Ana sayfa Aşk Büyüsü Sevgiliye Büyü Yapma

Sevgiliye Büyü Yapma

197
0

Büyüler çok uzun yıllardır, insanlık tarihinden beri yapılmaktadır. Bu büyülerin çeşitliliği de bir o kadar fazla durumdadır. Hemen hemen her bir konuda büyü türü bulunur. İnsanlar tarih boyunca hem doğayı hem de diğer insanları manipüle edebilmek amacı ile, etkilemek amacı ile büyü yapmışlardır. Günümüzde de bu tarz büyüler sıklıkla yapılmaya devam edilmektedir. Günümüzde en çok yapılan büyüler arasında bağlama büyüleri, aşık etme büyüleri, ayırma büyüleri gibi büyüler bulunmaktadır. Biz de bu yazımızda sevgiliye büyü yapma konusu üzerinde duracağız. Sevgiliye büyü yapmak da günümüzde en çok tercih edilen büyülerden bir tanesi halindedir.

Yazıda sevgiliye neden büyü yapılır, sevgiliye nasıl büyüler yapılır ve bu büyülerin etkileri nelerdir konularını göreceksiniz. Her bir konuyu teker teker başlıklar şeklinde açıkladık. İyi okumalar.

Sevgiliye Neden Büyü Yapılır?

Sevgiliye büyü yapma konusunda ilk olarak bu konuyu ele alacağız. İnsanlar sevgililerine ya da eşlerine çeşitli büyüler yapmaktadır. Çünkü ilişkide yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Yoksa her şeyin normal düzeyde ilerlediği bir ilişkide hiçbir sorun olmadığından elbette kişi büyü yoluna başvurmaz.

  • Neden yapıldığı konusunda şunları söyleyebiliriz: İlişkide eğer çiftlerden biri sadakatsizlik yapıyor ise büyü yapılabilir. Aldatma olaylarının sona ermesi bu şekilde sağlanır.
  • Eğer çiftlerden biri, diğerini artık sevmiyor ise, saygısı kalmanmış ise de büyü yoluna başvurulmaktadır. Büyüler aracılığı ile eski sevgi bağları yeniden oluşturulur.
  • Eğer çiftlerden biri sevgilisine değil de arkadaşlarına çok bağlıysa ya da ailesine aşırı bağımlı haldeyse büyü yapılabilir.

Sevgiliye Nasıl Büyüler Yapılır?

Sevgiliye yapılan büyüler arasında genel olarak şu büyülerin olduğu gözlemlenmektedir:

  • Bağlama büyüleri. Bu büyüler bağlılık sağlar. Sevgi ve saygı bağını kuvvetli hale getirir.
  • Soğutma büyüleri. Genelde arkadaşlarından ya da ailesinden soğutmak amacı ile yapılır.
  • Âşık etme büyüsü. Eğer kişi sevgilisini eskisi gibi sevmiyor ise bu büyü yapılır ve âşık olması sağlanır. Gözü sevgilisinden başkasını görmez hale gelir.

Sevgiliye Yapılan Büyülerin Etkileri

Genel etkiler şunlardır:

  • Sevgiliye büyü yapma işleminden sonra kişi sevgilisine tamamen bağlı hale gelir. Çevresindeki kişileri görmezden gelir, sadece sevgilisi ile beraber olmak ister.
  • Kişi sevgilisini aldatıyor ise una birden bire bir son verir. Çok pişman olur. Sevgilisini mutlu etmek için her şeyi yapar.
  • Eğer ilişkide sürekli halde kavgalar oluyor ise bu kavgalar birden son bulur. İlişkide tamamen huzur, sevgi hakim hale gelir.
Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here