Ana sayfa Ayrılık Büyüsü Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü

169
0

Binlerce yıldır uygulanan ve günümüze kadar gelmiş olan pek çok büyü türü bulunmaktadır. Bu büyü türleri ülkemizde de dünya genelinde de sık sık yapılmaktadır. Bağlama büyüleri, evlilik büyüleri, aşk büyüleri, para ve iş büyüleri, şifa ve sağlık büyüleri gibi büyülerin yanı sıra aynı zamanda kara büyüler, soğutma büyüleri ve ayırma büyüleri de yer almaktadır. Bu büyülerin her biri büyük bir önem isteyen, yapılışı oldukça zor olan ve etkileri de oldukça güçlü olan büyülerdir. Biz de bu yazımızda bu büyü türlerinden bir tanesi olan ayrılık büyüsünü ele aldık. Bu büyü hakkında en detaylı bilgileri sizlere verdik.

Yazıda ayrılık büyüsü nedir sorusundan sonra ayrılık büyüsünün nasıl yapılıyor olduğunu ve ayrılık büyüsünü kimlerin yapıyor olduğunu sizlere gösterdik. Böylece bu büyü türü ile ilgili olan tüm soru işaretlerini kafanızdan atabileceksiniz. İyi okumalar dileriz.

Ayrılık Büyüsü Nedir

Ayrılık büyüsü nedir sorusuna en net şu cevabı verebilir: Bu büyü türü adından da bileceğiniz üzere ayırmak amacı ile yapılmaktadır. Tek amaç ayırmaktır. Kişilerin birbirinden ayrılması için yapılabilir. Aynı zamanda bu büyünün ilişkide olduğu kişiden bir türlü ayrılamayan ve son çare olarak bu büyü ile ayrılmayı sağlamak isteyen kişiler tarafından yapıldığı da sık sık görülür. Bu büyü türü olumsuz etkilere sahiptir. Ayrılık büyüsüyle birlikte kişiler birbirlerine olan duygularını yitirirler ve ayrılamaya anında karar verirler. Böylece ilişkiler bu büyü ile sonlandırılmış olunur.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır

Ayrılık büyüsünün nasıl yapıldığını herkes merak etmektedir. Bu merakınızı tam anlamı ile gidermek için mutlaka bir hoca ile görüşmeniz gerekir. Çünkü her bir hoca büyüyü farklı şekilde, farklı bir yöntem ile yapar. Ayrılık büyüsünü yapar iken hoca sizden ayrılmasını istediğiniz kişilerin fotoğraflarını ya da özel eşyalarını isteyebilir. Bu bir havlu da olabilir bir yüzük de olabilir. Ya da hoca bunlara ihtiyaç duymadan gerekli dualar ile kendi yöntemini izleyerek büyüyü geçekleştirebilir. Kısacası eğer büyünün nasıl yapıldığını öğrenmek istiyor iseniz büyüyü yaptıracağınız hoca ile görüşmeniz gerekmektedir.

Kimler Ayrılık Büyüsünü Yapar

Ayrılık büyüsünü yapacak olan kişiler sadece hocalar ya da medyumlardır. Bu kişiler özel olan kişilerdir ve sahip oldukları doğuştan gelen psişik yetenekler, güçler ile cinlerle iletişime geçerler. Böylece büyüyü tam anlamı ile gerçekleştirirler. Gerekli yeteneklere ve özelliklere sahip olmayan kimse ayrılık büyüsü yapamaz. Büyüyü yaptırmak için güvenilir bir hocayla görüşmelisiniz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here