Ana sayfa Ayrılık Büyüsü Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle Ayırma Büyüsü

340
0

  Büyü kavramı hayatın pek çok yerinde bulunmaktadır. Bazen kişiler farkında olmasa bile büyüye maruz kalmış olabilmektedir. Kişiler ya da etrafında bulunanlar birinin büyüye maruz kaldığı düşüncesine girdikleri zaman ise yapılan büyüyü çözmeye çalışmaktadır. Pek çok zorluğu bulunan bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Bazı durumlarda insanlar başka birisinin birlikte olduğu insandan rahatsızlık duyarak ayırma büyüleri yapmak istemektedir. Bu büyülerden bir tanesi de resimle ayırma büyüsü adı ile karşımıza çıkmaktadır. Kişilere direkt müdahalesi olmayan kişiler resimle ayırma büyüsünü tercih etmektedir.

Ayırma Büyüsü Ne İşe Yarar ve Kimler Tarafından Kullanılır

  Kişilerin farklı farklı durumlarda büyülere başvurduğu herkesçe bilinen bir durumdur. Ayırma büyüsü iki insan arasında var olan ilişkiyi bozmak amacı ile yapılan bir büyüdür ve son derece tehlikelidir. Buna rağmen sıklıkla tercih edilmektedir. Ayırma büyüsü ya da resimle ayırma büyüsü yapmayı düşünenler oldukça dikkat etmeli ve kesin karar vermeden bu işe kalkışmamalıdır. Büyü ihtiyaç ve gereksinimlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Resimle ayırma büyüsü de bu ihtiyaçlar sonucunda ortaya konulmuştur.

  • Çocuğunun evlendiği kişiden rahatsız olanlar
  • Evli birisiyle ilişki içerisinde olanlar
  • Ünlülerle ilgili takıntıları olan ve evli olduğu kişiyi beğenmeyenler

  Bu gibi sebeplerle sık sık resimle ayırma büyüsüne başvurulduğu görülmektedir. Bununla birlikte yalnızca birine karşı duyulan nefret sonucunda da bu büyüye başvuranlar olmaktadır. Farklı insanların hayatlarını etkilemek amacıyla yapılan bu büyü niyetinize göre kara büyüler arasında yer alabilmektedir.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder

  Resimle ayırma büyüsü yapılmış olan kişiler ve bu büyüyü yaptıran kişiler tarafından sıklıkla sorulan bir durum etkileri ile ilgilidir. Bu büyünün uygulandığı kişide bazı büyülere göre daha hızlı bir sonuç elde edilmektedir. Bu durum tabi ki de büyünün yapılış şekline göre değişim gösterebilmektedir. İşlemler yapıldıktan sonra o kişide eşine ya da sevgilisine karşı soğuma ve uzaklaşma duyguları artacağı gibi o kişiyi kötü ve olumsuz birisi olarak da görmektedir.

  Resimle ayırma büyüsü ile ilgili bilinmesi gereken bir durum da özellikle sizi tanımayan ve ünlüler için yapılması durumunda işler bir hale gelmesinin daha zor olduğudur. Yapılan büyü türüne göre çok hızlı tesir edebileceği gibi yavaş yavaş etkisini gösteren büyü türleri de vardır. Yapılan bu büyünün bir uzman tarafından uygulanması gerekmektedir. Bununla birlikte zaman alacak bir büyü yapıldığı için büyüyü yaptıran kişilerin bu durumu gizli tutması ve çok dillendirmemesi de gerekmektedir. Diğer evlilik ya da aşk büyülerine göre çözüm işlemi daha kolay sağlanan bir büyü olduğu da unutulmamalıdır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here