Ana sayfa Bağlama Büyüsü Sevgilimi Kendime Bağlama Büyüsü

Sevgilimi Kendime Bağlama Büyüsü

252
0

İnsanoğlu her fırsatta kendine özgü şeylerin peşinde koşmak için birçok çaba harcamaktadır. İstediklerini elde etmek içinse bundan daha fazlasını yapmak zorundadır. Kimileri çalışarak bunları yapma yoluna giderken kimileri de evden ağrı bir şeylerin olmasını beklemektedir. Sevgilimi kendime bağlama büyüsü tarzında büyülerin yapımını akla koymuş kişiler de tam olarak bu tür insanlardır. İstediklerini elde etmek, dünyadaki varlıklarını tamamlamak istemektedirler. Hal böyleyken de durumu kendilerince daha kolay bir hale getirmek için uğraşmaktadırlar. Kendilerine bağlanacağını düşündükleri insanları takip istekleri içinde doğar ve her yerden onu takip etmeye başlarlar.

Sevgilimi Kendime Bağlama Büyüsünü Nasıl Yapabilirim

Sevgilimi kendime bağlama büyüsü eski yaşlı kadınların bir miktar para karşılığında yaptıkları büyülerden biriydi. Bunu yapmanın kendilerince özel bir yöntemleri vardı ki kendilerinden başkası da bunu bilmemekteydi. Söylenmesi istendiğinde ise kimselere söylemezlerdi. Kendilerince sır olarak kalmıştı. Böyle gelişmenin yaşanması ise tamamen vebal altına girmemek ve yanlış bir şekilde insanları yönlendirmemek içinmiş. Kendileri bir ortam hazırlarlarmış. Mumları yakarlarmış. Elektriğin olmadığı zamanlarda daha iyi enerjinin olmasından dolayı başarı yüzdesi daha fazlaymış. Elektriğin keşfedilmesinden sonra ise insanın kendi içindeki enerjisinin düşmesinden dolayıdır ki bu tür şeylerde başarı yüzdesi oldukça düşmüştür.

Sevgilimi Kendime Bağlama Büyüsünün Belirtileri

Bir tür enerji akımları sonucu yapılan büyülerin hemen göze çarpması beklenemez. Bunun nedeni ise tamamen enerjinin yoğunluğundan dolayıdır ki sevgilimi kendime bağlama büyüsü de aynı bu şekildedir. Rüyalar aleminden gelen bir çeşit işaretler aracılığıyla da anlaşılabileceği gibi fiziksel dünyanın salt gerçekliklerine göz dikerek de bunun farkına varılabilirdi. Bundan dolayı insanın oldukça dikkatli ve gözden kaçmayacak şekilde bakması gerekir. Çünkü bilindiği üzere bakmak ile görmek arasında da oldukça ince bir çizgi vardır. Saç teli gibi ince olan bu çizginin üzerinde yürümek lazımdır işte bu tür büyülerden sonra çünkü yaptıktan sonra göremediği zaman insan çeşitli düşüncelere dalabilir. Bundan dolayı daha dikkatli olunması gerekir.

Sevgilimi Kendime Bağama Büyüsünün Yararları

Bazı insanlar yaptıkları şeylerin karşılıklarını almak ister. Çünkü önlerinde bir sisin durmasını sevmedikleri gibi o sisleri oldukça çabuk dağıtmak isterler, bundan dolayıdır ki kendilerine bir meşgale ve bu meşgalenin getireceği yararlılığı çözümlerler. İnsanın psikolojinin getirisidir bu çünkü yaralanmak istemedikleri gibi iyiliğe iyilikle karşılık verilmesini ister. Çünkü kendisinin öyle yaptığı konusunda ki kararı oldukça nettir. Bu yüzden nasıl davranıyorsa karşısındakilerin de öyle davranmasını isterler.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here