Ana sayfa Büyü ve Vefkler 41 Dikişi Büyüsü

41 Dikişi Büyüsü

466
0

41 dikiş büyüsü nedir? 41 dikiş büyüsünü ne zaman yapabiliriz? 41 dikiş büyüsünün kullanım alanları nelerdir? 41 dikiş büyüsünün yapılış amacı nedir? 41 dikiş büyüsünü evde yapmak mümkün mü? 41 dikiş büyüsünü evde tek başıma yapabilir miyim? 41 dikiş büyüsünün bizlere zararı var mıdır? 41 dikiş büyüsünü kimlere yaptırabilirim? 41 dikiş iğnesi büyüleri nasıl yapılır ve bu büyüler benim kısmetimi açar mı? 41 dikiş büyüsü ile ilgili tüm merak ettiğiniz bu soruları ve daha fazlasını sizler için cevaplamaya çalışacağız. Bu yazımızda 41 dikiş büyüsünü ele alıyoruz.

41 dikiş büyüsünün yapılış amacı nedir?

Çoğu insanın sorguladığı, yaptırmayı düşündüğü 41 dikiş büyüsü önce ismi sebebi ile birçok insana korkutucu gelmektedir. Fakat sanılanın aksine 41 dikiş büyüsü insanların nazar adı verdikleri ve korunmak istedikleri, kendilerine uğursuzluk gibi olumsuz şeyler getirdiğini düşündükleri şeyden korumak amacı ile yapılmaktadır. Sanılanın aksine olumsuz bir anlamı ya da amacı yoktur. Aynı zamanda nazardan koruma etkisinin yanı sıra bazı insanlar 41 dikiş büyüsünün kısmet açma gibi bir olumlu özelliği daha olduğuna inanmaktadır. Tabi ki büyünün etkisini gösterebilmesi için işinde uzman, tecrübeli ve bilgili medyumlara danışmalı ve bu büyüyü kendi başınıza yapmadan, kendinizi bulmuş olduğunuz medyumunuza emanet etmelisiniz. Zira yapılan tüm ritüeller ve kullanılan her malzeme belirli bir sıra ile birbirini izler ve bu işlemler bir ahenk içinde gerçekleştirilir. Bu uyum doğru şekilde yakalandığında istediğiniz büyünün etkisini göstermesi an meselesi olacaktır. Medyumunuz ile beraber birlik içerisinde çalıştığınız sürece verdiğiniz emeklerinizi mutlaka geri alacaksınızdır.

Aynı zamanda bu iki amacının yanında yine yapılış aşamalarındaki bazı değişiklikler sayesinde 41 dikiş büyüsünün bir kişiyi kendinize bağlama amacı ile de kullanılabildiğini söylemek isteriz. Bu üç niyet ile yapılan 41 dikiş büyüsünün yapılışını uzman medyumunuz ile görüşerek sizlerin isteği ve beklentisi karşılığında büyünün yapılış aşaması şekillendirilmeye başlanacaktır.

41 dikiş büyüsünü yapmak zor mu?

Öncelikle şunu belirmek isteriz ki yapılan her büyünün hem yapılışında hem de bazı durumlar karşısında bozma aşamasında zorlukları olabilmektedir. Bu neden ile sorulan bu soru çok genel kalmaktadır. Yapılan her büyünün zorlayıcı aşamaları, bozulmak istenen her büyü bozulur iken zorlayıcı aşamaları vardır. Bu neden ile yapılan ve bozulan her büyü emek, sabır ve zaman ister ve bu aşamaların zorlukları da mutlaka her işte olduğu gibi vardır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here