Ana sayfa Büyü ve Vefkler Adet Kanı İle Büyü Nasıl Yapılır?

Adet Kanı İle Büyü Nasıl Yapılır?

657
2

Adet kanı büyüsünü çok sık duyarız. Bu şekilde bir büyünün var olup olmadığını da merak etmişsiniz. Söylemek gerekir ki adet kanı büyüsü gerçektir. Ayrıca bu büyü çok akdim bir büyüdür. Her kişi bu büyüyü bilmez. Her medyumum diyen kişi bu büyüyü yapamaz. Çünkü ilgili büyü kırmızı büyüler içerisine girmektedir. Dolayısı ile bu büyüyü yapan ve yaptıranın dikkatli olması gerekir. Peki, adet kanı ile büyü nasıl yapılır ve bu büyü ne için yapılır? Bu konuda sorularınız var ise, ilgili büyünün yapılışına dair sizler de kolay bir şekilde konu hakkında bilgilenebilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü, ümitsiz aşklar için yapılır. Kişinin dönme ihtimali yok ise ya da sevme ihtimali yok ise bu büyü yapılarak büyü yaptıran kişiyi sevmesi sağlanır. Adet kanı büyüsüne maruz kalan kişi aklını kaçıracak derecede sever. Eğer bu kişi ile evlenir ise onun sözünden çıkmaz. Ne isterse onu yapar. Annesi ya da başka bir kadının etkisi altından kurtarmak için birebir kesin çözümlü bir büyüdür.

Adet Kanı Büyüsünün Etkisi Nedir?

Adet kanı büyüsü yapıldıktan hemen sonra etkisini göstermeye başlar. Direkt olarak kişiye etki eder. 3 gün ile 7 gün içinde kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir. Etkisinin sürmesi ise evladiyeliktir. Yani bu büyüyü yapan kişi, büyüyü yaptıranı etkisi altına alır. Bu durum da ömür boyu sürer. Adet kanı büyüsü yapıldıktan sonra herhangi birisi bu büyüyü bozmaz. Büyüyü ancak kendi yaptıranın bozması kabul edilebilir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyü türünde olduğu gibi bilgili bir medyumun yanına giderek işe başlayabilirsiniz. Bu büyü kişinin tek başına çözeceği bir durum değildir. Mutlaka medyum tarafından yapılmalıdır. Her medyum da bu büyüyü yapamaz. O yüzden adet kanı büyüsü yaptırmak için ilgili konuda uzman kişiye müracaat etmek gereklidir.

Kadının adet olması ile birlikte bu adet kanının alınarak yapıldığı bir büyü çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadın adetinin 3. Gününde medyumun vermiş olduğu kabın içine adet kanını döker. Günümüzde adet kanını alabilmek artık çok kolay hale gelmiştir. Ped yerine adet kabı kullanabilirsiniz. Çünkü pedden kan boşaltmak zorlayıcı olabilir. Eczanelerde, marketlerde ve AVM lavabolarında adet kabı bulabilmek kolay hale gelmiştir. Üçüncü gün bu kabı takarak orada biriken adet kanını medyuma götürebilirsiniz.

Medyum bu kana dua ile ve yılan kanı ile işlemler yapar. Bu işlem 7 gün sürmektedir. Ardından kan kadına verilir ve kocasına 7 öğünde içirilmesi istenir. Sabah kahvaltıda çayına bir damla, öğlen yemeğine bir damla, akşam içeceğine bir damla şeklinde fark etmeyecek gıdaların içine gizlenerek içirilir. İşlemin bitmesinin ardından 3 gün sonra etkisi görülür.

Dikkat: Bu büyü ehli olmayan kişiler tarafından yapılamaz!

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

2 YORUMLAR

  1. hocam bir arkadasım sevgilisii için adet kanı ıle buyu yaptırmıs simdi de bozdurmak istiyor sizinle nasıl iletsime gececegiz lütfen cok acil

    • Merhaba Merve Hanım,
      Adet kanı ile yapılan büyülerin bozulması işlemi hem biraz zaman almakta hem de dirayet ve sabır gerektirmektedir. Bu tarz yapılan ters büyülerin etkisi güçlü olur. Dilerseniz telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz. 0533 371 89 94

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here