Ana sayfa Büyü ve Vefkler Aileye Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır

Aileye Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır

1125
0

Büyücülük, her 3 kitapta da adı geçen, insanlığın bilinen kadim uğraşlarından birisidir. Kuran’da ve Tevrat’ta kötülüğe dair yapılması kesin bir dil ile yasaklanmıştır. Büyü, kutsal kitaplarda Hârut be Mârut ismindeki melekler aracılığı ile yalnızca iyilik için insanlığa öğretildiği bilgileri yer alır. Bunun dışında bilinen en eski Türk kavimlerinin ruhani liderleri şamanlar, eski mısır uygarlığının danıştıkları kişiler büyücüler ve Astek uygarlıklarındaki idam ve kurban fetvalarını verenler eski büyücülerdir. Zamanın en büyük hükümdarlarından biri olan Cengiz Han bile bir büyücü ile yol alıyor ve söylenenlere göre bu büyücü sayesinde imparatorluklarını bu kadar genişletebildikleri yazmaktadır.

Eski Yahudiler kara büyülerle çok fazla ilgilenmişler. Bu büyücülerin bir kısmı hasımlarına ve para karşılığında insanlara felaketler getiren büyüler yaptıkları gibi, ekinler ve tarlalar için bereket büyüleri yaptıkları da bilinmekte. Bununla birlikte büyü yapılan kişiler üzerinde bazı belirtiler vardır. Bu belirtiler el yazısı kitaplar üzerinde yer alır.

Aileye Ne Tür Büyüler Yapılır?

Büyü kimi zaman insanların kurmacası olduğu gibi kimi zaman gerçekten yapılmıştır ve anlamanız için bazı ipuçları bulunur. Aileye yapılan büyü nasıl anlaşılır kesin belirtileri:

Huzursuz Davranışlar ve Hayvanlar

Büyü yapılan aile üyelerinin tüm huzuru biranda değişir ve büyü yapılan kişiler gereksiz bir huzursuzluk halindedir. Bu kişilere özellikle kedi ve köpeklerin yaklaşımları gözle görülür şekilde çekimser olur. Bu kişilerin çevresindeki hayvanlar agresif ve korkulu olur. Hayvanların göz perdeleri olmadığı bilinir ve insanlardan daha farklı görebilirler.

Devamlı Uykulu Olma Hali

Büyü etkisindeki kişiler devamlı uyku halinde olur. Gün içinde aldıkları uyku her daim yetersiz olur. Büyülerin yavaşlatma etkisi olduğundan en belirgin özelliklerinden biri insan üzerinde yarattığı ağırlıktır. Eğer belirgin bir sağlık sorunu yoksa insanın 10 saatten fazla uyumuş olmasına rağmen uykusunu almamış olması olağandışı ve dikkat çekici bir durumdur.

Ortamdaki Kasvet

Büyü aileye bir ortam üzerinde yapıldıysa bu ortamla ağır kasvet içerir. Yalnızca büyüye maruz aile üyeleri değil, bu mekanlarda bulunan kişiler üzerinde de karamsar bir etkiye sebep olur. Bu ortamlar aydınlatılsa bile insana karanlık bir ortam havası yaratır ve içerisinde rutubete benzer bir koku oluşturur.

Eşyaların Kaybolması

Aile üyelerinin eşyaları açıklanamayan biçimde ortadan kaybolmaya başlar. Eğer açıklanamayan eşya kaybolmaları ve benzeri durumlar varsa bu bir büyüye işarettir. Bu durumlarda en çok karşılaşılan durumlardan birisi anahtar kaybolmasıdır.

Sakarlık

Büyüye maruz kalan insanlar her zaman olduğundan daha fazla sakar olabilir. Konunun uzmanları bunu saydam varlıkların ortamdaki varlığı ile açıklar. Gözle görülemeyen varlıklar insanlarda düşme veya ayakta duramama durumları yaratır.

Dalgınlık

Büyüye maruz kalan insanlarda en sık görülen durumlardan birisi durgunluk, boş bakma ve tepkisizlik. Çoğu zaman kendilerine yöneltilen soruları cevapsız bırakmak veya gözleri önünde gelişen olaylara tepkisiz kalmak bunlara bir işarettir. Eğer bir anne büyüye maruz kaldıysa çocuğunun altını değiştirme ağlaması gibi durumlara karşı da tepkisiz kalır.

Kutsal Kitaplardan Rahatsızlık Duyma

Büyünün etkisindeki kişiler ezan ve kuran okuması gibi manevi duyguların yoğun yaşandığı ortamlardan rahatsızlık duyarlar. Özellikle Felak ve Tarık surelerine abartılı ve şizofrenik tepkiler gösterebilirler.

Huzursuz Geceler

Büyü etkisindeki aile üyeleri geceleri kâbus dolu ve huzursuz uykular yaşarlar. Bu tip uyku atakları karabasan benzeri şekilde gelebilir ve ani uyanmalara sebep olabilir.

Dini İbadetlerden Uzaklaşma

Büyü etkisinde kalan aile bireyleri, namaz ve kuran okuma gibi dini ibadetleri yapmaktan uzaklaşır. Bu tip ortamlardan ve bu tip kişilerden zamanla uzaklaşır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here