Ana sayfa Büyü ve Vefkler Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

730
0

Pek çok kişinin de bildiği gibi büyüler, insanların normal hayatlarında elde edemedikleri neticeleri kısa bir süre içerisinde elde edebilmeleri için uygulanan son derece kuvvetli işlemlerdir. Tamamen maneviyata dayalı olarak yapılan büyüler, manevi enerjileri harekete geçirerek kişilerin arzu ettikleri her şeyi onlara sağlayabilmektedir. Bugüne kadar pek çok kişi tarafından kullanılan büyüler arasında yer alan aşık etme büyüsü ise kişilerin sevdikleri ile bir araya gelebilmeleri ve hayallerindeki aşkı yaşayabilmeleri için tercih edilebilecek olan bir büyü çeşididir. Aşık etme büyüsü kaç günde tutar, aşık etme büyüsü nohutla mı yapılır, tarifi nedir ve aşık etme büyüsü nasıl bozulur gibi sorularınıza bir nebze olsun cevap bulmaya çalışacağız.

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü son dönemlerde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Son derece zor bir büyü çeşidi olan aşık etme büyüsü bu nedenle yalnızca yeterli deneyime sahip olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Yanlış adımların atılması halinde sıkıntılı sonuçlar verebilecek olan aşk büyüsü, bu konuda tecrübeli isimlerin eşliğinde yapılması halinde ise etkilerini çok kısa süre içerisinde göstermeye başlayabilmektedir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde aşık etme büyüsü olarak kullanılan birbirinden farklı pek çok büyü türü bulunmaktadır. Ancak evde yapılabilecek olan aşk büyüleri, diğerlerine göre daha kısıtlıdır. Bu nedenle evde yapabileceği tesirli bir aşık etme büyüsünü öğrenmek isteyen kişilere nohut ve mum büyüsünden bahsedilebilir.

Aşık Etme Büyüsü Tarifi

Oldukça güçlü bir büyü türü olarak da bilinen nohutlu aşık etme büyüsü 41 adet nohut ve ihlas suresi ile gerçekleştirilmektedir. Büyünün başlangıcında 41 adet nohut alınmakta ve üzerlerine ihlas suresi eksiksiz şekilde okunmaktadır. Daha sonra nohutlar birer birer yakılmaktadır. Nohut büyüsüne göre nohutların tamamının yakılmasından sonra hedeflenen kişi büyüyü yapan kişiye karşı kuvvetli hisler beslemeye başlamaktadır. Ortalama olarak 3 hafta içerisinde de büyülenen kişi büyüyü yapan kişiye tamamen yönelmiş olmaktadır.

Aşık etme büyüsü mum türleri içerisinde yer alan bir diğer büyü çeşidi olan mum büyüsü de yine nohut büyüsüne benzer şekilde evde rahatlıkla yapılabilmektedir. Mum büyüsü kaç günde tutar ve Mum büyüsünde ilk olarak alınan orta boy bir mum üzerine hem büyüyü yapan kişinin adı hem de hilal işareti ile birlikte büyünün hedeflediği kişinin adı yazılmalı ve son olarak da bir güneş çizilmelidir. Daha sonra üzerine yazı yazılan mum tamamen yakılmalı ve eriyene kadar beklenmelidir. Rivayete göre mumun eridiği esnada büyüyü yapan kişi ile büyülenen kişi birbirine karışmaya başlamaktadır. Mum tamamen eridikten sonra büyüyü yapan kişi niyetini söylemekte ve son olarak da eriyen mum kalıntılarını kimsenin görmeyeceği bir yere saklamaktadır. Mum büyüsünün etkilerinin ise 2 hafta içerisinde tam olarak ortaya çıktığı bilinmektedir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here