Ana sayfa Büyü ve Vefkler Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

1029
2

İnsanoğlu günlük hayattaki sorunlarını çözebilmek adına birbirinden farklı yöntemlere başvurmaktadır. Bazı durumlarda ise kişiler anlaşamadıkları ya da istemedikleri kişileri kendilerinden ve sevdiklerinden uzaklaştırmak, ayırmak ve soğutmak için yapılan güçlü tılsımları kullanmaktadır. Söz konusu tılsımlar içerisinde yer alan ayırma büyüsü ise etkileri son derece güçlü olan en kadim büyüler arasında yer almaktadır. Soğutma büyüsü de bunlardan bir tanesidir.

Ayırma Büyüsü

Birliktelikleri kendileri ya da başkaları için tehlikeli olan, zarar veren ya da belki de sadece can acıtan kimseleri birbirlerinden ayırmak için genellikle ayırma büyüsü tercih edilmektedir. Çoğu zaman bu alanda uzman medyumlar tarafından uygulanan ayırma ve soğutma büyüsü, son derece güçlü bir büyü türü olduğu için bu büyünün uygulama aşamalarında fazlasıyla dikkat etmek gereklidir. Evde kendi kendine ayırma büyüsü yapmak ve hedefledikleri kişiyi beraber olduğu kişiden ayırmak isteyenlere ise bazı basit ayırma büyülerinden bahsedilebilmektedir.

Ayırma Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Ayırma ve soğutma büyüsü evde nasıl yapılır diye merak eden kişilere bu büyünün farklı pek çok yolla yapılabileceği söylenebilmektedir. Söz konusu yöntemler içerisinde en çok tercih edilenlerden birisinin ise hiç şüphesiz 100’lü dua büyüsü olduğu bilinmektedir. Yapılması oldukça basit olan bu büyüde büyüyü yapacak olan kişi büyülenecek olan kişiyi düşünerek sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye dönmeli ve 100 defa duayı tekrar etmelidir.

Duayı eksiksiz şekilde arka arkaya tekrar eden kişi duası bittikten sonra da ellerini açarak muradı için ne istiyorsa bunu Allah’a bildirmelidir. Etkileri son derece güçlü olan bu büyünün 2-3 hafta içerisinde sonuç vermeye başladığı söylenebilmektedir.

Ayırma ve soğutma büyüsü türleri çerisinde genellikle karı kocaları birbirinden ayırmak için kullanılan başka bir büyü de yer almaktadır. Bu büyüyü yapabilmek içinse bazı dualar veya sözler arka arkaya 1378 defa yüksek sesle okunmalıdır.

Bahsi geçen duanın doğru ve kesintisiz şekilde okunması halinde ayırma büyüsü yapılan karı kocaların ortalama 2 hafta içerisinde birbirlerinden soğuyacakları ve kavga etmeye başlayacakları söylenebilir. Ancak etkileri son derece güçlü olan bu büyünün bir kez yapılması halinde etkilerinin hiçbir şekilde geri alınamayacağının da bilinmesi gereklidir. Bu nedenle bu büyüyü yapacak olan kişilere yalnızca çok emin olduktan sonra uygulamaya başlamaları tavsiye edilmektedir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 5 Ortalama: 4.8]

2 YORUMLAR

    • Ben teşekkür ederim sayın Hülya hanım. Biraz daha çalışmalara devam edin. Herhangi olumsuz gelişme olursa telefonla arayın ya da size verdiğim whatsapp hattına derhal bana yazın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here