Ana sayfa Büyü ve Vefkler Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

0

Aşık etme büyüleri kategorisinde yer alan ve halk arasında en fazla tercih edilen büyü türü olan bağlanma büyüsü yapıldıktan sonra belirli bir süre sonrasında etkilerini net olarak görebileceğiniz bir büyü türüdür. Bağlama büyüsü yapılırken çeşitli aksesuarlar ve teknikler kullanılırken etki derecesini artırmak için büyü yapılacak kişiye ait kıyafetler veya eşyalar olması da çok önemlidir. Kullanılacak malzeme ve tekniğe medyum hoca karar vereceği için öncesinde medyum hoca ile görüşülmesinde fayda vardır. Sevenleri birbirine kavuşturmak, eşleri birbirine bağlamak, platonik aşık olan birini aşık olduğu kişiye kavuşturmak için yapılan bağlama büyüsü kişiler arsında oluşan aşk duygusunun pekiştirilmesi ve güçlendirilmesi içinde yapılır.

Bağlama Büyüsü Kimlere Etki Eder?

Bağlama büyüsü herkes tarafından herkese yapılabilir. Evli çiftlerin eşlerini evlerine bağlayabilmeleri, sevgililerin ayrılmalarını önleyebilmeleri, platonik aşıkların aşklarına karşılık bulabilmeleri amacı ile yapılan bir büyü türüdür. İki kişi birbirine bu büyüyü yaptırabilirken üçüncü kişilerde bu büyüyü çiftler için yaptırabilir. Bağlama büyüsü ile mutlu evlilikler ve mutlu ilişkiler yaşanması sağlanırken aşık olan kişilerin aşklarına karşılık bulması sağlanır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle kendilerine bu alanda deneyimli, tecrübeli ve mistik güçlere sahip bir medyum hoca bulmalıdır. Çalışacağınız medyum hocayı bulduktan sonra medyum hocanızın çalışma tekniğine göre sizden isteyeceği malzemeleri, aksesuarları ve bilgileri medyum hocanıza sunmalısınız. Medyum hoca, istediği aksesuarlar ve eşyaları tamamladığınızda büyüyü yapmaya başlar. Bu büyü için medyum hocalar genellikle saç teli, kirpik, kaşık, kıyafet veya elbise parçası kullanırlar. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı da istenilen aksesuarlar arasında yer alır. Medyum hocanın sahip olduğu doğa üstü güçler ve çeşitli dualar yardımı ile yapılan bağlama büyüsü sonucunda büyü yapılan kişi 7. Günden itibaren etkilerini göstermeye başlar.

Bağlama Büyüsü Kalıcı Mıdır?

Mistik ritüellere göre yapılan bağlama büyüsü, alanında uzman olan bir medyum hoca tarafından yapıldığında çok uzun süre devam eder. Büyünün kuvvetli olması medyum hocanın güçlü olması ve özel güçlere sahip olmasının yanı sıra bu alanda tecrübeli ve deneyimli olmasına da bağlıdır. Eğer medyum hocanızın mistik güçleri çok yüksekse büyü yapılan kişi üzerinde hem daha hızlı tesir gösterir hem de daha kalıcı olur. Büyünün kalıcı olması için bağlama büyüsü etkilerini göstermeye başladığında aşkınızı ve ilişkinizi güçlendirmek için tedbirler almalısınız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılmaktadır?

Bağlama büyüsü doğru bir şekilde yapıldığında etkilerini bir hafta içinde göstermeye başlar. Büyüyü yapan medyum hoca doğru ritüeller ile büyüyü yapmışsa büyü yapılan kişide çok kısa süre de duygusal ve fiziksel değişiklik görülür. Büyü etkisi altında kalan kişide büyüyü yaptıran kişiye yönelik olarak duygusal değişimler görülür. Büyü yapılan kişi doğrudan ilgi duymaya başlayarak ilgili kişiye aşık olur. Bu duyguları doğrudan göstermeye başlayan kişi aşkını da hissettirmek için çabalar.

Ruhsal açıdan da değişiklik yaşayan kişilerde bağ ve boyun ağrıları da görülmeye başlar. Sık sık baş ve boyun ağrısı çeken kişi aşkını da bu aşamada yaşar. Bağlama büyüsü yapılan kişi de sürekli rüya görür. Büyüyü yaptıran kişiyi rüyasında gören kişi aşkından dolayı rüyalarında aşkını yaşar

Bağlama büyüsü dışında bağlama vefki de hazırlanarak ilgili kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Medyum hocalar tarafından hazırlanan bağlama vefkleri 7. Günden itibaren etkisini göstermeye başlar. Bağlama vefkini bu konuda profesyonele olan bir medyum hoca hazırlamadığında vefk etki etmeyeceği gibi vefki yaptıran kişi de hayal kırıklığına uğrar.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here