Ana sayfa Büyü ve Vefkler Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

986
8

Aşık etme büyüleri kategorisinde yer alan ve halk arasında en fazla tercih edilen büyü türü olan bağlanma büyüsü yapıldıktan sonra belirli bir süre sonrasında etkilerini net olarak görebileceğiniz bir büyü türüdür. Bağlama büyüsü yapılırken çeşitli aksesuarlar ve teknikler kullanılırken etki derecesini artırmak için büyü yapılacak kişiye ait kıyafetler veya eşyalar olması da çok önemlidir. Kullanılacak malzeme ve tekniğe medyum hoca karar vereceği için öncesinde medyum hoca ile görüşülmesinde fayda vardır. Sevenleri birbirine kavuşturmak, eşleri birbirine bağlamak, platonik aşık olan birini aşık olduğu kişiye kavuşturmak için yapılan bağlama büyüsü kişiler arsında oluşan aşk duygusunun pekiştirilmesi ve güçlendirilmesi içinde yapılır.

Bağlama Büyüsü Kimlere Etki Eder?

Bağlama büyüsü herkes tarafından herkese yapılabilir. Evli çiftlerin eşlerini evlerine bağlayabilmeleri, sevgililerin ayrılmalarını önleyebilmeleri, platonik aşıkların aşklarına karşılık bulabilmeleri amacı ile yapılan bir büyü türüdür. İki kişi birbirine bu büyüyü yaptırabilirken üçüncü kişilerde bu büyüyü çiftler için yaptırabilir. Bağlama büyüsü ile mutlu evlilikler ve mutlu ilişkiler yaşanması sağlanırken aşık olan kişilerin aşklarına karşılık bulması sağlanır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle kendilerine bu alanda deneyimli, tecrübeli ve mistik güçlere sahip bir medyum hoca bulmalıdır. Çalışacağınız medyum hocayı bulduktan sonra medyum hocanızın çalışma tekniğine göre sizden isteyeceği malzemeleri, aksesuarları ve bilgileri medyum hocanıza sunmalısınız. Medyum hoca, istediği aksesuarlar ve eşyaları tamamladığınızda büyüyü yapmaya başlar. Bu büyü için medyum hocalar genellikle saç teli, kirpik, kaşık, kıyafet veya elbise parçası kullanırlar. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı da istenilen aksesuarlar arasında yer alır. Medyum hocanın sahip olduğu doğa üstü güçler ve çeşitli dualar yardımı ile yapılan bağlama büyüsü sonucunda büyü yapılan kişi 7. Günden itibaren etkilerini göstermeye başlar.

Bağlama Büyüsü Kalıcı Mıdır?

Mistik ritüellere göre yapılan bağlama büyüsü, alanında uzman olan bir medyum hoca tarafından yapıldığında çok uzun süre devam eder. Büyünün kuvvetli olması medyum hocanın güçlü olması ve özel güçlere sahip olmasının yanı sıra bu alanda tecrübeli ve deneyimli olmasına da bağlıdır. Eğer medyum hocanızın mistik güçleri çok yüksekse büyü yapılan kişi üzerinde hem daha hızlı tesir gösterir hem de daha kalıcı olur. Büyünün kalıcı olması için bağlama büyüsü etkilerini göstermeye başladığında aşkınızı ve ilişkinizi güçlendirmek için tedbirler almalısınız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılmaktadır?

Bağlama büyüsü doğru bir şekilde yapıldığında etkilerini bir hafta içinde göstermeye başlar. Büyüyü yapan medyum hoca doğru ritüeller ile büyüyü yapmışsa büyü yapılan kişide çok kısa süre de duygusal ve fiziksel değişiklik görülür. Büyü etkisi altında kalan kişide büyüyü yaptıran kişiye yönelik olarak duygusal değişimler görülür. Büyü yapılan kişi doğrudan ilgi duymaya başlayarak ilgili kişiye aşık olur. Bu duyguları doğrudan göstermeye başlayan kişi aşkını da hissettirmek için çabalar.

Ruhsal açıdan da değişiklik yaşayan kişilerde bağ ve boyun ağrıları da görülmeye başlar. Sık sık baş ve boyun ağrısı çeken kişi aşkını da bu aşamada yaşar. Bağlama büyüsü yapılan kişi de sürekli rüya görür. Büyüyü yaptıran kişiyi rüyasında gören kişi aşkından dolayı rüyalarında aşkını yaşar

Bağlama büyüsü dışında bağlama vefki de hazırlanarak ilgili kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Medyum hocalar tarafından hazırlanan bağlama vefkleri 7. Günden itibaren etkisini göstermeye başlar. Bağlama vefkini bu konuda profesyonele olan bir medyum hoca hazırlamadığında vefk etki etmeyeceği gibi vefki yaptıran kişi de hayal kırıklığına uğrar.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

8 YORUMLAR

 1. Ele avuca alınmıyacak,incir kabuğunu doldurmuyacak bir nedenden dolayı 5 yıllı ilişkim bitti
  ailem,arkadaşlarım vs vs herkes tarafından bilinen güzel bir çifttik biz aslında,sanki bi anda
  o güzelrüya resmen kabusa dönüştü üzerime çok geliyorsun,beni çok sıkıyorsun,çok sıkıldım vs
  gibi aslında saçma sapan bahanelerle bitirmişti ilişkimizi,ama benim pes etmeye niyetim yoktu
  açıkçası,düşmanlarımı güldürmeyede,ayrıca zaten çokta seviyordum onu ve nette dolanırken bir medyum sitesinin çeşitli yorumlarını okuduktan sonra Burak hocayı aramaya karar verdim hayatımda aldığım en doğru kararlardan biriydi arkadaşlar,0553 371 89 94 nolu telefonunu aradımve hocamla görüşme yaptım sevgilime geri getirme ve aşk ile bağlama celp işlemi yaptı Burak hocam ve 15 gün sonra adresime gönderdi, hiçbir yasağı yoktu bu işlemin bütün okumalarınıda hocam yapıyordu,sabırla beklediğim 32 günün ardından gelen bir telefonun ardından havalara uçtum resmen,arayan eski sevgilimdi konuşmak istiyordu,akşamına buluştuk ve uzun uzun konuştuk,ogün bügündürde tekrar daha büyük bir aşk ile başlayan harika bir ilişkim var Burak hocam sayesinde…

 2. 4 sene önce haziran ayında evlendik biz,ailem ben küçük yaşlardayken trafik kazasında vefat etti
  beni teyzem büyüttü,yuva özlemi vardı hep içimde küçüklüğümden beri o yüzden yaşımda iyice geçmeden evlenmiştim.eşim çok iyi bir insan evine,eşine,işine çok bağlı çocuğuna çok düşkün bir adamdı,son dönemde işyerindeki tatsızlıklar gerginlikler onu çok yıprattı ve işten çıkarılma korkusu sardı onu,kendini alkole vermeye başladı iş çıkışları biryerlerde içmeye gecede eve çok geç gelmeye başlayınca bende konuşmaya karar verdim, moral vermek adına,konuşmaz olaydım sanki bütün olan bitenin suçlusu benmişim gibi bir kavgaya tutuştu,bağırış çığırıs evin içinde sesler çok yükseldi ve kapıyı çarptı gitti,gidiş o giriş…ben şoka girdim.nereye gittiğinide bilmiyordum,işim garip tarafı ailesindende kimde bilmiyordu işhyerindende yıllık izin almış ve adam yok oldu resmen,günlerce ağladım,çok çaresiz kaldım,komşu ağlama seslerime aşağıya indi onada anlattım durumu,hemen apartopar yukarı çıktı ve elinde bir kağıtla tekrar aşağı indi,bu numarayı ara dedi,ben daha önce işlem yaptırdım çok iyi bir hocadır derdine derman olur dedi, numarasını aradım Burak hocayaya anlattım herşeyi eşime gideni geri getirme,aşk ile bağlama işlemi yaptı ve kargoyla adresime işlemi gönderdi biryandanda okumalarını yaptı,bu işlem %95 etkili olan bir işlemmiş,akabinde o ay içerisinde eşimden telefon geldi,ben antalyada bir arkadaşımda kalıyorum kafamı toparlayıp gelicem diye,şimdi evde arkadaşlar özürünü dinledi,işyerindeki sorunların soktuğu depresyondan dolayı beni haksız yere kırdığı için,Allah kimsenin kocasını başından eksik etmesin çok şükür Burak hocamdan allah razı olsun.

 3. Selamlar sevgili dostlar, ben medyum burak hocamı ilk aradığımda bu konuları çok bilmediğim için bağlama büyüsü diye arayıp bulmuştum aramalarımda. Ama sağolsun hocam beni öyle güzel aydınlattı ki büyünün kötü ve haram olduğunu yapmadığını duların gücüyle sonuca gitmemin daha hayırlı olduğunu açıkladı. Kendisiyle tanıştığım ve çalıştığım çok memnunum ve kesinlikle bağlama duası konsuunda gidilecek tek adres. Baglama celbini şiddetle tavsiye ederim ben 17 günde tesir aldım hocam kaplatmış sağolsun kolye gibi takıyorum okumaları da burak hocam yapıyor ben sadece taşıyorum ve günleri hatırlatıyorum. Lafı çok uzatmak istemem başınızı ağrıttım benim tecrübem bu şekilde Allah hepimizin dualarını kabul buyursun inşallah sevgiler sağlıklı günler

 4. COK ARASTRDM BENDE SIK ELEYIP INCE DOKUYANLARDANIM OYLE OLMASI GEREKIYOR NE YAZIKKI DAHA ONCE BASKA MEDYUM VE HOCALAR BENI COOK DOLANDIRDI KESKE BURAK BEYI ONCEDEN TANISAYDIM GERCEKTEN GUVENILIR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here