Ana sayfa Büyü ve Vefkler Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

590
1

Bağlama büyüsü, bir kişiyi kendine aşık etme amacı ile yapılan büyü işlemine denilmektedir. Bağlama büyüsü birçok materyal kullanılarak yapılmaktadır. Kaşık, iplik, karabiber, açlık otu vb. her materyalden bağlama büyüsü olabilmektedir. Burada amaç sizden hoşlanmayan bir kişiyi size aşık etmektir. Arası açılan karı kocayı barıştırmak ve birbirine sıkı sıkıya bağlamak, aşık olduğunuz bir kişiyi size aşık ederek evlenmesini sağlamak vb. amaçlara hizmet eder. Bu nedenle amacı kutsal ve işlemleri de özenli şekilde yapılmak durumundadır.

Bu yazımızda sizlere en etkili bağlama büyüsü olan düğüm atma yöntemi ile bağlama büyüsü tarifi verilecektir. Bu sayede bağlama büyüsü için etki eden bütün işlemleri sizler de kendiniz yapabilirsiniz. Ancak her zaman bu büyüleri yaparken, bir medyumdan danışmanlık almak ve buna uygun şekilde kendinizi de korumaya alarak işlem yapmanız size bir şey musallat olmasını önleyecek ve geceleri uykunuzda korkmamanızı sağlayacaktır.

Bağlama büyüsü Nasıl yapılır?

Bağlama büyüsü için 30 cm. uzunluğunda kalın bir ip gereklidir. Bu ip, bahçe ipi ya da kalın bir yün ipi olabilir. Renginin kırmızı olması gerekmektedir. Her gün gece 12 de kendine bağlanmak istenen kişinin fotoğrafına bakılarak, 41 kere çevirgel duası okunmalıdır. Bu duayı internette bulabilirsiniz. Oldukça uzun ve etkilidir. Önemli olan bu duayı ne şekilde kullanacağını bilmektir.

41 çevirgel duası okunduktan sonra, 1 fatiha suresi ve 3 ihlas suresi okunur. Ardından bağlanmak istenen kişinin adı söylenilerek “bu kişi bana aşık olsun, gözü benden başkasını görmesin, en kısa süre içinde beni arasın” şeklinde niyet edilerek ipliğe bir adet düğüm atılır. Ertesi gece 12 de gene aynı işlem yapılır. Bu şekilde 7 gece boyunca aynı işlem yapılarak yedinci düğümün atılmasının ardından, o düğümlü iplik, büyüyü yapan kişinin kapısının önüne gömülür.

Bağlama Büyüsünün Etkisi Nedir?

Bağlama büyüsü etkisi ömürlük yapılır. Bu büyünün 41 gün içerisinde etkisini göstermesi beklenir. Ancak tam ve kesin etki için, ayrıca bu işlemleri yaparken üç harflilerden korunmak için sizin de korunmaya ihtiyacınız vardır. Bunun için bir medyumdan danışmanlık almanız sizi her türlü koruyacaktır. Bağlama büyüsü ile imkansız görünen kişileri dahi kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun için içten inanmak ve kalbi duygular ile yapılması gereken işlemleri yapmak yeterlidir. Bu büyünün yapılması ve toprağa gömülmesinin ardından sizin için ve bu işlemin yapıldığı kişi için yeni bir dönem başlamaktadır. Duyguların değişmesi ve kişilerin birbirine şirin gösterilerek bağlanmaları sağlanır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

1 YORUM

  1. yıllardır suren sorunlu evliligimizi duzeltmek icin Burak hocamızla beraber etkili bi bağlama işlemi yaptık.şuan çok memnunum hersey iyi gidiyor.Çok teşekkürler hocam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here