Ana sayfa Büyü ve Vefkler Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır

0

Bağlanma büyüsü kendine aşık edilmek istenilen kişiye yaptırılması gereken bir işlemdir. Bunun için bir medyumdan yardım almak, ilgili büyüyü kendiniz yapmanızdan daha hayırlı ve daha kesin sonuçları olan işlemler yaratmaktadır.

Bağlanma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler sürekli bağlanma büyüsü nasıl yapılır şeklinde soru sormakta ve online ortamda büyü tarifi aratmaktadır. Bunun için sizler ile en etkili bağlanma büyüsü tarifini paylaşacağız. Bu sayede bağlanma büyüsü ile birlikte evladiyelik büyülerin yapılmasını ve sevdiğiniz insanı kendinize bağlamanın ne kadar kolay olabileceğini göreceksiniz.

Bağlanma Büyüsü Yapma İşlemi

Bağlanma büyüsü yapılırken en güvenilir ve sonuçları kati olan bir medyuma gitmek gereklidir. En etkili bağlanma büyüsü mezara bir şeyler gömmeye dayalı büyülerdir. Bu sayede mezara gömülen büyü yapılacak olan kişinin saç teli, kıyafetinin parçası, iç çamaşırının parçası medyum tarafından belirli işlemlerden geçirilerek gece vakti mezara gömülür. Bu büyüyü yapabilmek ömürlük aşk yani kişilerin mezara girene kadar birbirlerinden kopamayacakları anlamına gelmektedir.

Bir diğer bağlanma büyüleri ile otlar ile yapılacak büyülerdir. Bu büyüler kişinin kendisine bağlanması açısından büyüyü yaptıran kişi tarafından yapılmaktadır. Karabiber ile birlikte yapılan bu büyü kişiyi bağlamak amacı ile yapılır. Medyum tarafından okunmuş bir şekilde bağlanma amacı güden su ve karabiberler verilir.

Büyüyü yapacak olan kişi, okunmuş karabiberleri alır. Her bir karabibere kendisi de medyum vermiş olduğu büyüleri okur bu karabiberleri tek tek ateşe atar. Herhangi bir ateş karabiberlerin kül olmasını sağlayabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken karabiber ateşe atıldıktan sonra patlama yaşar. Patlayan karabiberi bulup kül olduğundan emin olmak gerekir. Her bir karabiberin kömür olması ve sonrasında kül olması gerekir. Bu sayede büyü yapılan kişi de aştan kül olacaktır.

Eğer bağlanma büyüsü yapılacak olan kişi yakında ise medyumun verdiği suyu içirmelisiniz. Su içecek yakınlıkta değil ise, bu kişinin kapısının eşiğine su dökülür ve kişinin bu eşikten geçtiğinden emin olunur.

Bağlanma Büyüsü Etkileri

Bağlanma büyüsü etkileri bakımından, büyü yapılan kişinin 7 gün ile 41 gün arasında büyü yapan kişiye bağlanması beklenir. Bu bir sevgili olabilir, huysuz ve boşanmak isteyen bir eş olabilir ya da kendinize istediğiniz birisi olabilir. En etkili yöntemler ile birlikte ömürlük bağlama büyüleri yapmak için sizler de Medyum danışmanlığında hareket etmelisiniz. Etkisinin büyük olduğu ve anında hissedildiği bu yöntemler ile, kendinizi başkasına şirin gösterebilir ve kişilerin size bağlanmalarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here