Ana sayfa Büyü ve Vefkler Bir Kişinin Büyü Yaptığı Nasıl Anlaşılır

Bir Kişinin Büyü Yaptığı Nasıl Anlaşılır

278
0

İnsanlar çeşitli nedenler ile büyüye maruz kalabilmektedir. Kıskanç ve kötü niyetli insanlar büyü yaparak insanların hayatlarını kötü etkilerler. Kendisine büyü yapılan kişiler büyü nedeni ile sevdiklerinden ayrılabilirler. Ayrıca işleri kötüleşebilir ve kazançları azalabilir. Bağlama büyüsü gibi büyüler ile normalde sevmedikleri kişilere sevgi ile yaklaşabilirler. Büyüler bu farklı nedenler ile yapılmaktadır. Bir kişinin büyü yaptığı nasıl anlaşılır merak ediliyorsa bu büyülerden kurtulmak için konuda bilgili uzman bir hocaya ulaşmak gerekir. Hoca büyüden şüpheleniyorsa bakım yapar. Bu bakım ile evde, işyerinde ya da büyünün yapıldığı ortamda araştırma yapar. Büyü yapılan kişiyi gözlemler. Büyü etkisi ile kişide farklı etkiler gözlenebilir. Kendisine büyü yapılan kişiler genel olarak ruhsal bunalımlar yaşarlar. Yalnızlık hissi, isteksizlik ve bıkkınlık yaşarlar. Ruhsal boşluk nedeni ile sosyal ilişkileri kötü etkilenir. Bu kişiler uyku problemleri yaşarlar. Uykuları yeterli gelemez. Sürekli uyumak isterler. Büyü kara büyü ise bu durum farklı olur. Kara büyülere maruz kalan kişiler kabuslar görürler. Uykularında tekrar eden rüyalar görebilirler.

Bir Kişinin Büyü Yaptığı Nasıl Anlaşılır
Bir kişinin büyü yaptığı nasıl anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bir insana büyü yapıldığı farklı durumlarda anlaşılabilir. Kendisine büyü yapılan kişiye karşı hayvanların davranışı değişir. Hayvanlar insanlardan farklı algılara sahiptirler. Bizden farklı duyar, görür ve koklarlar. Bu nedenle büyüye maruz kalan insanlara karşı farklı davranırlar. Ev hayvanları büyülenen kişilere karşı saldırgan davranabilirler. Bir kişinin büyü yaptığı nasıl anlaşılır sorusuna farklı yanıtlar vermek mümkündür. Büyü yapılan kişinin bulunduğu ortam da etkilenir. Bu ortamda kasvet olur. Ne kadar havalandırılsa da havasız olan bu ortamda karanlık baskındır. Belirsiz sebeplerden dolayı acı ve rutubetli bir koku olur. Ortamda huzursuzluk olur. Büyü yapılmış kişinin yaşadığı yerde ani böcek artışı da gözlenebilmektedir. Karınca ve sinek gibi böcekler bu yerlerde birden çoğalabilir.

Büyü Yapıldığı Belirtileri Nelerdir?

Büyü yapılan kişiler unutkan ve dalgın olurlar. Eşyalarını kaybetmeye başlarlar. Başlarda ufak tefek olan bu unutkanlıklar zamanla artar. Önce anahtar gibi küçük şeyleri kaybeden insanlar daha önemli eşyalarını kaybetmeye başlar. İşin ilginç tarafı ise bu eşyaların daha sonra hiç umulmadık yerlerde bulunmasıdır. Bu durum büyüye işaret eder. Bir kişinin büyü yaptığı nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız büyü yapılan kişide değişen durumları gözlemlemelisiniz. Bu durumlar sizde şüphe uyandırıyorsa uzman bir hocaya danışmalısınız. Bu hoca bakım yaparak büyü yapılıp yapılmadığını anlayacaktır. Gerekli dualar ve sureler ile bu büyüden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Büyüden kendi başınıza kurtulamazsınız. Uzman hocadan yardım almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here