Ana sayfa Büyü ve Vefkler Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

0

Boşanma büyüsü, nasıl yaptırılır, boşanma büyüsü nedir, boşanma büyüsü ne şartlarda yaptırılır gibi birtakım soru işaretleriniz olabilir. Bu büyü çeşidini dışarıdan duymuş olabilirsiniz. Sizin de bu çalışmanın yapılmasına ihtiyacınız olabilir. Bu büyünün ne şekillerde ve ne amaç doğrultusunda yapılacağını yazımızdan yararlanarak ortaya koyabilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Nedir

Bazen severek evlenirsin. Ancak işler bir süre sonra umduğun gibi gitmez ve boşanmak istersin. Ancak karşı taraf boşanmaya pek yanaşmaz. Hiçbir şekilde boşanmaya razı edemezsin. Çok zarar görürsün. O halde bu işten sıyrılmanın kolay yollarını aramak gerekir. Kendini domuz gibi göstermek, kendini kötü göstermek ve karşı tarafın kendiliğinden uzaklaşmasını sağlamak gibi çalışmalar yaparak anında boşanma büyüsü yaptırabilirsin.

Bazen de severek evlenmiş olan bir çift vardır. Ancak bir üçüncü kişi boşanma büyüsü yaparak, bu çiftin evliliklerini zora sokmak ve boşanmalarını sağlamak amacı ile boşanma büyüsü yaptırılır. Boşanma büyüsü yapmak ve boşanma büyüsü yaptırmak amacı ile iki farklı amaç da bunun için uygundur. Birini kişi karşı tarafa yapar. Birini ise, bir kişi evlilikleri yolunda giden kişileri ayırmak için yapar. Her ikisinin de yapılışı aynıdır. Her ikisinin de amaçları farklı olsa da sonucu ve süresi aynılık gösterebilir. Bunun için her ne amaçla olursa olsun boşanma büyüsü yaptırmak geçerliliğini korumaktadır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Boşanma büyüsü yapılırken bir medyum tarafından yardım alınarak işlem yapılır. Boşanma büyüsü etkileri, boşanma büyüsü yapımı ve buna uygun olarak da yapılan işlemler etkisini göstermektedir. Sizler de boyanma büyüsü yapmak için ve boşanma büyüsü yaptırmak için işin uzmanı bir medyum ile çalışma sağlamak durumundasınız. Bu sayede eşiniz olumlu sonuçlanacaktır. Bu büyüler yapılırken rahmani çalışmalar ve şeytani çalışmalar olmak üzere iki çeşit işlemden geçer. Genellikle rahmani çalışmalar yapılır. Ancak rahmani çalışma sonuç vermiyor ise ya da geç sonuç veriyor ve rahmani çalışmanın da yapılacak bir etkisi yok ise mecburen şeytani çalışmalara geçiş yapılır. Yani önceliğimiz her zaman rahmani çalışma olmalıdır. Şeytani çalışmalar daha çok seven kişileri ayırmak için bir kaynana, bir görümce ya da bir, ikinci kadın tarafından yapılan çalışmaları oluşturmaktadır. Bu nedenle de ilgili işlemlerin her zaman dikkatli şekilde yapılması uygundur.

Boşanma Büyüsü Etkileri Nelerdir

Bu büyünün etkileri, kesin sonuç vermekle beraber birtakım bekleyişleri de beraberinde getirmektedir. Boşanmak amacı ile yapılır. Rahmani çalışmalarda maksimum günlük veya

 Günlük süre içerisinde etkisini gösterir. Şeytani çalışmalar ise anında etkisini göstermeye başlar. Soğutarak yapıldığı için de dikkatli olunmasında her zaman fayda vardır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here