Ana sayfa Büyü ve Vefkler Bozulan Büyü Ne Zaman Etkisini Gösterir

Bozulan Büyü Ne Zaman Etkisini Gösterir

445
0

Büyü konusunda merak edilen, büyü nedir, büyü nasıl bozulur nasıl korunur gibi soruların olduğu gibi, bozulan büyü ne zaman etkisini gösterir sorusu da merak edilen sorulardan biridir. Bu sorunun yanıtı da diğerleri gibi konunun bilinmesiyle ve araştırmayla mümkün olabilmektedir. Daha detaylı bilgiler ise sağlam kaynakları okumayla ya da konunun uzmanına danışmayla edinilebilir.

Büyü bozmanın ne zaman etki edeceği büyünün çeşidi ve zorluğu ile ilgilidir. Bu açıdan net tarih verilememektedir. Büyü bozmanın etkisini ne zaman gösterebileceğini öngörebilmek için öncelikle büyü bozma konusunu açıklığa kavuşturmak gerekir.  Bu konuyu açıklığa kavuşturmak, bizlere bir nebze olsa da büyü bozma süresiyle ilgili fikir verebilecektir.

Aklımıza takılan bozulan büyü ne zaman etkisini gösterir sorusu da yine aynı şekilde, büyünün niteliği, zorluğu ve karmaşıklığına göre açıklanabilir. Büyü bozma konusunu bildiğimizde zaten yukarıda da bahsettiğimiz gibi kafamızda bir fikir oluşacaktır.

Büyü Bozma

Büyü dediğimizde aklımıza iyi niyetle veya kötü niyetli bir kimsenin veya nesnenin davranışı ve durumuna etki etme gelmektedir. İyi niyetle yapılan ak büyüler kötü bir amaç taşımaz ve kişilerde sorun oluşturmaz. Kötü niyetli kara büyüler, pek çok olumsuz sonuçlara sebep olmaktadır. Zarar görme ya da kişilerden yarar sağlama gibi istismar içeren sonuçlar doğurabilecek büyülerdir. Böyle tehlikeli ve zararlı sonucu olan büyüler yapılabildiği için de büyü bozma konusu önemli hale gelmektedir ve insanlar tarafından doğal olarak merak edilen bir konu olmaktadır.

Büyü bozma denince, büyü etkisinde olan kişilerin bu etkiden kurtulma veya korunma amacıyla yaptığı veya yaptırdığı bir işlem akla gelir. Büyü bozma, bazı surelerle, tılsımlı sözlerle, muskalarla ve bazı materyallerle yapılabilmektedir. Büyü bozmak, yapılan büyünün karmaşıklığına göre, zor ve kolay yapılabilmektedir. Karmaşık ve etkili büyülerin bozulması gerçekten zor ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu işlem dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. Bu konuda gerçekten uzman kişilerden destek almak önemlidir. Büyünün zorluğu ve karmaşıklığı büyü bozma süresine etki eden en önemli faktördür. Karmaşık büyülerin bozulması basit büyülere göre daha zor olmaktadır ve çok daha uzun sürede etki etmektedir.

Büyü Bozma Süresi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi büyünün basit ve karmaşıklığına göre değişen sürelerde büyü bozulmaktadır. Bu süre net olarak bilinmemekle birlikte tahmini en çok 3 hafta içerisinde etki ettiği söylenmektedir. Bu süre uzayabilmekte veya daha kısa sürede de etki edebilmektedir.

Böylelikle büyü bozma tarifi ve süresiyle ilgili bu bilgiler bozulan büyü ne zaman etkisini gösterir sorumuza, yüzeyselde olsa bir cevap olabilmektedir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here