Ana sayfa Büyü ve Vefkler Büyü Hangi Gün Yapılır

Büyü Hangi Gün Yapılır

804
0

Büyüler çoğunlukla her gün ve her saat yapılabilir. Ancak bazı özel büyüler ya da bütün büyülerin daha etkili olabileceği bazı dönemler, günler, saatler vardır. Büyünün daha etkili olabileceği günler ise çeşitli şekillerde belirlenebilir. İslami olarak, bazı kutsal ya da mübarek günler, ezan vakitleri gibi belirlenen günler vardır. Astrolojik açıdan bakılırsa, ay takviminin belirlediği günler, yıldız haritasına bakarak ve gezegenlerin hareketleriyle belirlenen, etkili büyü yapılmasına imkân sağlayan günlerdir diyebiliriz.

Bu günlerin nasıl belirleneceği konusunda kafamızda büyü hangi gün yapılır, büyü ne zaman yapılır gibi soru işaretleri ortaya çıkmaktadır. Bunun için çeşitli araştırmalarla yıldız haritaları, ay takvimi ve gezegen hareketleri gibi konuları araştırıp net tarihlerine bakılabilir. Ancak tavsiyemiz bunu konunun uzmanı medyumlarla görüşmek olacaktır. Zira medyumlar sadece büyü, büyü bozma ve dini konularda değil astroloji konusunda da uzmanlıklara sahiptirler. Astroloji bilimi de pek çok konu da bilgi verebileceği gibi büyü hangi gün yapılır sorusuna da yanıt vermektedir. Medyumlarda sık sık astrolojiden yararlanmaktadırlar. Kısacası medyumlar bir kâhin değil ilmi ve bilimsel konularda uzmanlaştıkları için bizlere yardımcı olabilmektedir. Tabi ki ruhani olarak gelişmişlikleri ve metafizik varlıklarla iletişimleri de yadsınamaz bir konudur.

Yapılan Büyü Kaç Günde Etki Eder

Yukarıda “büyü hangi gün yapılır” konusuna değinmiştik. Bu başlığımızda da büyünün kaç günde etki edebileceğinden bahsedeceğiz.

Belirli bir süre ile sınırlı olmamakla birlikte en geç 3 hafta içinde etki edebileceği söylenmektedir. Büyünün zorluğuna göre etki etme süresi farklılık göstermektedir. Ancak yine de 3 hafta aralığında sürdüğü, konunun uzmanları tarafından dile getirilmektedir. Büyü gerçekten işi bilen tarafından yapılmadığı takdirde etkisiz de kalabilir. Burada da doğal olarak etki etme süresinden bahsedebilmek mümkün değildir.

Büyünün etki edebileceği süre ile büyü bozmanın etki edebileceği süre de aşağı yukarı aynı zamanlardadır. Büyü bozma yapıldığı günden itibaren 1 ay içinde etki etmesi beklenir. Eğer büyü tesirinde ki kişilerde bu zaman zarfında bir değişiklik yoksa bu da etkili bir büyü bozma işlemi yapılmadığı anlamına gelmektedir.

Büyü ve büyü bozma işleminin, etkili olabilmesi için bu işin titizlikle yapılması hiçbir detay atlanmamalıdır. Bu da bu işlerde uzman medyum veya hocalarımızın eliyle gerçekleşmektedir.

 Kısaca büyü, büyü bozma, büyü hangi gün yapılır sorularının detaylı olarak yanıtını, işinde uzman medyumlarımıza danışabilirsiniz. Sadece internet bilgisi ile yetinmek, doyurucu bir bilgi edinme olmayacaktır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here