Ana sayfa Büyü ve Vefkler Büyü Yapan Hocalar

Büyü Yapan Hocalar

387
0

Büyüler binlerce yıldır yapılan ve günümüzde de hala insanlar tarafından uygulanan yöntemlerdir. İsteklerin gerçekleştirilmesi, olayların seyrinin değiştirilmesi, kişilere iyilik ya da zarar verme amacı ile pek çok farklı büyü türü binlerce yıldır yapılır.  Büyüler tahmin edebileceğiniz gibi çok kuvvetli olan şeylerdir ve elbette her sıradan insan büyüleri yapamaz. Bu yazımızda ilk olarak kimlerin büyü yapabileceğinden sizlere bahsettik. Sonrasında ise büyü yapan hocalar kimlerdir sorusuna detaylı şekilde yanıt verdik. Böylece aklınızı kurcalamakta olan en önemli sorulara bir yanıt getirmiş olduk. Yazıyı okumaya devam ettiğinizde tüm bu konuları başlıklar halinde göreceksiniz. İyi okumalar diliyoruz.

Büyüleri Kimler Yapabilir?

Büyü yapan hocalar konusuna geçmeden önce büyüleri kimlerin yapabileceği konusuna bir açıklık getirelim. Çünkü ne yazık ki hala bu konu çok fazla bilgi kirliliği olduğunu görebiliyoruz. Büyüleri yapabilecek olan kişiler sadece özel kişilerdir. Sadece uzman kişiler büyü işlemlerini doğru bir şekilde yapabilir.

Sıradan insanlar kesinlikle büyüleri uygulayamazlar. Uygulasalar ile bu konuda uzman olmadıklarından dolayı yanlış adımlar atabilirler. Bu yanlış adımların sonucunda ise büyüyü yapmaya çalışan kişi doğaüstü güçlerden zarar görebilir. Bu sebep ile herhangi bir psişik yeteneğe sahip olmayan, kadim ilimleri bilmeyen, maneviyatı güçlü olmayan hiçbir kişi büyüleri yapmamalıdır. Büyüleri sadece hocalar ya da medyumlar yapmalıdır.

Peki, büyü yapan hocaların özellikleri nelerdir? Büyü yapan hocaları ya da medyumları nereden bulabilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz? Bu soruların en net yanıtları için yazıyı okumaya devam edin.

Büyü Yapan Hocalar

Büyülerin kimlerin yapabileceği konusunda anlatmış olduğumuz gibi yalnızca hocalar ya da medyumlar büyüleri yapabilmektedir. Şimdi sizlere büyü yapan hocalar ve özellikleri konusundaki bilgileri verelim:

  • Bu hocalar ya da medyumlar doğuştan gelmekte olan psişik, özel yeteneklere sahiptirler. Yeteneklerini küçük yaşlarda fark ederler.
  • Bu yeteneklere ek olarak, yeteneklerini daha da geliştirmek ve doğru şekilde kullanabilmek amacı ile de eğitim görürler. Bu eğitim genel olarak kadim ilimlerin bilgilerinin eğitimidir. Havas, vefk, Kuran, tefsir gibi ilimlerin eğitimini alırlar.
  • Büyü yapan hocalar aynı zamanda çok güçlü bir manevi kudrete sahiptirler. Bu sayede çok zorlu, insanı yıkıma uğratan büyüleri bile güçlü kalarak yapabilmektedirler.

Eğer büyü yapan hocaların hangi hocalar olduğunu, hangi büyüleri yapıyor olduklarını merak ediyor iseniz sitemize girip ilgili içeriklerimize bakabilirsiniz. Ayrıca büyüler ile ilgili diğer konuları da bu içerikler arasında görebilirsiniz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here