Ana sayfa Büyü ve Vefkler Büyü Yapılmışsa Nasıl Bozulur

Büyü Yapılmışsa Nasıl Bozulur

251
0

Eğer kendinize büyü yapıldığını biliyor iseniz ve nasıl bozulacağı konusunda bir fikriniz yok ise bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Yazımızda büyü neden yapılır ve büyü yapılmışsa nasıl bozulur sorularını detaylı bir biçimde yanıtladık.

Ayrıca eğer büyü yapılmışsa nasıl bozulur sorusuna benzer başka sorularınıza da yanıt arıyor iseniz sitemize girerek ilgili içeriklerimizi okuyabilirsiniz. İyi okumalar dileriz.

Büyü Neden Yapılır?

Tarih boyunca büyüler yapıldı ve günümüzde de yapılmaya devam ediliyor. Büyüler çok çeşitli haldedir ve birbirinden farklı amaçla büyü yapılabilir. Bu amaçları biz genel olarak iki çatıda topluyoruz: Olumlu / iyi büyüler ve olumsuz / kötü büyüler.

Olumlu büyülerin yapılış amacı istenilen kişiye iyilik sağlamaktır. Kişinin hayatını düzeltmek, şifaya kavuşmasını sağlamak, kısmetini açmak, maddi olarak iyi duruma getirmek gibi büyüler iyi niyetle yapılan ve etkileri iyi olan büyülerdir.

Olumsuz büyülerin yapılış amacı ise istenilen kişiye büyük kötülükler yapmaktır. Örneğin kötü büyüler kişinin sağlığını kaybetmesi, maddi zararlara uğraması, sevgilisinden, eşinden ayrılması, kısmetinin kapanması, sevdiklerini kaybetmesi gibi çeşitli kötü amaçlar, istekler ile yapılır. Eğer üzerinizde olumsuz, kötü büyü var ise onu hemen ortadan kaldırmalısınız. Sıradaki başlığımızı okuyarak büyü yapılmışsa nasıl bozulur hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Büyü Yapılmışsa Nasıl Bozulur?

Eğer kendinize ya da çevrenizdeki birine büyü yapılmış ise ve bundan emin durumda iseniz onu hemen bozmak istersiniz. Çünkü özellikle kötü büyüler kişinin hayatını tamamen kötü yönde etkiler, hayatı çekilmez kılar. Büyü yapılmışsa nasıl bozulur konusunda şunları diyebiliriz:

  1. Büyü yapıldığından şüphe duyan kişi öncelikle büyü belirtilerini yaşayıp yaşamadığına bakmalı ve yaşıyor ise kendisine güvenilir bir hoca bulmak için araştırmaya başlamalıdır.
  2. Bulunan güvenilir, uzman hocaya hissettiği belirtileri anlatmalı, eğer muska bulduysa onu hocaya göstermelidir.
  3. Hoca bunları öğrendikten sonra kişide hangi büyü olduğunu tespit eder. Eğer olumsuz, kötü amaçlı bir büyü ise onu ortadan kaldırmak için hemen kendi yöntemlerini uygulamaya başlar.
  4. Dualar, sureler aracılığı ile büyünün ortadan kaldırılması için bazı işlemler yapılır. Bu işlemler su, ot karışımları, bazı nesneler kullanılarak yapılır; her hoca farklı bir yöntem kullanır.
  5. Büyü yapılmışsa nasıl bozulur konusunda en son adım ise büyünün ortadan kalkmasıdır. Büyü bozulunca kişi bunu kısa bir süre içinde hisseder ve hayatı tekrar eskisi gibi, büyüden önceki gibi normal, iyi bir şekilde devam eder.
Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here