Ana sayfa Büyü ve Vefkler Cinsel Gücü Artıran Büyü Nasıl Yapılır?

Cinsel Gücü Artıran Büyü Nasıl Yapılır?

926
0

İnsanlar için büyük öneme sahip olan cinsel içerikli büyüler her zaman insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Cinsel gücü arrtıran büyü nasıl yapılır diye sorular çok geliyor ancak Cinsel güç artırma denince insanlarda farklı anlamlara sebep olabilir, ancak bu konuda anlatılmak istenen doğurganlığın devam etmesine yönelik güç kazanmak ve ilişkilerde önemli bir yere sahip olan cinselliğin maksimum seviyede tutmak olacaktır.

Öncelikle bu durum erkekler için ayrı kadınlar için de ayrı ele alınmalıdır. Dikkat çekici kısım öncelikle mental olarak rahatlamanın gerekli olduğudur. Medyumlar için önemli olan konu kişinin cinselliğine müdahale edilmiş mi? İnsanlar başkasını mutsuz etmek adına şeytani bir çaba içine girmiş olabilir. Kısacası durum fiziksel mi yoksa psikolojik mi? Bunu belirlemek gerekir.

Cinsel Gücü Arttırmak İçin Hangi Tılsımlar Kullanılmaktadır

Modern tıp cinsellik konusunda çok çeşitli iktidarsızlık önleyici tedaviler sunmaktadır. Ve bu tedaviler bazen çok fayda vermektedir. Eğer sorun fiziksel ise çare bulmak da kolay olacaktır. Fakat sorun psikolojik ise tedavi daha fazla zaman alabilir. Tabi bir de büyü yapılma durumu vardır. Böyle bir şeyden kişi şüpheleniyorsa bir medyuma danışması iyi olacaktır.Modern tıpa gerek kalmadan Cinsel güç artırma uğraşına girenlerin başvurdukları yöntemler.

Lal Tılsımı

Günlük hayatımızda enerjimizi yükselten bir takım özel tılsımlar bulunmaktadır. Bu tılsımların başında “Lal” tılsımı gelmektedir. Kâğıt ya da taş üzerine yapılan imgeleme yöntemi ile oluşturulan bir şekildir. Yüzyıllardır cinsel gücün üst seviyelere çıkması için kullanılır.

“Lal” tılsımının cinsel isteği ile kişinin enerjini artırdığı ve dengesizliği giderdiği bilinir. Bu tılsım iyi bir şekilde hazırlanırsa kara büyüye karşı da kişiye alkan olacaktır. Eski dilde buna “tutkuların taşı” ismi verilmiştir. Daha çok kalp şeklinde desenli olsa da farklı şekilleri de mevcuttur. Eskiden çocuk sahibi olamayanların bu tılsıma başvurduklarını biliyoruz.

Celb Tılsımı

Cinsel güç arttıran büyü nasıl yapılır sorusunun cevabına gelecek olursak, cinsel güç sorunu içinkullanılan başka bir yöntem ise Celb tılsımıdır. Bu yöntem çok kullanılmamak ile birlikte bakır levha yöntemidir. Kişinin dilin altına sokulan bir levhaya, üzerine cinsel tılsımlar işlenir. Kişinin celbi cinsel ilişkiden evvel 4 kez çıkarılıp tekrar ağza konulması gerekir. Celbin uçlarının keskin olup olmadığı ve yazılan ayetlerin yerinden oynamamış olması önemlidir. Bu işlem başarılı olursa kişinin yok olan cinsel gücünün yeniden ortaya çıkması muhtemeldir. Yapılan bu çalışma yaklaşık olarak 4 gün içinde sonuç verdiği için oldukça büyük kitleler tarafından rağbet görmektedir.

Bu işlemler yapılırken dikkat edilmesi gereken husus cinsel gücü artırmak için büyü yapılacak iş için uygun olan tılsımın seçilmesi şarttır. Bu tılsım içinde kişinin ismi, ailesinden bazılarının isimleri ve ayetler yazılacaktır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here