Ana sayfa Büyü ve Vefkler Definede Büyü Nasıl Bozulur

Definede Büyü Nasıl Bozulur

421
0

Define deyince aklımıza eski çağlardan kalan tarihi eserler, ziynet eşyalar, çeşitli medeniyetlerin hazineleri ve yakın zamanda gömülen değerli eşya veya değerli madenler gelir. Dünyanın pek çok bölgesinde define arayanlar ve defineciler vardır ve gelecekte de var olacaktır. Tarihi eserlerin çıkarıldığı bölgeler, eski medeniyetlerin ortaya çıktığı bölgeler, tarihi mezarların bulunduğu bölgeler ve efsanelere dayanarak hazine olabileceği düşünülen yerler, definecilerin uğrak yerleri olmuştur. Ve gelecekte de bu uğraş devam edecek gibi görünmektedir. Bu yazımızda tılsımlı definelere değinecek olup, definede büyü nasıl bozulur sorularına yanıt arayacağız.

Define Aramada Büyünün Etkisi

Define aramalarında tabi ki, nereden başlamalı, nasıl yapmalı, define nasıl keşfedilir gibi konular merak edilmekte. Ancak bilimle açıklayamadığımız bazı olaylarda mevcuttur. Bunlar daha çok tılsımlı ya da ruhani bir şekilde korunan defineler olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyü veya sahiplenme ile korunan defineler mevcuttur. Genel olarak üç harflilerle ya da daha değişik metafizik varlıklarla korunduğu düşünülmektedir. Sadece günümüzde ki büyülerle değil, çok daha eski uygarlıklara ait karmaşık ve günümüzde anlayamayacağımız büyülerle de korunan defineler olduğu da sanılmaktadır. Kimi tılsımlı definelerin, oldukça güçlü korunması neticesinde definenin alınması imkânsız olduğu ve alınmaması gerektiğini de not edelim. Bununla ilgili merak ettiğimiz şeyler, definenin tılsımlı olup olmadığı, büyü yapılıp yapılmadığı ve metafizik varlıklar tarafından sahipli olup olmadığı gibi konulardır. Bu konularla paralel olarak, tılsım nasıl çözülür, definede büyü nasıl bozulur gibi bilgilere de ihtiyaç duyarız.

Definede Büyünün Riskleri ve Çözümleri

Tılsımlı, ruhani olarak korunan ve görünmeyen varlıklar tarafından sahipli defineler, çeşitli riskleri ve tehlikeleri beraberinde getirmektedir. Define arama sırasında metafizik varlıklar tarafından, aramayı zorlaştırma, definenin yerini değiştirme, defineyi farklı biçimlerde gösterme gibi nispeten tehlikesiz durumlar gözlenebileceği gibi, arama veya defineyi çıkarma sırasında esrarengiz iş kazalarına maruz kalma, gerçek dışı halüsinasyonlar görme, lanetlenme, görünmeyen varlıkların musallat olması ve çeşitli zararlar görmek gibi epey tehlikeli durumlarda gözlemlenebilmektedir. Kimi durumlarda çok ciddi zararlar, akli dengenin yitirilmesi ve ölüme kadar götüren lanetli bir sürece maruz kalabiliriz. Bu durumda tılsımlı definelere çok dikkat edilmesi ve gerçekten hiçbir detay atlanmadan bu tılsımı çözmek gereklidir. Kendi başımıza yapmanın mümkün ancak epey riskli olduğu bilinmektedir. Hal böyleyken bizlere bu konuda destek verebilecek, definede büyü nasıl bozulur gibi sorulara da açıklık getirecek işin uzmanı medyum ve hocalarımıza ulaşıp, mesele ile ilgili bilgileri ve çözümü için destek alabilmekteyiz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here