Ana sayfa Büyü ve Vefkler Domuz Yağı İle Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Domuz Yağı İle Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

346
0

Domuz yağ ile yapılan büyü nasıl bozulur diye soruyorsanız muhtemelen kara büyülerden biri ile karşı karşıyasınız. Kara büyü grubunda yer alan ve oldukça ciddi tesirleri olan domuz yağı büyüleri, cinler kullanılarak yapılan büyülerdir. Ayrıca hayvan atığı ve parçaları kullanıldığı için de kötü büyüler grubunda yer alır. Bu büyülerin bozulması oldukça zordur. Çünkü cinler musallat olarak, büyünün bozulmasına mani olurlar. Ayrıca domuz yağı ile yapılan büyüler çok kısa sürede tesir gösterir.

Domuz yağı ile yapılan büyüler, rızık ve kısmet kapatmak, eşlerin arasını açmak, kişiyi karşı cinse karşı itibarsızlaştırmak, ticari yükselişi engellemek amacıyla yapılır. Bu büyüler yapıldıktan kısa süre sonra etki gösterir ve etkisi gittikçe artar. Eşlerin birbirinden aniden soğuması, ayrılması, işlerin bir anda kötüye gitmesi aslında bu büyülerin bariz etkileri arasındadır.

Domuz Yağı İle Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Tabi domuz büyüsü nasıl anlaşılır sorusu da bir hayli soruluyor. Domuz yapı büyülerinde de elbette diğer büyüler gibi psikolojik etkiler ön plandadır. Ancak daha fiziksel belirtiler için kıyafetlere, kapılara, eşiklere, yatak örtülerine bakılabilir. Çünkü bu eşyalarda görülen lekeler domuz yağının lekeleridir. Hatta bazı yörelerde bu büyüler evlilik çağındaki kızlara yapıldığı için, çeyizler evlilik öncesi güneşe serilir ve leke olup olmadığına bakılır.

Eğer aile içinde şiddet baş gösterdiyse, eşler birbirine sırt çevirdiyse, ticari kazanç azalmaya başladıysa, paranın nereye gittiği anlaşılamıyorsa, iş hayatında sürekli problem çıkıyorsa bu büyülerden şüphelenilebilir. Kıyafetlerdeki lekeler sıradan lekeler de olabilir. Bunu anlamak için yıkamak gerekmektedir. Eğer leke çıkmıyor ve sarı bir görünüme bürünüyor ise domuz yağı olabilir. Normalde domuz yağı sıradan bir yağ olduğu için lekesi çıkar. Ancak büyü için kullanılan domuz yağı, farklı katı maddeleri eklendiği için asla çıkmaz.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsünün bozulması için lekeyi çıkarmak yetmez. Leke çıksa dahi büyüyü kollayan cinler büyünün devamını sağlar. Bu nedenle söz konusu cinlerin görevlerinden uzaklaştırılması gerekir. Bu da ancak uzman bir medyum aracılığı ile olur. Domuz yağı büyüsünün bozulabilmesi için çeşitli dualar ve Ayet – i Kerimelerin okunması gerekir. Ayrıca cinler ikna edilerek görevlerinden uzaklaştırılmalıdır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here