Ana sayfa Büyü ve Vefkler Domuz Yağından Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Domuz Yağından Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

329
0

Çok köklü bir tarihe sahip olan büyü işlemleri en az tarihi kadar da çeşitli haldedir. Her büyü için birden çok farklı tarif bulunmaktadır. Ayinlerle büyü yapmaktan domuz yağından büyü yapmaya kadar pek çok büyü yapma şekli vardır. Bu yazımızda domuz yağından yapılan büyüler hakkında konuşacağız. Domuz yağından yapılan büyü nasıl bozulur konusundan önce domuz yağı büyüsü nedir sorusunu da ele alacağız. İyi okumalar dileriz.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir

Domuz yağı büyüsü nedir sorusuna ilişkin şu bilgileri verebiliriz: Domuz yağı büyüsü kara büyülerden bir tanesidir. Oldukça tehlikeli ve olumsuz etkilere sahip olan bir büyüdür. Domuz yağı kullanılarak istenilen kara büyü doğaüstü güçler, cinler yardımı ile yapılır.

Domuz Yağı Büyüsü Neden Yapılır

Domuz yağından yapılan büyü nasıl bozulur sorusuna geçmeden önce bu büyünün neden yapıldığına da bakalım. Bu büyü türü başlıca sevenleri birbirinden ayırma, aile düzenini bozma, onarılmaz maddi kayıplar yaratma, akıl sağlığını yitirme, kişinin sevdiği birisinin ölümüne sebep olma gibi çok kötü amaçlar ile yapılır. Kısacası bu büyünün amacı sadece zarar vermektir. Bu güçlü büyüyü sıradan insanların yapması imkânsızdır. Eğer sıradan bir insan domuz yağı büyüsü yapmayı dener ise başına çok büyük belalar, musallatlar alabilir.

Domuz Yağından Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Yapılması için büyük bir uğraş ve güç gerektiren domuz yağı büyüsünün bozulması için de aynı şartlar gerekir. Yukarıda da dediğimiz gibi sıradan bir insanın bu büyüyü yapamayacağı gibi aynı şekilde o insan bu büyüyü bozamaz da. Bu yüzden domuz yağından yapılan büyü nasıl bozulur konusunda kişinin bir uzman hoca ya da medyuma gitmesi, yardım alması en mantıklı olan şeydir.

  • Domuz yağından yapılan büyü bozulur iken önce dualar, sureler bir suyun içine okunur. Sonra bu okunmuş su, üzerinde domuz yağı büyüsü olan kişiye birkaç yudum kadar içirilir.
  • Su dışında bazı bitkilerin ezilmesi ile ortaya çıkan suya da dua ve sure işlemleri yapılacağı gibi bazı hocalar tuzlu su üzerine de aynı işlemleri yapmayı uygun görür.

Bu işlemleri siz de deneyebilirsiniz ama manevi kudrete ve ilme sahip olmadığınız için domuz yağından yapılan büyü nasıl bozulur konusunda yetersiz kalacaksınızdır. Yetersiz kalabileceğiniz gibi ayrıca yanlış bir işlem uygular iseniz kötü varlıklar başınıza musallat olabilir. O yüzden bu büyüyü ortadan kaldırması için mutlaka bir uzmana danışın.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here