Ana sayfa Büyü ve Vefkler En Hızlı Geri Getirme Büyüsü

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü

363
1

Bazen istemeden de olsa ayrılıklar yaşarız. Bazen terk ediliriz, bazen hiç sevilmeyiz. Bir şekilde sevdiklerimiz bizden gider. Bu durum bizim için katlanılmaz olur. Belki bu durum hayırlı da değildir. Bu nedenle olayların akışına müdahale etmek ve hayatımızı kendi yöntemlerimiz ile yoluna koymak isteriz. İşte bunun için de en sık arama yapılan yöntem olan en hızlı geri getirme büyüsü tekniğini sorgularız. Bu yazımızda sizlere büyü yaparak sevdiğinizi nasıl getirebileceğinizi ve bu yöntemler içerisinden en hızlısının hangisi olduğunu anlatacağız. Bu sayede sizler de gidenler için gözyaşı dökmeyerek, sabırla en hızlı şekilde size geri dönmesi için çalışma yapabilirsiniz.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

En hızlı geri getirme büyüsü yapılırken en önemli olan durum, kişinin niyetidir. Ayrıca bir medyum aracılığı ile işlem yapılması bu aşamada uygulanacaktır. Çünkü en hızlı geri getirme büyüsü yapılırken üç harfliler ile çalışma sağlanır. Büyü yapılacak olan kişinin aklına ve kalbine girilmeye çalışılır. Büyüyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin rüyalarında ona gösterilir. Özlem duygusu yaratılır. Acı çekilmesi sağlanır. Bu sayede de kolay bir şekilde giden kişinin acı çekerek anında dönmesine yardımcı olunur.

Üç harfliler ile çalışma yapılacağı için medyum aracılığı ile yapılan çalışmalar daha etkili ve kesin sonuçlar verecektir. Bunun yanında da yapılan işlemlere ilişkin olarak kişinin kendisini de üç harflilerden koruması gereklidir. Bunun için büyü yapan kişiye korunma muskası verilir. Büyü yapılan kişi için ise çeşitli işlemler yapılır.

Giden kişinin eşyaları ve saç telinin üçe bölünerek her birinin ayrı ayrı dua okunup mezara gömülmesi, giden kişiyi geri getirmektedir. Bu kişinin aşk acısı ile bir ölü gibi olmasını ve gittiği insandan ayrı kalmamak amacı ile anında koşarak geri gelmesini sağlar. Giden kişi için saç teli, çorabı, atleti, yattığı çarşaf veya yastıkta sinmiş kokusu var ise bu nesnelerin herhangi birisi, üçe bölünerek üç ayrı gece içinde ayrı ayrı dualar ile yakılmalıdır. Bu duaları size çalıştığınız medyum verecek ve akabinde sizin için korunmanızı da sağlayacaktır.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü
en hızlı ve etkili geri getirme büyüsü nasıl yapılır?

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösteridir?

En hızlı geri getirme büyüsü, normal standartlarda geri getirme büyüsünün seyrini hızlandırmış olan bir büyü işlemidir. Buna göre, en hızlı şekilde etkisini gösterecektir. Bu tarz işlemler mezara gömme, mezarın başında eşya yakma ve kırmızı büyülü duaların okunması ile birlikte hızlandırılmış ve anında etkisini gösteren işlemler olarak bilinir. Bunun için 7 rakamı önemlidir. 7 saat, 7 gün ve 7 hafta içerisinde büyü yapılan kişinin yıldızını düşük olma duruma bağlı olarak etkisini gösterir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

1 YORUM

  1. Hızlı bir geri getirme işlemine ihtiyacım vardı.Burak hocamız sayesinde etkili bir işlemle etkili bir sonuç aldık.Sağolsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here