Ana sayfa Büyü ve Vefkler Eşime Büyü Yapılmış Nasıl Bozulur?

Eşime Büyü Yapılmış Nasıl Bozulur?

388
0

Hayatta büyünün varlığı bir gerçek ve insanlar kötülük olması açısından ya da insanların kendi himayelerine girmeleri açısından ne yazık ki büyü yapmaya devam etmektedir. Bu nedenler ile büyü yapılması ve insanların birbirinin hayatına etki etmesi muhtemel bir durumdur. Eşler birbirlerine büyü yapılığını fark ettiklerinde ise bozmak isterler. Bu konuyu eşime büyü yapılmış nasıl bozulur isimli yazımızda detaylı şekilde işleyeceğiz. Bu sayede büyü bozum işlemlerini ve büyü çeşitleri hakkında sizler de detaylı bilgi edinebileceksiniz.

Eşe Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmak için öncelikli olarak en etkili ve kuvveti bir medyuma gitmek gereklidir. Eşinizde büyü var ise, bu büyü sizin hanenize de sirayet etmiş demektir. Bunun için anında büyü bozum işleminin vakit kaybetmeden yapılması uygun olmaktadır. Büyü bozma işlemine ilişkin olarak, ilk etapta medyumunuz size koruyucu muska hazırlayacaktır. Çünkü büyü bozum işlemi sırasında eşinize musallat olan üç harflilerin onlar göndermek amacı ile yaptığınız çalışmalardan kaynaklı olarak size zarar vermeleri önlenecektir.

Medyum tarafından 3 adet muska verilir. Bu muskanın birisi eşinin yastığının içine, diğeri kadının üzerinde, bir diğeri ise evde yaşayan diğer kişileri korumak amacı ile evde bir yere saklanır.

İkincil şama olarak medyum bir kapıda belirli cisimler çizer. Vefk hazırlar. Bu vefk şişe suyunun içine atılır. Dolunayın başlamasından itibaren 3 gece dolunayda bekletilir. Balkona koyabilir ya da pencerenin üzerinde ayın görüş açısı içinde bu suyu bekletebilirsiniz. Ancak duanın su ile etkileşime girebilmesi için dolunayı görmesi gereklidir.

3. geceyi de atlattıktan sonra, dördüncü günden başlanarak şişedeki su yedi gün boyunca eşe içirilir. Suyuna karıştırabilirsiniz, çayına, meyve suyuna karıştırabilirsiniz. Bu sayede yedi gün boyunca iç temizliği sağlanır.

Yedinci günün ardından eşte birtakım değişiklikler olmaya başlanır. Ancak yıldızı yüksek bir adama ise, büyünün etkisinden kurtulurken oldukça aksi olacaktır. Sürekli kavga gösterecek ve şiddete meyil edecektir. Bu süreçte eş ile kavga etmemek ve huyuna gitmek önemlidir. Ne derse peki derseniz, büyüsü bozulduğunda sonunda kazanan siz olursunuz. Ancak bunun için bir müddet sabır etmek lazımdır. Özellikle büyüyü yapan kişiler sinsice işlerini yürüttüğü için sizler de hem büyüyü yapana ki bu genelde kayınvalide ya da elinizi elinizden almak isteyen ikinci bir kadın olur, hem de eşinize hissettirmeden bu süreci sakin atlatmalısınız.

Medyum ek olarak eşinizin yattığı çarşafı isteyebilir. Bununla işlemler yaparak büyüyü bozabilir. Genellikle çarşafa dua yazılır ve mezar başında yakılır. Bu tarz işlemler için de hem korunma olması hem de işin ehli bir medyum ile çalışmak şarttır.

DİKKAT: Büyü bozma işlemi ehli olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here