Ana sayfa Büyü ve Vefkler Eşimi Kendime Bağlamak için Büyü

Eşimi Kendime Bağlamak için Büyü

717
2

Evlilik her zaman insanların hayalini kurduğu ve bu müessesede mutlu olunacağını düşündüğü bir kurum olmuştur. Ancak zaten eşin gözü dışarıda olabilir. Başka bir kadın ya da erkek olabilir. Aldatılma vakaları ile birlikte eşler birbirlerinden uzaklaşabilirler. Türkiye koşullarında en büyük etken de ne yazık ki kaynana olmaktadır. Evlenmeden önce annesinin yüzüne bakmayan eş, evlendikten sonra bir anda annesini kıymete bindirir. Kayınvalide faktörü eşler arasında ne yazık ki ayrılık, tartışma ve huzursuzluğun en baş nedeni olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ikinci kadın ile baş etmeye çalışan eş ise, eşini kendine bağlamanın yollarını aramaktadır. Bu yazımızda sizler için eşimi kendime bağlamak için büyü kapsamında çeşitli yöntemler anlatacağız. Bu sayede sizler de eşinizi diğer insanlara ya da kayınvalidenize kaptırmamak için eşinize büyü yapabilirsiniz. Yaptırdığınız büyü etkisini anında gösterir ve eşiniz sizin sözünüzden çıkmaz hale gelir. Yuvanızın kurtulması ancak böyle mümkün olacak ise, vicdanınız sızlamadan yaptırmanız gereken en etkili büyü tarifi aşağıda belirtilmiştir. Ancak güvenilir bir medyum yardımı ile bu ilgili büyünün üstesinden gelinebilir.

Eşek Dili ya da Eşek Beyni Büyüsü

Eşek çalışkanlığı ile ve sahipliğine sadıklığı ile bilinen bir hayvandır. Bu nedenle eşek dili büyüsü ya da eşek beyni büyüsü yaptırmak ile eşeğin bu sadıklık ve çalışkanlık özellliğini büyü yapılan kişiye atfetmiş olursunuz. Bunun için güvenilir ve işin ehli bir medyum ile çalışabilmek size anında etki olarak dönecektir.

Eşek beynini ya da dilini nereden bulacağız diyebilirsiniz. Bu sektör ülkemizde bu iş ile uğraşan kadınlar arasında yaygın olarak bilinmektedir. Türkiye’nin her yerinde eşek beyni ya da dili bulabilmek mümkündür. Ülke genelinde her kasap olmasa da özellikle bu iş için çalışan kasaplar bulunur. Bu kasapları bulmanızı da çalıştığınız medyum aracılığı ile öğrenirsiniz. Kendi başınıza bulamayabilirsiniz ancak işin ehli bir medyum sizi eşek beyni ya da dili alabilmek için ilgili kasaba yönlendirecektir.

Eşek dilinin özelliği, eşin karısı ya da kocası ne derse sesin çıkarmadan yapmasını sağlamak içindir. Bu büyüye maruz kamış bir kimse konuşmaz. Ne denirse peki der, kavga etmez, taşkınlık çıkarmaz sadık olur. Eşek beyninin özelliği ise, büyüye maruz kalan kişinin düşünme yetisini etkisi altına almak ve bu yönden kendine bağlamak içindir. Hangi büyüyü istiyor iseniz, o uzvu alarak medyuma getirirsiniz. Medyum onu okur ve eşinize yedirdiğiniz zaman anında 3 gün içerisinde sizin etkiniz altına girer.

DİKKAT: Bu büyü ehli olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

2 YORUMLAR

 1. Kocam,hayatım ve çocuğum

  37 yaşındayım, 11 senelik bir evliliğim ve 7 yaşında bir çocuğum var.
  Kocamla görücü usulü evlendik. Evlenmeden önce sadece iki defa buluştuk. İyi birine benziyordu, isinmistim. Evlenmek istediğini aileme söyledim ve toplamda 1 sene içinde söz,nişan düğün oldu.
  İlk başlarda neredeyse hiç tanımadığım biriyle aynı evde yaşamak ve o kişinin kocam olduğu gerçeği garip gelsede zamanla alıştım.
  Bir süre sonra sevmeye başladım. Sevince çok daha güzel bir hayatım oldu. Klasik bir Türk evliliği yaşıyorduk ve ikimiz de mutluyduk. Sonra oğlum Hasan dünyaya geldi. Biraz zorlamayla da olsa oğluma kocamın babasının adını verdik. Hasan dünyaya gelince her şey daha iyiye gitti. Maddi olarak biraz zorlansak da ustesinden geldik.
  Her şey güzel gidiyordu fakat benim koca karşı hissiyatim sevgiden çok sorumluluk gibi gelmeye başladı. Eşim çalışıyor bana para veriyordu ben de evin ihtiyaçlarını alıp ev işlerini hallediyordum. Birlikte vakit geçirmemek, dışarı çıkmamak bir süre sobea evli değil de iş ortağı gibi hissetmemi sağladı.
  Yaklaşık 2 senedir böyle hissediyorum. Filmlerde gördüğüm aşklara çok imreniyorum. Bunları yasayamadigim için üzülüyorum.
  Boşanma kararı alsam ve bunu kocama söylesem sorun çıkartacagini düşünmüyorum ama Hasan var. Ailemin yanına dönmek istesem kabul edeceklerini dusunmuyorum. Daha önce hiç çalışmadığım icin boşanirsam Hasan’a ve kendime nasıl bakacağımi, evi nasıl gecindirecegimi bilmiyorum. Ama evliliğimden memnun değilim. Büyük bir aşk yaşamak istiyorum.
  Bu durumda başkalarının da olduğuna eminim. Sizce ne yapabilirim?

  • sorumluluk gibi olan evliliklerde sorunlar büyük olur.sevgi temel şey.Allah yardımcın olsun kardeş.Umarım iyi sonuçlar alırsın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here