Ana sayfa Büyü ve Vefkler Eşleri Birbirinden Soğutma Büyüsü

Eşleri Birbirinden Soğutma Büyüsü

553
0

Bu büyü adından da anlaşılabileceği üzere eşlerin birbirinden soğumasını sağlar ve büyü sonucunda eşler birbirinden ayrılır. Dolayısıyla yapılacak olan böylesi bir büyünün hem etkisi hem de tesiri oldukça kuvvetli ve güçlüdür. Bu büyüyü genel olarak evli çiftleri çekemeyen ve kıskanan kişiler yaptırmak istemektedir. Bu şekilde kıskandıkları kişilerin birbirinden soğumasını ve arasının açılmasını sağlamayı düşünmektedir. Çiftlere yapılan bu büyü etkisini göstermeye başlaması ile birlikte anında eşler arasında soğuma görülür ve o kadar kuvvetlidir ki eşler birbirleri ile bir daha görüşmek istemeyecek kadar birbirinden soğur. Bu büyünün adı aslında soğutma büyüsü olsa da aynı zaman da uzaklaştırma ve ayrılık büyüsü olarak bilinir. Bu makalemizde sizlere çiftlerin arasını soğutan ve birbirlerine duydukları derin sevginin bir nefret duygusuna dönüşmesini sağlayan soğutma büyüsü hakkında ve onun belirtileri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Büyünün adı her ne kadar eşleri birbirinden soğutma büyüsü olarak bilinse de medyumlara gelen talepler genel anlamda kadını eşinden soğutma şeklinde ya da kocayı karısından soğutma büyüsü şeklinde olmaktadır. Bu süreci iki başlık altında size aktaracağız.

Kadını Kocasından Soğutma Büyüsü

Herhangi bir kişi evli bir kadının kocasına karşı bir duygu beslemekte ise ve onların birbirinden nefret edip ayrılmasını istiyorsa bir medyuma giderek onların birbirinden ayrılması için kadının kocasından soğuması için büyü yaptırmak isteyecektir. Yapılan bu büyü aslında bir kara büyüdür ve oldukça tesirli olmasının yanı sıra oldukça büyük günahları doğurur. Dolayısıyla hem kadının hem de erkeğin bu durumdan kaynaklanan sorunlardan dolayı şikayet edemeyeceği gizli ilimle yapılan bu büyü sebebiyle birbirlerinden uzaklaşacak ve soğuyacaklardır. Tüm bu süreç kendi rızaları dışında gerçekleşecektir.

Kocayı Karısından Soğutma Büyüsü

Kocayı karısından soğutmak için büyü yaptırmak isteyen kişiler genel olarak erkeğin eski sevgilisi ya da daha önce görüştüğü güzel duygular beslediği kişilerdir. Dolayısıyla yapılacak olan büyü kara büyü olup yaptırılmaması tavsiye edilmektedir.

Soğutma Büyüsünün Eşler Üzerindeki Belirtileri

Başkası tarafından soğutma büyü yaptırılan çiftlerin her ikisi de büyünün etkisi altına girecektir. Dolayısıyla kocanın yapmış olduğu tüm hareketler kadının gözüne batacak ve sürekli olarak kavga edecekler. Kadın kocasıyla ilgilenmeyi bırakacak ve bu sebeple erkek mutluluğunu dışarda aramaya başlayacaktır. İlerleyen süreçte artık koca eviyle hiç ilgilenmez hale gelecektir. İşinden ayrılacak ve evle alakalı hiçbir gideri umursamayacaktır. Eşler sürekli birbiri ile kavga edecek ve araları soğuyarak ayrılık sürecine gireceklerdir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here