Ana sayfa Büyü ve Vefkler Evlilik Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

331
2

Evlilik büyüsü; aşık etme büyü türlerinden biridir. İnsanların birbirlerine bağlanmalarını sağlayan aşık etme büyü türlerinden biri olarak uygulanan evlilik büyüsünde en önemli kriter karşıdaki kişinin evliliğe bakış açısının değiştirilmesi ve evlenmek istemesinin sağlanmasıdır. Evlilik büyüsü yapılmasının bir çok sebebi vardır. Bu sebeplerin başında kişinin kısmetini kapalı olması gelir. Evlenmek isteyen ancak bir türlü evlenemeyen ya da evlenmesine bir çok mani bulunan kişi evlilik büyüsü yaptırarak evlenmelerine mani olan her türlü engeli ortadan kaldırırlar. Bir kişi evlilik büyüsü yaptırabilmek için öncelikle evlilik büyüsü ile ilgili çalışmaları olan ve bu konuda tecrübeli, deneyimli ve başarılı olan bir medyum hoca ile çalışmalıdır. Evlilik büyüsü konusunda tecrübesi olmayan medyum hocalar size sadece hayal kırıklığı verebilir. Evlilik büyüsü yaptırmak için medyum hocanızın sizden istediklerine harfiyen uymanız gereklidir. Medyum hocanın sizden istediklerini harfiyen yerine getirmediğinizde evlilik büyüsünün etki süresi uzar veya olumsuz şekilde sonuçlanır. Bu nedenle evlilik büyüsü yaptıracaksanız sizden istenenleri harfiyen yerine getirmeli, büyünün etkisini göstermesi süresince yapmanız gereken her şeyi adım adım uygulamalısınız.

Evlilik Büyüsün Neden Yaptırılır?

Evlilik büyüsü yaptırmak isteyenlerin temel amacı evlenmelerinin önündeki engelleri ortadan kaldırmaktır. Öncelikle kapalı olan kısmetlerini açtırmak isteyen kişiler kısmet açma büyüsü ile birlikte evlilik büyüsü yaptırır. Evlilik büyüsü yaptırmak isteyenler hem önlerindeki engelleri kaldırmak hem de evlenmek istedikleri kişilerin kafalarında oluşan tereddütleri yok etmek için bu büyüyü yaptırmaktadırlar. Ayrıca iki tarafın ailelerinde yer alan ve evliliğe karşı olan aile büyüklerinin fikirlerinin değiştirilmesi, evliliğe ikna edilmesi amacıyla da evlilik büyüsü yaptırılmaktadır. Kısacası evlenmek isteyen kişilerin evliliklerinin önünde yer alan bütün engellerin kaldırılması amacıyla bu büyü yaptırılır. Büyünün etkili olması ve istenilen sonuca ulaşılması için en önemli kriter bu alanda tecrübeli olan bir medyum hoca ile çalışılmasıdır. Medyum hoca büyü öncesi ve büyü sırasında sizin için bir rehber bir yol gösterici ve bir sırdaştır. Büyünün etkili olması için sizin dışınızda yapılması gereken tüm işlemleri profesyonel olarak medyum hoca yapar.

Evlilik Büyüsü Zararlı Mıdır?

Evlilik büyüsü yaptırmak isteyenlerin kafalarındaki en önemli soru evlilik büyüsünün bir zararı olup olmadığıdır. Evlilik büyüsü yapılan kişi de sadece duygusal dönüşümler yaşanacağı için herhangi bir fiziksel zarar söz konusu değildir. Evlilik büyüsü başarılı olduğunda yapılan kişi de duygusal bir dönüşüm yaşanır ve bu duygusal dönüşüm sırasında kişilerde sadece ruhsal olarak bazı etkiler meydana gelebilir. Bu etkilerin dışında kişilerde fiziksel herhangi bir değişim veya zarar söz konusu değildir. Bu nedenle evlilik büyüsü yaptırmak isteyenler gönülleri rahat bir şekilde evlilik büyüsü yaptırabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu evlilik büyüsü yaptıran kişinin doğru bir medyum hocayla çalışmasıdır. Evlilik büyüsü yapılırken medyum hoca, büyü yaptıran kişiye musallat olunmaması için bazı dualar eder. Evlilik büyüsünün etkisini göstermesi süresince, büyü yaptıran kişi medyum hocanın okuduğu dualar ile korunur. Bu nedenle kişilerin buna çok dikkat etmesi gerekmektedir.

Evlilik Büyüsü Etki Süresi

Evlilik büyüsü etki süresi birkaç faktöre göre değişiklik gösterir öncelikle evlilik büyüsü yapılan kişi ile tanışıklık süresi veya samimiyet durumu evlilik büyüsünün hızlı bir şekilde sonuç vermesini sağlar. Eğer evlilik büyüsü yapılacak kişi ile tanışıklık durumu zayıf ise evlilik büyüsü bir aydan daha uzun bir sürede bir sonuç verebilir. Evlilik büyüsü yapılırken kullanılan malzemelerin evlilik bu işi yapacak kişi tarafından güncel olarak kullanıyor olması da çok önemlidir. Büyü yapılmadan önce sizden istenilen malzemeleri tedarik ederken ilgili kişinin güncel olarak kullandığı malzemeleri sağlıklı bir şekilde tedarik etmeniz gerekmektedir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2 YORUMLAR

  1. Selam arkadaşlar ben Manisa’nın Gölmarmara ya bağlı bir köyünde doğdum, uzun yıllar tır şoförüyüm, köyümüzde çocukluğumuzdan beri birbirimizi sevdiğimiz kızla defalarca kaçmayı denedik ama annem köyde yalnız yaşadığı için cesaret edemedim,vazgeçtik vazgeçtik,her şeyin güzellikle hallolmasına karar verdik, araya büyüklerimizi de soktuk bir netice alamadık,istediğim sadece her şeyin tatlılıkla hallolması ve sevdiğin insanla bir yuva kurabilmekti, ne yapalım,ne edelim derken hoca araştırmaya başladık Tavsiye üzerine Burak Hoca’yı buldum ve aramaya karar verdim,çaresizdim artık hiç ümidim kalmamıştı Burak Hoca’yı aradığımda bu durumları olduğu gibi izah ettim süresi 15 ila 60 gün arasında olan dil bağlama hamaylı işlemini yaptırdım, hoca’mın söylediği doğrultuda 10 gün arayla dua okumalarını yaptım, Burak hocam hallederim dedi ve halletti şimdi kız tarafı kabul ediyor yakında nişan takacağız yıllardır bizim yapamadığımız kavuşmayı sen sabırla beklediğim 51 günde yaptın Allah Burak Hoca’dan razı olsun, aldığı para sonuna kadar helaldir ,iyi ki varsın hocam

  2. Yeri değil ama yine de anlatayım.

    İşletme bölümünü dereceyle bitirdim, ne umutlarla okuyor insan, Ama şu anki piyasa koşullarında iş bulmak o kadar zor ki, istediğin kadar iyi derece ile bitir artık ona bakılmıyor, arkanda sağlam bir dayın yoksa bu iş olayları çok zor oluyor, çalmadığım kapı kalmadı artık bölümümle ilgili işi geçtim ne olursa olsun herhangi bir iş olsun çalışayım moduna girdim resmen, nette bir gün dolanırken Medyum sitelerinden birine bak bir kaç yorum dikkatimi çekti, benim gibi iş arayan ve işlem yaptırdıktan sonra iş kapısı açıldığını söyleyen birkaç kişi… algıda seçicilik İşte. ben de o hocanın telefonunu buldum yorumlamalardan ve aradım Burak Hocayı iyi ki de aramışım hayatım 3 ayda değişti resmen bana iş kapılarının açılması için kısmet açma celbi yaptırdı 15 günlük işlemin yapım aşamasından sonra kargo ile bana gönderdi, o Uğurlu kolyeyi 5 ay önce CV bıraktığım bir firmadan işlemi yaptırdığım 2,5 aylık zaman diliminden sonra haber geldi ve şu anda da o şirkette satış pazarlama da çalışmaktayım,maaşım ve çalışma saatlerim tam istediğim ölçüde Burak hocam sayesinde artık severek gittiğim bir işim var ulaşmak isteyenler için 0553 371 89 94

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here