Ana sayfa Büyü ve Vefkler Fotoğrafla Kendine Bağlama Büyüsü

Fotoğrafla Kendine Bağlama Büyüsü

582
0

Bilinen pek çok büyü çeşidi, yöntemi ve tarifi vardır. Büyülerde kullanılan bu yöntemler her medyum ya da hocada farklılık gösterebilir. O yüzden tek ve kesin bir tarif bulmak zordur. Fotoğrafla kendine bağlama büyüsü de bu büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Bu yazımızda fotoğrafla kendine bağlama büyüsü hakkında merak edilenleri sizler için ele aldık. Fotoğrafla kendine bağlama büyüsü nedir fotoğrafla kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır fotoğrafla kendine bağlama büyüsü belirtileri gibi önemli soruların cevabını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. İyi okumalar dileriz.

Fotoğrafla Kendine Bağlama Büyüsü Nedir

Fotoğrafla kendine bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı üzere fotoğraf ile yapılan bir büyüdür. Bu büyü bağlama büyülerinin sadece bir çeşididir. Bu büyü ile ilişki kurulması istenilen, sevgiye karşılık vermesi beklenilen ya da ilişkiye daha da bağlanması istenilen kişilere yapılır. Çiftler arasında yapılabileceği gibi birleşmesi imkansız olan kişiler arasında da yapılır.

Fotoğrafla Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Fotoğrafla kendine bağlama büyüsü yaptırmak için ilk önce güvenilir bir hoca ya da medyum bulunur ve iletişime geçilir.
  • Hoca ya da medyumla konuşulduktan sonra hoca sizden o kişiye ait bir fotoğraf isteyecektir. Bu fotoğraf o kişinin sevgilisi veya eşiyle olan fotoğrafı olabilir. Ya da tek başına olduğu veya sizinle birlikte olduğu bir fotoğraf da olabilir.
  • Fotoğrafı hoca ya da medyuma teslim ettikten sonra hoca bazı dualar, tılsımlar kullanarak bu fotoğraf ekseninde çeşitli işlemler uygular.
  • Büyü bittiği zaman ise büyü etkisini hızlıca gösterir.

Fotoğrafla Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Fotoğrafla kendine bağlama büyüsü belirtileri kuvvetli belirtilerdir ve etkisini de uzun süre korur. Önemli olan şey seçtiğiniz hoca ya da medyumun işinde uzman biri olmasıdır.

Belirtileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Fotoğrafla kendine bağlama büyüsü yapılan kişi büyü esnasında ya da hemen sonrasında derin bir huzursuzluk, hüzün ve ruhsal acı hissedebilir. Ayrıca kuvvetli büyülerde halüsinasyon görülmesi de olasıdır.
  • Sonrasında o kişinin aklına sürekli siz geleceksinizdir. Sizi istemsizce her zaman düşünmeye başlayacaktır. Sonucunda ise size yakın olmak için ne kadar engel varsa hepsini aşacaktır.
  • Aranızdaki sevgi ve saygı bağı çok güçlü hale gelecek, ilişki varsa bütün sorunlar, kavgalar ve tatsızlıklar ortadan kalkacaktır. İlişkiye olumsuz etkisi bulunan kişiler de ilişkiden uzaklaştırılacaktır.
  • Fotoğrafla kendine bağlama büyüsü ile o kişinin tüm arzusu yalnızca siz olursunuz ve sizden başkasıyla birlikte olmayı asla istemez, aklından bile geçiremez.
Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here