Ana sayfa Büyü ve Vefkler Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü

440
3

Giden kişileri unutmak bazı insanlar için zor olur. Giden bir sevgiliyi ya da giden bir eşi geri döndürmeye çalışmak için verilen mücadele neticesinde bu alanda en kısa sürede çalışma yapılması gerekir. Bunun için kişiler kendi kendilerine basit büyü tarifleri ile gideni geri getirme büyüsü yapabildikleri gibi bu işin medyum yardımı alarak işi profesyonelliğe dökmeyi de sağlamaktadır. Ancak bu işlem için her zaman medyum ile çalışmak, büyü yapan kişiyi de birtakım görünmez tehlikelerden korumaya yönelik bir adım olarak sağlanmaktadır.

Gideni Geri Getirme büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirmek için yapılan büyü kapsamında en etkili yöntem olarak, eşya yakma ve eşya gömme yöntemleri gelmektedir. Bununla birlikte farklı işlemlerin de aynı anda yapılması giden kişinin geri getirilmesi için öncelikli adımları oluşturmaktadır.

Giden kişinin iç çamaşırı, atleti veya yastık kılıfı medyuma verilir. Bu çamaşırların yıkanmamış olması mühimdir. Sadece o kişinin kokusunun sinmiş olması ve başka kişilerin kokusunun sinmiş olmaması gereklidir. Çünkü büyü yapılacak kişinin kokusu dışında başka kokuların sinmesi halinde, bu büyüden o koku sahiplerinin de etkilenmesi muhtemeldir. Gideni geri getirme büyüsü kapsamında verilen bu eşyalar medyum tarafından parçalara ayrılır. Her bir parça ile ayrı bir işlem yapılır. Bu sayede giden kişinin de kalbi parça parça olur ve gittiğine pişman olarak döner. Gece mezarın başında bu parçaların her akşam bir parça olacak şekilde yedi günde ayrı ayrı yakılması gereklidir. Bu işlemi genellikle medyumlar yapar. Ancak ekstra çalışma yapmaları için de büyüyü yapan kişiye de birtakım materyaller verilir. Bunlardan en sık kullanılanı açlık otudur. Bir poşet okunmuş açlık otu verilir.

Büyü yapan kişi, her gün 11 adet okunmuş açlık otunu alır ve medyumun vermiş olduğu duaları kendisi de okur. Yapraklar ateşe tane tane atılır. Her bir tane yaprak atıldığında, “Bu ot nasıl yanıp kül oluyor ise, (giden kişinin ismi söylenir) o da benim için yansın tutuşsun ve gelsin denir. Sonra otun külleri toplanır ve toprağa savrulur. Bu küller nasıl rüzgarda savruluyor ise o kişi de – ismi söylenir – o da rüzgarı ile bana savrulsun gelsin denir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Gideni geri getirme büyüsü etkisi olarak ömürlük çalışma yapılır. Bir kere bu büyü yapıldıktan hemen sonra, direkt olarak büyü yapılan kişinin duyguları ve düşünceleri etki altına alınır. Bu sayede ömür boyu bozulmayacak nitelikte bir çalışma sağlanmış olur. Büyünün etki etme süresi ise maksimum 41 günü bulmaktadır. Giden kişinin 41 gün içerisinde, araması dönmek istemesi ve döndüğünde de gittiği için pişmanlık duyması sağlanır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 6 Ortalama: 4.8]

3 YORUMLAR

  1. Yurtdisinda yasadigimiz icin buralarda Musluman hoca bulmak cok zor oluyor o yuzden bir arkadasim vasitasi ile Burak hocama ulastim.Burak hocam sagolsun eski kocam ile ilgili bir calisma yapti. Bu calisma neticesinde gideni geri getirme büyüsünün ne kadar etkili oldugunu gordum. Hocamizin yaptigi calismalar ile etkili bir sonuc alabildik.Biraz sabretmeniz gerekiyor ve her denileni eksiksiz yapmalisiniz aksi taktirde aksamalar oluyor.Ben bir asamada bir hata yaptim o yüzden biraz uzun surdu ama burak hocam cozdu sagolsun.

  2. Selam arkadaşlar bir senelik bir birlikteliğin ardından sevgilimle nişanlanma arefesinde herşey terse döndü, aramız açıldı, saçma sapan nedenlerden kavga eder olmuştuk. Sevgilimin benden soğuduğunu fark ettim, anlam veremediğim bu durum karşısında ne yaptıysan fayda etmedi ve biz görüşmemeye başladık,insan sevdiği insan uğruna,kaybetmemek için çok mücadeleler verirmiş bunu ben birebir yaşadım,onu çok seviyordum ve ondan vazgeçmeyecektim.1-2 hocaya başvurdum rahmani çalışma yapacağız dediler netice alamadım,yaptıkları hiçbir işlem ise işe yaramadı internette gezerken Burak hocanın sitesi çok dikkatimi çekti kendisini buradan öneren arkadaşlar yardımı ile numarasını buldum son şansımı Burak Hoca’dan yana denemek istedim iyi ki de denemişim,sevgilimin eski sevgilisi bizi ayırmak için büyü yaptırmış Burak hocam bu konuda dalında profesyonel bana gayet kendinden emin ve son derece güven veren bir ses tonuyla bu durumun düzeleceğini söyledi 15 ila 90 gün arasında olan evlilik celbi işlemini yaptırdım Burak hocam 15 gün arayla okunması gereken dualarımı okudu sabırla bekledim 46 günde sevgilimden gelen telefonla dünyalar benim oldu ve şu anda herşey eskisinden çok daha güzel gitmekte,nişanlandık… Burak hocam sayesinde çok mutluyum daha önce benim yaptığım hataları yapmayın, kesinlikle başka hocalarla zaman harcamayın Burak hocam mı bu konuda kesinlikle tavsiye ediyorum,ulaşmak isteyen arkadaşlarım için telefon numarasını buraya yazıyorum;Burak hoca tel:0553 371 89 94

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here