Ana sayfa Büyü ve Vefkler İnsan Kendine Büyü Yapıldığını Nasıl Anlar?

İnsan Kendine Büyü Yapıldığını Nasıl Anlar?

368
0

Büyü yapma, büyüye maruz kalma gibi eylemlerin, insan davranışlarını etkileme ve insanlara zarar verme amacıyla yapılan işler olduğunu biliyoruz. Bu durumda insanları doğrudan etkileyebildiği için, aklımıza, insan kendine büyü yapıldığını nasıl anlar, büyü yapıldığını nasıl anlarız ve büyüye maruz kaldığımızı nasıl anlarız gibi sorular gelmektedir. Özellikle kara büyülerin ciddi kötü etkileri olduğu bilindiğinden, başımıza gelen olumsuzluklarda büyü etkisi olup olmadığı merak edilir. Bu merakımızın giderilmesi adına, büyü etkilerini, büyü çeşitlerini, büyü etkisi ve diğer etkilerin ayrımının nasıl anlaşılacağını açıklayacağız.

Büyüye Maruz Kalındığında Ortaya Çıkan Belirtiler Nelerdir?

Büyünün amacına ve büyünün çeşidine göre değişebilen etkilerdir. Öncelikle bu tarz belirtiler görüldüğünde psikiyatr veya diğer dallarda uzman hekimlere danışıp çözüm aramak gerekir. Zira büyü ile ilgili belirtiler pek çok hastalığın belirtilerine benzerlik gösterebilmektedir. Gerekli muayenelerimizi ve tetkiklerimizi de yaptırdıktan sonra, bu tarz belirtilere sebep olacak bir rahatsızlık olup olmadığından emin olmalıyız. Ortada bir sebep yokken ortaya çıkan bazı belirtiler yorgunluk kaynaklı da olabilir. Bu yüzdende dinlenmeye önem verilebilir. Düzenli uyku ve düzenli beslenme de bu belirtileri ortadan kaldırabilir. Bunlar dışında hala açıklanamayan belirtiler görülürse bu belirtiler muhtemelen büyü veya metafizik varlıkların musallat olduğunu gösterir.

Bahsettiğimiz belirtiler, uyku problemleri, kâbus görme, açıklanamayan olaylar yaşamak, stres, huzursuzluk, endişe hali, içe kapanma, iştah kaybı ve kusmalar gibi daha sayamadığımız birçok belirtilerdir. Davranış değişiklikleri de yine sık görülen, belki de büyü amacını oluşturan belirtiler de mevcuttur. Yine dediğimiz gibi bunlar bilimsel olarak açıklanamaz durumdaysa, aklımıza büyüye maruz kalındığı gelebilir. Açıkladığımız bu belirtiler, kafamızda ki büyü nasıl anlaşılır? insan kendine büyü yapıldığını nasıl anlar gibi sorulara yüzeysel olarak cevap verebilmektedir.

Büyü Çeşitleri ve Etkileri

Bu başlıkta tüm büyülerden değil yaygın olanlardan bahsedeceğiz. Örneğin bağlama büyüsü, kişide davranış değişlikleri ortaya çıkaran bir büyü türüdür. İyi anlamda bakacak olursak, insanların birbirine bağlanıp mutlu olması sağlanır. Kötü anlamda bakılırsa olmadık kişilere bağlanılır. Bu da olumsuz bir şeye sebep olur. Kara büyü, insanlara zarar vermek için yapılır. Bu büyüye maruz kalanlarda, iç sıkıntısı, vesvese, endişe vardır. Kişinin ruh hali çökkündür ve depresyona girerler. Mide bulantısı ve kuma da görülebilir.

Büyü Etkisi mi? Çevresel Etkileri mi?

Bu konunun ayrımı önemli olmakla birlikte, anlaşılması zordur. Konumuzun temelini oluşturan, insan kendine büyü yapıldığını nasıl anlar sorusunun net cevabı bu ayrımla mümkündür. Yukarıda bazı belirtileri ve büyü çeşitlerini açıkladık. Bunun net ayrımı ise ancak konunun uzmanı medyumlar tarafından bilinebilir. Yukarıda verdiğimiz bilgiler ise bizlere tahmini bir fikir vermek amaçldır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here