Ana sayfa Büyü ve Vefkler Kaşık Büyüsü Nedir Etkileri Nelerdir

Kaşık Büyüsü Nedir Etkileri Nelerdir

2052
1

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü, büyü çeşitleri içerisinde en etkili olanıdır. Çünkü bu büyü direkt olarak kırmızı büyüler içerisinde yer almaktadır. Kaşık büyüsü etkileri bir kişiyi kendine aşık etmek için ya da bir kişiden kendini soğutmak için yapılabilmektedir. Örneğin sevdiğin bir kimsenin sana bağlanmasını ve bu işin de evladiyelik olmasını istediğin zaman, kaşıkların birbirine bakacak şekilde mezara gömülmesine, bir kişiden ayrılmak istediğinde ve kurtulmak istediğinde ise kaşıkların birbirine ters bakacak şekilde mezara gömülmesine göre işlem yapılır.

Yapılacak olan bu işlem genellikle aşk ve evlilik üzerine yapılmaktadır. Kırmızı büyüler içerisinde en kuvvetli olması nedeni ile de medyumlar tarafından olması imkansız aşk bağlama büyüsü olarak kullanılmaktadır. Bu sayede olması imkansız görünen aşk, evliliğe gitmekte ve bu durum da evladiyelik olarak kabul görmektedir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yapılırken işin ehli bir medyum tarafından yardım alınması uygundur. Bunun dışında kişi kendi yapmaya kalkarsa, üç harflilerin musallatına uğrayabilir. Bu nedenle yardım almadan kaşık büyüsü yapılması önerilmez. Kaşık büyüsü nasıl bozulur, ne zaman etki eder, etkileri nelerdir gibi sorularınıza da cevap bulabileceksiniz.

Kaşık büyüsü için, iki adet tahta kaşık ve bir adet kırmızı ip ya da kırmızı kurdele kullanılır. Tahta kaşık orta boy ya da büyük boy olabilir. Bu iki kaşığın hem çukur kısmına hem de kaşığın sap kısmına medyumun öngördüğü bağlama duaları yazılır. Kaşığın bir tanesi kadını diğeri ise erkeği temsil eder. Bu nedenle kaşıkların üzerine bağlanmak istenen kişilerin isimleri yazılır. Kaşıklar kırmızı kurdele ile ya da kırmızı ip ile bağlanır.

Kaşık Büyüsü Nedir Etkileri Nelerdir

Bağlanırken kaşığın üzerine 7 adet düğüm atılır. Her düğümde büyünün duaları okunur. Bu kaşık herhangi bir mezara gömülebilir. Mezarda yatan kişinin erkek ya da kadın olmasının hiçbir farkı yoktur. Yalnız gömülürken mezarın tam orta kısmına gömülmesi uygundur. Kaşık gömme işlemini medyum değil, bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen kişi yapar.

Kaşıklar medyumdan alındıktan sonra bir mezarın başına gidilir. Öncelikli olarak mezar sahibi için bir Fatiha okunur. Ardından kaşık gömme işlemi için bir Fatiha ve 3 ihlas suresi okunur. Ardından kaşık gömülür. Gömülürken, isim verilir ve bu kişi, beni şirin görsün, benimle evlensin diye dua edilir. Ardından mezardan ayrılır.

Kaşık Büyüsü Etkisi Nedir?

Kaşık büyüsü etkisi evladiyeliktir. Kaşık büyüsü tüm işlemler yapıldıktan ve mezara gömülme işleminin hemen ardından etkisini ancak 7 gün sonra gösterebilir. 7 gün ile 41 gün arasında gerçekleşecek bir süre içerisinde aramayan kişi, sizi arar. Dönmeyen eş döner, bağlanması mümkün olmayan kişi ise birden bire yıldırım hızı ile size aşık olur. Bu büyü kırmızı büyüler içerisinde etkisi en yüksek olan ve bu etkinin ömür boyu sürmesi imkanı olan bir işlemdir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

1 YORUM

  1. 11 yıllık evliliğimiz var daha öncesinden de 3 yıllık nişanlılık sürecimiz, inanın abartmadan söylüyorum birkaç defa dışında doğru düzgün kavgamız olmamıştır, çok iyi anlaşırız biz normalde. Ama son 4 aydır resmen her gün kavga ediyoruz ele avuca alınmaz sebeplerden, ben çok titiz bir kadınım evde o dönemde temizlik yaparken dış kapının girişinde bir yağ tabakası fark ettim ve sildikçe daha da dağıldı sanki ,orada da yağ olma olasılığı sıfır yani ne alaka diye düşündüm, komşum geldiğinde gösterdim domuz yağı sürmüşler dedi Şaşırdım üzerimdeki huzursuzluk ondan olabilir diye düşündüm ayırmak için yapılmış bir büyümüş netten Burak hoca ile iletişime geçtik hemen bu büyüyü bozmak için de yuvamı toparlamak için bir celp işlemi yaptırdım yaklaşık 2 aydır her şey çok yolunda artık kavga etmiyoruz gerginlik de yok içimde de bir huzursuzluk da yok Burak hocam Derdime Derman olduğun resmen teşekkür ederim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here