Ana sayfa Büyü ve Vefkler Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

669
3

Bu hayatta herkesin aşık olduğu birileri vardır. Bu nedenle kişiler, sevdiklerini kendilerine aşık etmek için ya da kendini seven insanları daha çok aşık etmek amacı ile aşk büyüsü yapmak isterler. Bunun için bir medyum ile anlaşma sağlanır. Ancak güvenilir medyum bulabilmek de kişileri zorlayabilmektedir. Bu nedenle sizler de güvenilir medyum ile çalışabilmek amacı ile her zaman bu sayfadan yararlanabiliriz.

Her şeye rağmen basit tarifler ve yöntemler ile birlikte güvenilir aşk büyüsü yapmak isterseniz bu teknik ve yöntemlere yazımızda ulaşabilmeniz mümkündür.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü birçok materyalin kullanımı ile yapılabilmektedir. Bunun için en etkili tarif karabiberdir. Eğer kendim aşkım büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız tam doğru yerdesiniz. Doğada karabiber iki türlü olarak bulunur. bunlardan bir tanesi siyah karabiber diğeri ise kırmızı karabiberdir. Karabiber siyah ve top şeklindedir. Aynı boyut ve aynı biber familyasından olan kırmızı top biberler de Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yaygın olarak bulunmaktadır. Bu iki rengin karıştırılarak bir avuç karabiber ile basit bir şekilde aşk büyüsü yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Her gün 41 adet karabiber sayılır. Bu karabiberlere birtakım dualar okunur. Her birine ayrı ayrı dua ve niyet atfedilir. Buradaki asıl niyet bir kişiyi kendine aşık etmektir. Okunan ve niyet tecelli edilen 1 adet karabiber bir ocağın üzerine teker teker atılarak her bir tanesi için

“Bu karabiber yansın kül olsun, bu kişi de benim aşkımdan yanıp kül olsun ve bana dönsün” denir. 41 ayrı karabiber için aynı şey tek tek tekrarlanır. Bu işlemi yaparken aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafının yanınızda olması niyete daha çok odaklanmanızı kolaylaştıracaktır. 7 gün boyunca bu işlemin tekrar edilmesi halinde 3 ay içerisinde etkisini gösterecek bir büyü olarak karşımıza çıkar.

Aşk büyüsü yaparken her gece saat 12 ile 1 aralığında bu işlemi yapmanız, evrenin zamansal döngüsü açısından önemlidir. Bir büyüye başlamak zamanlı olmalıdır. Özellikle bu büyü tekrarlayan işlemlerden oluşuyor ise aynı saatte başlayıp aynı saatte bitirmeye özen göstermek gereklidir.

Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kendinize aşk büyüsü yapmak sürekli olan bir durum değildir. Bu büyüyü bir kere yapmanız evladiyelik olmasına sebeptir. Çünkü büyünün geçerli bir süresi yoktur. Bütün aşk ve bağlama büyüleri etkileri geçmeden ömür boyu şeklinde yapılan işlemlerden oluşmaktadır. Aşk büyüsü etkileri ile, büyü yapılan kişi, büyüyü yapan kişiye aşık olur. Sürekli onunla olmak ister. Onu aramak, onunla konuşmak ve onu görmek ister.

DİKKAT: Bu büyüler gerçek medyumlar tarafından, yönlendirme ve gerekli hazırlıklar yapılarak hazırlanmalıdır. Büyülerde yanlış yapılacak bir hareket veya söz farklı tesirler yaratabilir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

3 YORUMLAR

  1. Yıllardı platonik olarak sevdiğim ve cok değer verdiğim kişinin en sonunda beni de sevmesi ve ısınması için çeşitli dua ve diğer yöntemlerle hocamızla beraber denemeler yaptık. 2-3 aylık bir süreçteoldukça katkısı oldugunu gördük.Burak hocama gerçekten çok tşklerimi sunuyorum bir kaç arkadaş daha sizinle görüşmek istedi hocam.numaranızı da verdim.SAYGILAR.

      • Melike abla hocamızın numarası 0553 371 89 94. Ben kendisini uzun zmndır tanırım cevremide kendisine yonlendırdım.çok etkili vefkleri bulunmakta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here