Ana sayfa Büyü ve Vefkler Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

460
2

Kısmet açma büyüsü; insanların kısmetlerini açarak evlenmek isteyenlerin evlenmeleri sağlamak, para kazanmak isteyenlerin para kazanmasını sağlamak, maddi anlamda rahatlamak isteyenlerin amaçlarına ulaşabilmelerini sağlamak için yapılır. Bir çok yöntemle yapılan kısmet açma büyüsü kadınlar için ve erkekler için ayrı yöntemler ile uygulanmaktadır. Kısmet açma büyüsü yapabilen kişiler bu alanda tecrübesi olan ve daha önce birçok kez kısmet açma büyüsü yaparak insanlara yardımcı olmuş olan medyum hocalardır. Medyum hoca ile iletişime geçerek yardım alabilir ve kısmet açma büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum hocalar kısmet açma büyüsü türlerinin tamamını bilen ve büyü türlerine hakim olan insanlar olduğu için kısa sürede beklediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  • Kısmet Açma Büyüsü Türleri
  • Kısmet açma büyüsü beş farklı yöntemle yapabilmektedir. Bu yöntemler şu şekilde sıralayabiliriz.
  • Evlilik için kısmet abi açma büyüsü,
  • Materyalleri şekillendirerek kısmet açma büyüsü,
  • Kanatlı hayvan keserek kısmet açma büyüsü,
  • Yarasa kanadıyla kısmet açma büyüsü,
  • Vefk yaparak kısmet açma büyüsü şeklindedir.

Bu yöntemlerden hangisini uygularsanız uygulayın işinin ehli bir medyum hocadan yardım almanız mecburidir. Bu büyüleri uygularken medyum hocalar tarafından tılsımlı sözler söylenir ve özel dualar okunur. Medyum hoca tarafından söylenen sözler ve okunan dualar büyünün aktif bir şekilde işlemesini sağlar. Herkes kısmet açma büyüsü yapamaz ve sahte medyumlar bu konuda sizlere yardımcı olamaz. Bu nedenle kısmet açma büyüsü yaptırmak için işinin ehli olan bir medyum hoca ile çalışmalı ve hocanın tavsiyelerine uymalısınız.

Kısmetinizin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarsınız

kısmet açma büyüsü yaptırmak isteyen insanların hayatlarında genel olarak bir ilişki olmamıştır. Bir evlilik sürecine girmemiş kimseyle sevgili olmamış veya duygusal anlamda kimseyle yakınlaşmamıştır. Bu tür insandan kısmetleri kapalı olduğu için herhangi bir şekilde karşı cinsle duygusal anlamda bir yakınlaşma sağlayamazlar. Kısmet açma büyüsü yaptıran insanlar genel olarak etrafları ile sorunu olan ve sürekli problem yaşayan kişilerdir. Herkesle tartışan insanlar bu tartışmanın herhangi bir sebebi olmadığını bilirler. Kısmeti kapalı insanların iş hayatlarında da hiçbir şey yolunda gitmez. İş arkadaşları ile sürekli problem yaşarlar. Üstleri ile sürekli tartışan ve kavga eden kısmeti kapalı olan kişiler iş değişmek zorunda kalırlar. Kısmet kapalı olan insanlar mutlu olamazlar. Herhangi bir sorun yokken etrafları ile sürekli olarak kavga eden kişiler insanlar ile normal bir şekilde yakınlaşamadıkları gibi karşı cinsleri ile de yakınlaşma sağlayamazlar.

Kısmetinizi açtırmak için yapmanız gereken bu alanda tecrübeli ve deneyimli bir medyum hoca iletişime geçmek ve medyum hocadan yardım almaktır. Medyum hocalar genel olarak kısmet açma bilgilerini, kendi teknikleri ile uygun bir şekilde kullanarak kısmet açma büyüsünü sizin için yaparlar. Kısa sürede sonuç alabileceğiz kısmet açma büyüsü için medyum hocanın istemiş olduğu malzemeleri tedarik etmeli ve medyum hocanın söylediği her şeyi adım adım uygulamalısınız. İnsanın kısmetini açmak, çocuk sahibi olmak isteyen çocuk sahibi olmalarını sağlayarak mutlu olmalarına vesile olmak, maddi anlamda rahatlamak isteyenler için kısmet açma büyüsü yaparak insanların maddi anlamda rahatlamalarına yardımcı olmak için yapılan kısmet açma büyüsü deneyimli medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Deneyimi ve tecrübesi olmayan kişiler tarafından yapılan kısmet açma büyüleri etkili olmayacağı gibi sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Amacınıza ve içinde bulunduğunuz duruma göre yaptırmak istediğiniz kısmet açma büyüsü için işinin ehli bir medyum hoca bulmalı ve medyum hocanın uyguladığı teknik için uygun malzemeleri tedarik etmelisiniz. Büyü konusunda deneyimi olmayan kişiler ile çalışmamalısınız.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2 YORUMLAR

  1. Selam 1 yıldır bir ilişkim var,inişli çıkışlı giden ,limse dört dörtlük değildir,bende o da tabii ki ….o yüzden sevdiğim içinde ayrılamıyorum sevgilimden .Aslında ayrılmayı bırakın evlenme niyetindeyim de tek taraflı bu niyet gerçekleşmiyor biliyorsunuz O da henüz sanırım korkuyor evlilikten hazır hissetmiyor kendini ne yaptıysam etkileyemedim bu konuda onu, o yüzden ben de bir arkadaşımın tavsiyesi ile Burak hocama ulaştım, durumu anlattım o da bize evlilik celbi yaptı üstelik sadece üstünde taşımam yeterliydi bu işlemde bütün okumalarını hocam yapıyordu ,yaklaşık 2 ay sonra sevgilimin bana karşı tutumları değişmeye üzerime titremeye başladı ve dün yemeğe çıkartıp bana artık evlenelim dedi,o an yıldızlar uçuştu sevinçten gözlerimde, açıkçası çok ümitli değildim Burak hocam sen bir tanesin sayende evleniyorum Allah tuttuğunu altın etsin

  2. Arkadaşlar İki aydır gecelerim gündüz, gündüzlerim gece oldu resmen, üzerimde anlam veremediğim bir ağırlık, huzursuzluk ve uyku düzensizliği vardı gitmediğim doktor ,yaptırmadığım tahlil kalmadı ama fiziken turp gibiymişim çok şükür sonra anladım ki bu durum hocalık tı ,arkadaşıma söyledim, beraber Hoca araştırmaya başlarken Burak hocayı bulduk, İyi ki de bulmuşuz eski sevgilim büyü yapmış üzerimdeki bu durum büyünün etkisiymiş maalesef ,Burak hocam bu konu ile ilgili bana bir celp işlemi yaptı, yaklaşık 2 hafta sonra bu işlemi gönderdi kargo ile ve ben üzerimde taşımaya başladım ,inanın o kadar rahatladım ki uyumak çok güzel bir şeymiş, artık geceleri uyuyabiliyorum ve huzursuzluk halimde yok,kendimi çok iyi hissediyorum Allah Burak hocamdan razı olsun…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here