Ana sayfa Büyü ve Vefkler Kız Arkadaşından Soğutma Büyüsü

Kız Arkadaşından Soğutma Büyüsü

367
0

Kız arkadaşından soğutma büyüsü nedir ve nasıl yapılır konularında birçok yeni araştırma olduğu görülmektedir. Bu nedenle ilgili konuya ilişkin yazımızda bulabileceğiniz birçok açıklama bulunmaktadır. Bu açıklama ile birlikte profesyonel bir şekilde büyü yapmak isteyen, büyü yapan kişileri bulmak isteyen birçok kişi olmaktadır. Bu sayede ilgili konuya ilişkin bir açıklama bulabilir ve ilgili büyünün ne olduğu ve nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Kız Arkadaşından Soğutma Büyüsü Nedir

Bazen bir kişiyi seversiniz, ancak onun sizi sevmediğini fark edersiniz. Sizin aşkınız platonik olabilir. Hatta bu kişinin bir kız arkadaşı ve sevgilisi de olabilir. Ancak siz onsuz yaşayamadığınızı fark edersiniz. Bu konuda yapabileceğiniz birçok şey bulunur. Bu kişinin dikkatini çekmek, bu kişi ile sohbet edebilmenin ve kendini fark ettirebilmenin yollarını aramak bir seçenek olarak karşımıza çıkabilmektedir.

Bir yol da kız arkadaşından soğutma büyüsü yapmak olabilir. Bu büyü bir kızın sevgilisinden ayrılması için bir erkeğe yaptığı rahmani bir çalışmadır. Bazen de erkek anneleri oğullarının başka kızlar ile olan münasebetini doğru bulmaz. Ne yaparlarsa yapsınlar bu hoşlanmadıkları kızlardan oğullarını kurtaramazlar. İşte bu aşamada bu büyüye rağbet gören bir grup da erkek anneleri olmaktadır. Oğullarını kız arkadaşlarından ayırabilmek adına ilgili çalışmaya yönelirler. Bu çalışma rahmani bir işlem olduğu için de herhangi bir yan etkisi ya da olumsuz durum ile karşılaşılma gibi durumları söz konusu değildir.

Kız Arkadaşından Soğutma Büyüsü Neden Yapılır

Kız arkadaşından soğutma büyüsü yapma nedenleri bir erkeği kız arkadaşından ayırmak içindir. İlgili büyü işleminin yapılması ile birlikte bu kişi kız arkadaşından soğur. Onu sevmediği bir şey olarak görür. Giderek uzaklaşır. Bu şekilde etkileri ile birlikte, yavaş yavaş bu kişiden kopar ve ayrılık gösterir.

Kız Arkadaşından Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü rahmani bir çalışma olarak karşımıza çıkar. Bu rahmani çalışmanın yapılması için de bu işi bilen işin ehli kişiler tarafından birtakım işlemler yapılması uygundur. Medyum ya da hocadan biri ile anlaşmanız sonucunda ortaya çıkan çalışmalar neticesinde kolay bir şekilde emin eller ile bu işlem yapılabilir. Bunun dışında büyüyü yaptırmak isteyen kişinin de gerçekleştirmesi gereken birtakım çalışmaları söz konusu olmaktadır. Yedirme, içirme, dua okuma vb. işlemleri de büyü yaptıran kişi tamamlayarak, ilgili çalışmayı bitirir.

Kız Arkadaşından Soğutma Büyüsü Etkileri Nelerdir

Bu büyü etkisini 7 gün içerisinde göstermeye başlamaktadır. Rahmani bir çalışma olması bazı yıldızı yüksek kişilere geç tesir etmesine neden olabilir. Ancak temel manası ile birlikte bu işlem ortalama süre zarfında etkisini göstermektedir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here