Ana sayfa Büyü ve Vefkler Kocamda Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım

Kocamda Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım

279
0

Her on kadından en az ikisi kocamda büyü olduğunu nasıl anlarım sorusunu yöneltiyor. Büyüler tılsım ve sihirle yapılan, oldukça tesirli ve tehlikeli doğaüstü olaylardır. Yapılan kişiyi intihara bile sürükleyebilen, ciddi etkileri söz konusudur. Ayrıca büyülerin çoğu eşleri ve sevenleri birbirinden ayırmak için uygulanır. Eğer bu büyüler bozulmaz ise eşler birbirine sırt çevirir ve evlilik tamamen biter.

Eşlerin arasını bozmak için yapılan büyülerin çoğu, yakın çevre ve akraba tarafından gerçekleşiyor. Evliliklerini çekemeyenler, gelinini ya da damadını sevemeyenler bu yola başvurabiliyor. Ayrıca kin ve düşmanlık besleyenler de yine işlerin bozulması için büyü yapabiliyor. Çoğunlukla da evli çiftlerden birinde gözü olan, diğerini ondan uzaklaştırmak için büyüye başvuruyor.

Büyünün Etkileri Nelerdir?

Büyünün etkileri hemen ortaya çıkmaz. Büyü yapıldıktan minimum 21 gün sonra tesirini göstermeye başlar. Bir kadın eğer kocasına büyü yapıldığından şüpheleniyor ise kocasında şu durumlar baş gösterecektir;

  • Yemek yememe isteği,
  • Dışarıya çıkmama isteği, sosyal ortamlardan kaçma çabası,
  • Kadının ailesi ile görüşmek istememe,
  • Cinsel birliktelikten uzak durma,
  • Çabuk sinirlenme, şiddet eğilimi gösterme,
  • Sürekli yorgunluk hissetme ve uyku isteme,
  • Geceleri uyuyamama, sayıklama,
  • Bir yere sabitlenmiş bakışlar,

Genellikle bu belirtiler yapılan bir büyüye işarettir. Bu tip büyüler evlilik olgusunu temelinden etkileyeceği için biran önce bozulmalıdır.

Kocaya Yapılan Büyünün Sonuçları

Kocaya yapılan büyünün sonuçları daha çok evliliği bitirmeye yöneliktir. Evde sürekli bir huzursuzluk hakimdir. Ayrıca erkek hiç olmadığı kadar durgun ve yorgun olabileceği gibi, tam tersi agresif, sinirli ve şiddet gösteren birine de dönüşebilir. Evde huzurun kalmaması aslında büyünün amacına ulaştığını gösterir.

Genellikle erkeğe yapılan büyüler, evlilikte gözü olan bir başka kadın ya da kayınvalide ve yakın çevre tarafından gerçekleşiyor. Evliliği çekemeyen bir hısım ya da komşu, işlerin kötü gitmesi için bu büyüyü yapabiliyor. Bu büyülerin tez vakitte çözülmesi ve düzenin eskisine dönmesi çok önemlidir.

Kocaya Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Aynı durumu yaşayan kadınlar kocaya yapılan büyü nasıl bozulur sorusunu yöneltiyor. Öncelikle bu büyülerin bozulması için uzman bir medyum ile çalışmak şart. Çünkü hiçbir büyü ilimsiz kimse tarafından bozulmaz ya da kendi kendine tesirini yitirmez. Eğer yukarıdaki belirtileri seziyorsanız vakit kaybetmeden büyü bozma işlemleri için danışın. Çünkü bu büyülerin bozulması ve etkini kaybetmesi için de belli bir zamanın geçmesi gerekiyor.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here