Ana sayfa Büyü ve Vefkler Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

1017
1

Bazı kişiler ilişkileri bozmayı çok sever. Özellikle gelini ile anlaşamayan kaynana, oğluna büyü yaparak, gelini ile arasının açılmasını sağlar. Oğlunun kendi sözünden çıkmamasını sağlayarak gelinini ezmeye çalışır. Bu tarz büyüler, kaynanaların oğullarına hiç acımadan yaptığı işlemler ile yuvaların yıkılmasına ve oğullarını istedikleri insan ile evlendirmelerinin kapılarını açmasına yani o kötü kişilerin ekmeğine yağ sürülmesi ile sonuçlanabilir.

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır isimli yazımızda sizlere özel olarak bu büyülerden ve büyü yapılma işlemlerini nasıl anlaşıldığından bahsedeceğiz Bu sayede ikinci bir kadına ya da kaynanamıza eşinizi kaptırmadan büyüyü anlayıp çözerek, kötü kişilerin hayallerini suya düşürebilirsiniz. Dibinizde bulunan düşmanı daha derinden tanıyabilirsiniz.

Kocaya veya Kocanıza Büyü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

  • Kocanız öncekinden daha farklı davranıyor ise üzerinde bir işlem yapılmış olabilir. Örneğin size aşk ile bakan kocanız donuk ve soluk bakıyor ise, gözlerindeki renk ve ışık kaybolmuş ise derin bir büyünün altında olabilir.
  • Sürekli tartışma açan ve kavga ortamı yaratan bir kocanız var ise önceden böyle değil ve ani değişimler yaşıyor ise üzerinde büyü çalışması yapılmış olabilir.
  • Kocanız sizinle uyumak istemiyor ise, her akşam bir bahane bularak TV izlerken ya da telefon ile oynarken uyuyakalıyor ise, yatağa sizin yanınıza gelmiyor ise çok yüksek ihtimal ile büyü tesiri altındadır.
  • Kocanız sizinle ilişkiye girmek istemiyor ise, her seferinde farklı bahaneler buluyor ise, duş almanıza rağmen size koktuğunuzu söyleyebilir, sizi kilolu olarak gördüğünü söyleyebilir, bu tarz bahaneler ile her seferinde ilişkiye girmekten kaçınabilir. Bu durumda da büyü tesiri altındadır demektir.
  • Çocuk istemiyor ise ya da çocuğunuz varsa ve bu çocuğu sevmiyor ötekileştiriyor ise büyü olabilir.

Evin içerisinde domuz yağı bulmak kocanıza ve size yapılmış bir büyü olduğunun kanıtıdır. Bu yağı bulabilmek için kapının üst bölümüne, masanın ya da sandalyenin altlarına, yatağınızın alezin altına bakmak uygundur. Bu yerler domuz yapı damlatmak için kimsenin bakmadığı yerler olarak sık kullanılır.

Kocaya büyü yapıldığı yukarıda yer alan etmenler ile anlaşılabilir. Bunlardan biri ya da birkaçı var ise, şüphelerinizde haklı çıkabilirsiniz. Bunun için güvenilir bir medyum bularak anında hem size hem de kocanıza yani hanenize bakım yaptırmak durumundasınızdır. Bakım ile her türlü büyü işlemleri ortaya çıkacak ve medyumun yardımı ile de kocanız büyünün tesirinden kurutulacaktır. Bunun için sabırlı olmalı ve güven duyarak, kocanıza bir şey hissettirmeden sessizce kendi büyü bozum işini halletmeniz gerekir.

DİKKAT: Büyü bozma işlemi ehli olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 4 Ortalama: 4.8]

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here