Ana sayfa Büyü ve Vefkler Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

256
2

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsü; evlilerin, çiftlerin, gençlerin, sevgililerin, aralarında anlaşmazlık olan insanlar, toplum içinde huzursuzluk kaynağı olan insanların topluma kazandırılması ve bütün olumsuzlukların ortadan kaldırılarak insanların birbirlerine saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde yaklaşmaları için yapılan bir büyü türüdür. Günümüzde mutsuz ve huzursuz evli çiftlerin sayısı oldukça fazla olduğu gibi birbirleriyle anlaşamayan nişanlı, sözlü, sevgili sayısı da çok fazladır. Medyum hocalar aracılığıyla yapılan muhabbet büyüsü çok kısa sürede etkisini gösteren bir büyü türüdür. Muhabbet büyüsünü çiftlerden biri yaptırabileceği gibi dışardan üçüncü bir kişi de yaptırabilir.

Muhabbet büyüsü dinimizde yeri olan bir büyü türü olmasının yanında insanları iyiye sevk eden ve insanların mutlu olmasını sağlayan bir uygulamadır. Alanında uzman olmuş ve daha önce bu konuda bir çok kez çalışma yapmış olan medyum hocalar tarafından yapılan muhabbet büyüsü başarılı olduğunda insanlarda ani bir duygu dönüşümü yaşanır. İnsanların iletişim kurmasını sağlayan ve birbirlerine hoşgörü çerçevesinde yaklaşmasını sağlayan muhabbet büyüsü herkese yapılabilen bir büyü türüdür. Farklı yöntemlerle uygulanan muhabbet büyüsü çalışacağınız medyum hocanın tercihine göre de kalıcı olabilir veya geçici olarak yapılabilir. Muhabbet büyüsü kalıcı olarak evli ve nişanlı çiftlere yapılırken geçici olarak sevgilileri ve birbirleriyle anlaşamayan insanlar yapılmaktadır. Kalıcı olarak yapılan muhabbet büyüsü kolay kolay kimse tarafından bozulamaz. Bu nedenle evli çiftlere kalıcı muhabbet bir şey yapılmaktadır. Medyum hoca tarafından yapılan kalıcı muhabbet büyüsü için medyum hoca, büyü yaptırmak isteyen kişi ile uzun uzun sohbet ederek bu konuda emin olup olmadığını anlamak ister. Kalıcı olarak yapılan bu büyü türünde insanla ömür boyu birbirlerine muhabbet duyar, hoşgörüyle yaklaşır ve saygı duyarlar. Bu nedenle kalıcı muhabbet büyüsü yaptırmak isteyen insanlar amaçları medyum hocalar tarafından özel olarak sorgulanmaktadır. Muhabbet büyüsü yapılan kişi çiftlerden biri olabileceği gibi çiftlerin ailesinden biri olabilir. Çiftlerin aileleri dışından gelen kişilerin yaptıracağı muhabbet büyüsü için medyum hoca bir takım sorular sorar. İnsanların iyiliği için mi yoksa farklı bir amaç için yapıldığını anlamak için sorulan bu sorular sonucunda medyum hoca muhabbet mülkümü yapmak ister veya istemez.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Özel bir büyü türü olan muhabbet büyüsü uygulanırken medyum hoca öncelikle büyü yaptırmak isteyen kişi ile odada yalnız kalır. Yalnız kaldıktan sonra yapılacak olan adımlar şu şekildedir.

l Farklı ölçüler sahibi 20 adet Kaya tuzundan koparılmış kaya parçaları bir araya getirilir.

l Daha sonra Kaya tuzu üzerine Buruc Suresi okunur.

l Her bir Kaya tuzu için ayrı ayrı bu sure okunduktan sonra okunan kaya tuzları yanan ateşin içerisine atılır.

l Tuzların ateşe atılmasından sonra Medyum hoca tarafından özel bir dua ve tılsımlı sözler söylenir.

l Okunan dualardan sonra tuzlar yanana kadar hoca dua okumaya devam eder.

l  Bu işlemden sonra tuzla yanar ve tuzun yanmasından sonra büyü yapılan kişi de ani bir dönüşüm başlar.

l İnsanlara karşı bakış açısı değişen bu kişi eşine karşı daha hoşgörülü daha saygılı ve daha sevgi dolu yaklaşır. Muhabbet büyüsü yapılan kişi toplum içerisinde de farklı bir profille sahip olur. Muhabbet büyüsün yapılması belirli bir uygulama isteyen ancak bozulması için medyum hocadan yardım almanız gereken bir büyü türüdür. Muhabbet büyüsü yapılan kişiler huzursuz ve mutsuz duygu durumlarından kurtularak hayata pozitif bakan bir insan haline gelirler. Etraflarında yer alan kişiler ile anlaşan, herhangi bir tartışma içine girmeyen bu insanlar yeni bir hayata başlarlar.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2 YORUMLAR

  1. etkili muhabbet büyüsünün nasıl yapılacagını anlatabilir msiniz hocam?Eger evde kendim yapabilecegim birsey ise lutfen iletin.cokacil bir sekilde hem buyu bozdurmak istiyorum hemde kendim için evlilik buyusu tarzı bısey ıstıyorum ama ne kadar faydalı olur ileride bana veya cevreme zararı olur mu hocam lütfen yazın

    • Merhaba Emine Hanım,
      Muhabbet için yapılan vefklerin etkisi ve tesiri boyutu kişiden kişiye değişmektedir. Detaylı bilgi almak için Burak hocamızı arayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here