Ana sayfa Büyü ve Vefkler Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır

253
0

İki insanın birbirine olan sevgisini artırmak, insanların birbirine karşı olan ilgilerini artırarak, aşık olmalarını sağlamak veya birbirlerine karşı olan sevgileri azalmış olan çiftleri birbirine bağlamak için yaptırılan sevgi büyüsü iki insanı ilelebet birbirine bağlayan bir büyü türüdür. Birkaç farklı yöntemle yapılan bu büyü de büyü yapacak kişi işinin ehli, tecrübeli ve deneyimli bir medyum hoca olmalıdır. Büyü yapılacak kişiler daha önce birbirleri ile iletişim halinde olan veya etkileşim kurmuş olan insan olmak zorundadır. Büyü yaptırmak isteyen insanlar daha önce birbirleri ile iletişim halinde değillerse büyü etkili olmaz. Bu konuda Medyum hoca da büyü yaptırmak isteyen insanlara detaylı sorulardan sonra yapılacak olan büyünün başarılı bir şekilde sonuçlanması için cevaplan ararlar.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgi büyüsü yaptırmak için öncelikle güvenilir ve tecrübeli olan bir medyum hoca bulunmalıdır. Medyum hocalar bu alanda tecrübeli insanlar oldukları için sizlerden kullanacakları teknikler için bir takım eşya ve aksesuar listesi isterler. Sizden bu listedekileri tedarik etmenizi istendiğinde yapmanız gereken medyum hocanın istediği aksesuarlar ve malzemeleri tedarik etmektir. Tedarik ettiğiniz malzemelere hocanın söyleyeceği tılsımlı sözler ve dualar büyü yapılmasını sağlayacaktır. Büyü yapımı sırasında medyum hoca ile birlikte sizin dışınız da odada kimsenin olmaması gerekir. Beyaz bir bez parçası, üzerinde hiçbir şekilde yazı olmayan bir kağıt parçası ve ilgili kişiye ait saç teli kirpi ki kullanılan bir eşya kıyafet parçası gibi aksesuarlardan bir tanesi mutlaka odada yer almalıdır. İlgili kişinin eşyasını veya saç değil medyum hocanın okuyacağı tılsımlı sözler ve beyaz bir kağıda yazacağı dualarla birlikte beyaz bezin içine konularak sarılır. Beyaz bez etrafta bunlar toprak içerisine gömülür ve medyum hocanın okuyacağı dualardan sonra büyünün etkisini göstermesi beklenir. Burada önemli olan en temel etken medyum hocanın sizi korumak için okuyacağı dualardır. Bu dualar size musallat olmasını engelleyerek koruyacaktır.

Sevgi Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Sevgi büyüsü yapılan kişi de ani bir duygu değişimi yaşanır bu nedenle sevgi büyüsü yapılmış kişilerde en belirgin etki ruhsal olarak farklılaşma ve ruhsal dönüşümdür. Sevgi büyüsü yapılan kişilerde hafif bir baş ağrısı da görülür. Sevgi büyüsü yapılmış kişilerde büyü yaptıran kişiye karşı anlık bir ilgi oluşması durumu gözlenir. Bu durum ilerleyen günlerde daha fazla bir ilgiye ve daha fazla aşk duygusu oluşmasına neden olur. Üçüncü günden itibaren etkileri görülmeye başlanan sevgi büyüsü yedinci gün de sonuçlanabileceği gibi 20 güne kadar da uzayabilir. Eğer ilgili kişinin elbiseleri, aksesuarlar, saç teli yerine başka bir şey getirdiğinizde sevgi büyüsü etkisini göstermeyecektir. Bu nedenle çalışacağınız medyum hocanın kullandığı tekniklere uygun olarak sizden istenilen aksesuarlar veya malzemeleri doğru bir şekilde tedarik etmelisiniz. .

Sevgi Büyüsü Tehlikeli Midir?

Sevgi büyüsünün herhangi bir tehlikesi yoktur, sadece doğru yapılmadığında işin ehli bir hoca tarafından uygulanmadığında yaptıran kişiye musallat olması durumu vardır. Bu nedenle bu yaptıracağını zaman işinin ehli tecrübeli güvenli bir hoca ile çalışmanız sizin için çok önemlidir. Sevgi büyüsü başarılı olduğunda veya olumlu sonuçlanmadığında bu yapılan kişi ile ilgili herhangi bir olumsuz yönü bulunmamaktadır. Sevgi büyüsü yaptırdığınız da dikkat etmez gereken temel etken Medyum hoca tarafından okunacak koruyucu duaların etkili olmasıdır. Bu duaların etkili olması için bu alanda da hangi çalışmalar yapmış ve güvenilirliğini kanıtlamış bir medyum hoca ile çalışmanız size avantaj sağlar.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here