Ana sayfa Büyü ve Vefkler Sevgilime Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım

Sevgilime Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım

1129
0

Bazı kadınlar sevgilime büyü yapıldığını nasıl anlarım şeklinde soru yöneltiyor. Özellikle de aileler tarafından onay verilmeyen ilişkilerde bu durum çok sık rastlanıyor. Sevgililerin arasını açmak ve evliliklerine mani olmak için yapılan büyüler çeşitlilik gösteriyor. Ancak çoğu kara büyü şeklinde uygulanıyor ve bozulması zaman alıyor.

Kara büyüler sevenlerin arasını açmak, ticari kazancı engellemek, huzur kaçırmak ya da kısmet kapatmak gibi sebeplerden ötürü uygulanabiliyor. Bu büyülerde daha çok hayvan atıkları ve organları kullanılıyor. Bu nedenle de pis, kötü ya da kara büyü şeklinde adlandırılabiliyor. Ayrıca bu büyülerde cinler görevlendirildiği için, bozulması zaman alıyor ve zor oluyor. Bu büyülerin bozulabilmesi için geçek ilim sahibi insanlar ile çalışmak gerekiyor.

Sevgiliye Yapılan Büyü Nasıl Etki Gösterir?

Burada öncelikle büyü nasıl etki gösterir sorusuna yanıt aramak gerekiyor. Kara büyü yapıldıktan yaklaşık 21 gün sonra etkisini göstermeye başlar. Ayrıca etkiler zamanlar artar ve kördüğüm haline gelir. İşte kara büyünün er kişide gösterdiği en önemli etkiler;

 • Geceleri kabuslar görmek ve bağırarak uyanmak,
 • Evde ya da kapalı ortamlarda nesnelerin garip hareketlerine şahit olmak, gölgeler görmek ve sesler duymak,
 • Uyku uyuyamamak,
 • Sürekli yorgun ve stresli olmak,
 • Bunalım hali,
 • Bazı durumlarda kusma, öğürme,
 • Karşı cinsten soğuma,
 • Karşı cinse karşı duyulan öfke nöbetleri,
 • Zaman zaman şiddet uygulama, etrafa öfke saçma,
 • İlaçla bile geçmek bilmeyen ağrılar,
 • Aile içinde huzursuzluk,

Aslında her kişide görülen köklü davranış ve psikolojik değişikliklerde kara büyüden söz etmek mümkündür. Bu büyülerin çoğu, eğer sevenleri ayırmak için yapılmış ise domuz yapı ile uygulanır.

Büyüyü Kimin Yaptığını Nasıl Öğrenebilirim?

Tabi bu noktada büyü söz konusu ile insanlar, büyüyü kimin yaptığını nasıl öğrenebilirim diyor. Elbette büyü kadar, büyüyü yapan kişi de merak ediliyor. Genellikle sevgililere yapılan büyüler, kadının ya da erkeğin ailesinden biri tarafından yapılıyor. Kadını ya da erkeği istemeyen taraf, onları ayırmak ve evlenmelerine mani olmak için bu büyüyü yaptırıyor.

Kara büyüyü kimin yaptığını öğrenmek kolaydır. Ancak bunun için kesinlikle ilim sahibi bir medyuma danışılmalıdır. Çünkü yanlış yönlendirmeler, gereksiz düşmanlıklara yol açmaktadır. Büyüyü yapan kişiyi öğrenmek için ilgili medyum çeşitli tılsımlı sözcük ve cinleri kullanır. Bu nedenle gerçek doğru, ancak bu işe yıllarını vermiş biri tarafından aktarılır.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Evinizde muska ya da benzeri edevatlar bulabilirsiniz. Bu tabi ki bariz bir büyüye işarettir. Ancak bu edevatları evinizden uzaklaştırmanız büyünün bozulmasını sağlamaz. Hatta domuz yağı ile yapılan büyülerde, yağı çıkarmanız da büyünün bozulmasını sağlamaz. Bu noktada aklınıza kara büyü nasıl bozulur sorusu gelebilir.

Kara büyülerde cinler kullanılır. Dolayısıyla cinleri bu görevlerinden uzaklaştırmak ve büyünün etkisini tamamen ortadan kaldırmak gerekir. Ancak bu belli bir zaman gerektireceği için, tarafların sabırlı olması ve söylenenlere riayet etmesi şarttır. İlim sahibi bir medyum aracılığı ile kara büyüden kurtulabilirsiniz. Eğe evinizde ya da sevgilinizin evinde muska ve benzer şeylere rastladıysanız kulaktan duyma söylemler ile hareket etmemeli ve mutlaka bir uzmana danışmalısınız.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here