Ana sayfa Büyü ve Vefkler Sevgiliyle Arayı Düzeltme Büyüsü

Sevgiliyle Arayı Düzeltme Büyüsü

355
2

Bazen sevdiğimiz zaman gözümüz hiçbir şey görmez olur. Ancak bir kavgada da anında ayrılıklar yaşanabilir. Bazen dış etkenlerden bazen de sevgilimiz tarafından yaşanılan durumlardan dolayı terk edilebiliriz, kavga edebilir ve aramız bozulabilir. Peki bunun sonucunda ne yapılması uygun düşmektedir? Bu yazımızda sizlere sevgiliyle arayı düzeltme büyüsü nasıl yapılır? Bunu açıklayacağız. Bu sayede sizler de aranızın bozulduğu sevgilinizi yeniden eski haline döndürmek için yapılması gereken işlemleri kolaylıkla görebileceksiniz.

Sevgiliyle Arayı Düzeltme Büyüsü Nedir?

Sevgiliyle arayı düzeltme büyüsü kavga edilen ya da bir küslük olması durumunda araya soğukluk girmiş iki sevgiliyi birbiri ile barıştırma yöntemidir. Bu büyü sayesinde soğuk davranan taraf büyüyü yapan kişiyi şirin görmeye başlar. Dolayısı ile aralarındaki soğukluk gider ve araları da düzeltilmiş olur. Peki bu büyü nasıl yapılır? İlgili konuyu yazımızda bulabilirsiniz.

Sevgiliyle Arayı Düzeltme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgiliyle arayı düzeltme büyüsü yapmak için güvenilir bir medyum ile çalışmak her zaman faydalı olacaktır. Çünkü büyü işlerinde sizlere özel şekilde hazırlanmış olan koruma muskası da sunulması gerekir. Bunu da ancak işin ehli bir medyum yapabilmektedir. İlgili büyü yapabilmek için sevgilinin eşyalarına ihtiyaç vardır. Bir yastık kılıfı, çarşaf, iç çamaşırı vb. alınması gerekir. Bunlar yok ise sevgilinize ait bir şey olabilir. En etkili olan ise, sevgilinizin saç telidir.

Saç teli ya da sevgilinize ait bir eşya yedi parçaya bölünür. Yedi parçaya da medyum tarafından barışmak amaçlı ve şirin göstermek amaçlı olarak ayrı ayrı parçalara dua okunur. Bu dualar büyünün gücünde göre güçlenebilmektedir. Her gece aynı saatte yedi, parçanın her biri yakılır. Böylece aynı işlem toplamda yedi gece sürmektedir. Sevgili ile arayı düzeltmek amacı ile eğer sevgiliniz yakınınızda ise medyum tarafından verilen okunmuş şeker ya da su da alabilirsiniz. Bunları ona yedirip içirerek de şirin görünmeniz mümkündür. Ayrıca bu işlem yapılırken ömürlük olduğu için de süreklilik arz eden bir durum olmayacaktır. İster kendiniz ister bir medyum aracılığı ile yaptığınız sevgili ile barışma ve arayı düzeltmek adına yapılan bu büyü ile birlikte eskisinde daha iyi olacağınız garantidir.

Sevgiliyle Arayı Düzeltme Büyüsü Etkileri

İlgili büyünün yapılmasının ardından etki süresi de merak edilmektedir. Bu büyünün yapım aşaması toplamda 7 gece sürmektedir. Dolayısı ile kolay bir şekilde olmamaktadır. Hem okunan dualar açısından hem de yapılan işlemler açısından meşakkatli bir süreç içerisinden geçilmektedir. Etki alanı da yapılıp bittiği gece yani 7. Geceden sonra başlamaktadır. 7 ile 41 gün arasında da etkisini göstermektedir. Ancak yapılan bu büyünün etkisi ise evladiyelik yani ömür boyu olmaktadır.

DİKKAT: Büyü bozma veya büyü yapma işlemi ehli olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

2 YORUMLAR

  1. hocamız gercekten cok basarılı kendisi ile irtibata gecer gecmez sorunumun ne oldugunu anladı ve ben daha hiç bir şey söylemeden sorunum hakkında üstü kapalı bilgi verdi ve dogruladı. Sevgilimle olan problemleri düzeltmek icin etkili bir dua veya vefk işlemi için aramıstım. Suana kadar iyi sonuclar aldım. 2-3 ay sonra gelişmeleri tekrar yazacam.

  2. Eşimle 10 yıllık bir evliliğim vardı çok aşık olarak evlenmiştik senelerdir her şey çok güzel gidiyordu ta ki 2 ay öncesine kadar, o sevdiğim aşık olduğum adam gitmiş, yerine bambaşka bir adam gelmişti sanki ilk başlarda anlam veremediğim bu durumun geçici bir süreç olduğunu düşünüyordum, lakin gün geçtikçe daha da kötüleşmeye başlamıştı.Artık eve çok geç gelmeye başladı,geldiğinde o kadar sıcak karşılamama rağmen bana bir yabancıymış gibi davranıyordu, ayrı odalarda oturur olduk ve sonra da çeşitli bahanelerle ayrı yataklarda yatar olduk ve yaparsam yapayım onun ilgisini artık çekemiyorum,sanki bir evin içinde iki farklı yabancıydık ve bu durum beni çok üzüyordu. Bilirsiniz ki aile içinde yaşananlar kapı kapanınca o evin içinde kalır derler,bizler hep böyle büyüdük, sıkıntılarımızı kederlerimiz de kendimiz kendi içimizde çözmeye çalıştık,lakin bazen bazı durumların içinden tek başına çıkılamıyormuş çok mücadele ettim ve bunu tek başıma başaramayacağımı anladım.Çok yakın dostum olan Özlem diye bir arkadaşıma durumu anlattım ve daha önce aynı durumu yaşayan başka bir arkadaşının olduğunu Burak hoca sayesinde bu durumdan kurtulduğunu söyledi telefonunu aldım ya ertesi gün bırak aradım çok güven veren bir sesli karşımdaki ve kendinden çok emin bir şekilde yapılması gereken işlemleri söyledi,eşimin bana karşı olan bu soğukluğunun gideceğini tekrar aşk ile bağlanması için aşk bağlama celbi yapacağını 15 ile 90 günler arasında netice vereceğini söyledi yaptığı işlem neticesinde 19.günde bir mucize gerçekleşti ve tekrar o deli gibi seven,evine,eşine eskisinden çok daha fazla bağlı olan bir adama dönüştü,şuan herşey çok yolunda ve çok mutluyum,Burak Hoca’yı şiddetle tavsiye ediyorum,Allah ondan razı olsun…🙏🏻

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here