Ana sayfa Büyü ve Vefkler Soğutma Büyüsü Ne Zaman Etki Eder

Soğutma Büyüsü Ne Zaman Etki Eder

845
1

Soğutma büyüsü Dünya’da yüzyıllardır en çok uygulanan büyülerin başında gelmektedir. Soğutma büyüsünün yapılmasının sebebi, birbirini çok seven sevgili, nişanlı ya da evli çiftlerin birbirileri arasına soğukluk sokulara ayrılmasını sağlamaktır. Bu büyüler genel olarak kara büyü kategorisinde yer almaktadır. Soğutma büyüleri genel olarak uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Eğer kara büyü kategorisinde yer alan bu büyüyü normal bir kişi evde kendisi yapmaya çalıştığında oldukça büyük sorunlara yol açabilir.

Soğutma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Soğutma büyüsü, birbirini seven sevgili, nişanlı ve evli çiftleri birbirinden ayırmak için uygulanan bir büyü çeşididir. Bu büyünün etkileri diğer büyü türlerinde olduğu gibi hemen ortaya çıkmamaktadır. Büyün belirtileri elbette ortaya çıkacaktır fakat anlayıp hemen yorumlayabilmek için uzman olmak gerekmektedir. Sizler için soğutma büyüsünün etkileri listeledik. İşte bu etkiler;

  • Pek çok kişi severek ve isteyerek evlenmektedir. Dolayısıyla aynı şekilde birbirini karşılıklı seven kişiler sevgili olmaktadır. Ancak soğutma büyü uygulanan kişilerde birbirlerine karşı nefret, tiksinti ve sıkılma gibi duygu değişiklikleri meydana gelir ve çiftler artık birbirlerinin yüzüne bakmaya bile tahammül edemez.
  • Birbirleri bu denli sevgi duyan çiftler, bir odada birlikte otururken bile on dakikadan fazla yan yana kalamaz. Bu soğutma büyüsünün etkisidir. Ayrıca cinsel yaşantıda ise inanılmaz bir biçimde soğuma ve korku meydana gelmektedir.
  • Çiftler bir anda karşısındaki kişiye eğer varsa çocuklarına dahi soğuk davranmaya başlayacaktır. Dolayısıyla bir gün mutlaka boşanacağı günün hayallerini kurmaya başlar.
  • İster evli olsun ister sevgili olsun, başka kişi ile sevgili olma düşünceleri oluşmaya başlayacaktır. Bu ise soğutma büyüsünün görülen en belirgin etkisidir.

Soğutma Büyüsü Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Soğutma büyüsü yaptırdınız ve etkisinin kaç gün içerisinde görüleceğini mi merak ediyorsunuz? Büyü ilminde ve kitapların bu büyünün etki etme süresinin genel olarak 15 ila 40 gün arasında olduğu söylenmektedir. Ancak bu soğutma büyüsü yapan kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla soğutma büyüsü yaptırdığınız kişi mutlaka işinin ehli bir kişi olmalıdır. Aksi takdirde yaptırdığınız büyünün tutma olasılığı düşmektedir. Soğutma büyüsü yapan kişi eğer işinin ehli ise büyünün etki etme süresi büyü çeşidine bağlı olarak belirtilen süreç içerisinde etkisini gösterecektir. Soğutma büyüsünün ne kadar sürede etki edeceği ise büyüyü yapan medyum ve hocalardan detaylı bir şekilde öğrenilebilmektedir. Dolayısıyla soğutma büyüsünün çeşidine göre büyünün etki etme süresi de değişiklik göstermektedir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 4 Ortalama: 4.8]

1 YORUM

  1. Merhaba arkadaşlar 4.5 yıllık evliyim ve kocama hala deligibi aşığım gözüm hep onun üstünde biraz fazla kıskancım galiba çok ona çaktırmasamda:)eşim yeni bir işe girdi 3 ay sonra bi yeni işyerine gidip onu ziyaret etmek istedim,gittiğimde aynı odada son derece güzel alımlı bir bayanla birlikte çalıştığını gördüm üstelik birazda oynak tipli bişey ve koca karşı bakışları bi farklı geldi açıkçası,uyuz oldum,daha öncede farklı bi
    işlem yaptırdığım 0553 371 89 94 nolu telefonunu aradım Burak hocamın soğutma celpi uygulattım Burak hocama,yaptırdığım günden beri içim inanılmaz rahat çünkü Burak hocama güvenim sonsuz,kızlar kocalarınız sahip çıkın böyle durumlarda ulaşacağınız tek adres Burak Hocadır…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here