Ana sayfa Büyü ve Vefkler Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

317
1

Uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyenler bu tür isteklerine yönelik olarak hangi bilgileri kullanacaklarını bilemedikleri gibi büyünün nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi sahibi değildirler. Bu nedenle büyü ve büyü türleri konusunda uzman olan, tecrübeleri ve doğa üstü güçlere sahip olarak hizmet veren medyum hocadan yardım almalıdır. Ayırma büyüsü çok önemli bir büyü türü olup insanları birbirinden manen ve maddeten ayırmak için yapılan bir büyüdür. Her medyum hoca bu büyü türünde başarılı olamadığı gibi bu kadim büyü özel hocalar tarafından yapılmaktadır. Özel hocalar tarafından yapılan uzaktan ayırma büyüsü kişinin kendisi tarafından istenebileceği gibi çiftlerin dışındaki üçüncü bir kişi tarafından da istenebilir. Eşleri birbirinden ayırmak isteyen kişiler ayırma büyüsü için bu alanda uzman olan medyum hoca bulmak zorundadır. Aalanında uzman olan bir medyum hoca uzaktan ayırma büyüsünü herkes için uygun ve etkili hale getirebilir. İnsanların kafasında bulunan temel soru uzaktan ayırma büyüsü gerçekten etkili midir, değil midir sorusudur. Eğer uzaktan ayırma büyüsü gerçek bir medyum hoca tarafından yapılırsa çok kısa sürede etkisini gösterir ve ayrılması gereken kişi ile yedi gün içinde birbirinden tamamen soğuyarak uzaklaşır. Büyü etkisini gösterirken öncelikle iki kişinin birbirine karşı olan bağları ve duyguları zayıflar ve birkaç saat içinde insanlar tamamen birbirine yabancı duruma gelir. Bu durum genellikle birden bire soğudum şeklini açıklansa da bunun temel sebebi yapılan uzaktan ayırma büyüsüdür. İkinci gün de uzaktan ayırma büyüsün etkisi olarak insanlar birbirlerini görmek istemezler. Birbirlerine tahammül sınırları tamamen kapalı olduğu için aynı kapalı alanda kalamazlar ve kendilerini huzursuz seneler. Bu durumda büyü yapılan kişi ikinci günün veya üçüncü gün içerisinde birbirlerinden ayrılmak istedikleri belirterek evi terk ederler. Günümüzde çok sık karşılaştığımız fakat sebebini pek bilmediğimiz bu aylıkların temeline de yapılan büyüler yatmaktadır. Alanında uzman büyü ile ilgili doğuştan yetenekli ve doğa üstü güçleri olan medyum hocalar tarafından yapılan uzaktan ayırma büyüsü çok kısa sürede etkisini göstererek insanları tamamen birbirinden ayırmaktadır.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Uzaktan ayırma büyüsü yaptırmak isteyenler öncelikle ayırmak istedikleri kişinin bir kıyafetini veya kullanmış olduğu bir eşyayı, saç telini yahut kirpiği medyum hocaya getirmelidir. Medyum hoca bu eşyalar veya saç telleri ile dualarla ayırma büyüsünü yapar. Birkaç aşamadan oluşan uzaktan ayırma büyüsü sırasıyla şu şekilde yapılır. İlk aşama olarak kişinin eşyalarına özel dualar ve tılsımlar uygulanır bu aşamadan sonra kişinin yaşam alanına bu eşyaların bir şekilde iletilmesi gerekmektedir. Eğer evin içine girebilen biriyseniz bu eşyaları evin içine yerleştirebilirsiniz, değilseniz evin 10 metre çevresinde bir noktaya görebilirsiniz bu işlemlerden sonra medyum hoca tarafından okunan dualar büyüyü etkili hale getirir. Eğer kişinin kıyafeti veya eşyalarını evin içerisine yerleştirebiliyorsanız büyü etkisi ilk günden göstermeye başlar eğer evin etrafına bir şeyler görmüş temiz büyü etkisini biraz daha geç gösterir

Hayırlı Kuyusu Kaç Günde Etki Etmektedir

Aylık bir şey yapıldığında en geç yedi gün içerisinde tamamen etkisini gösterir. Alanında uzman bir medyum hoca tarafından yapılan uzaktan ayırma büyüsü sevdikleriniz için yapılabileceği gibi düşmanlarınız için ne yapılabilir. Bir bakıma tehlikeli hale gelmiş olan bu büyü aslında insanların daha fazla mutsuz olmasını engellemek için yapılmaktadır günümüzde haset olan ve birbirinden nefret eden insanlar ve aile mensupları bu büyü bir bilene yaptırmaktadır. 7 gün içinde etkisini gösteren bu büyü türü ile istediğiniz kişileri birbirinden ayırabilirsiniz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

1 YORUM

 1. Aylardır emek verdiğim,zaman harcadığım ve malesefki bağlandığım adam son zamanlarda sürekli bi problem
  çıkartıyor,sürekli bi suçlama,bi açık arama ve kıskançlık tirpleri var şizofren boyutlarında artık,sevmesine
  seviyorum evet ama biryandanda bu adamla bir ömür geçmez bunun çok farkındayım,işin enteresan tarafı hem
  suçlayıp problem çıkartıp,hemde ayrılalım o zaman ben seninle uğraşamıycam deyince anlamamazlıktan gelip
  halen beni araması ve her aradığında bağırarak kavga çıkartması,anladfımki bu durumdan kendi çabalarımla
  bi hoca arayıcılığıyla işlem yaptırmam şart,ondan tek kurtuluşum bu yoksa gerçekten başıma bela olucak bunun
  çok farkkındaydım,sürekli netten hocaların sitelerine girip incelemeye başladım,benim durumumda olanların
  yorumlarına baktım ve hocanın isminin ve hesap nosunun aynı olması lazımdı çünkü çok paramda yoktu dolandırılmak
  istemiyordum,Burak hoca yı buldum,aradım ve durumumu anlattım,oda çözüm yolu olarak bana sevgilimin benden soğuyup
  uzaklaşması için bir celp yaptı adresime kargoyla gönderdi,üstelik bu işlemin hiçbir yasağı yok,okumalarınıda
  15 gün arayla hocam yaptı,resmen aramalar azalmaya başladı 33.günden itibaren tuhaf bir şekilde artık iki
  haftadırda sadecebikaç defa msj çekti işle ilgili bi durumdan dolayı, takıntılı sevgilim sanırım benden uzaklaşıyor. yapılan uzaktan ayırma ve sogutma büyüsü için tsk ederim.
  bu durumda inanınki beni çook mutlu ediyor,tşkler burak hocam

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here