Ana sayfa Büyü ve Vefkler Zenginlik büyüsü nasıl yapılır

Zenginlik büyüsü nasıl yapılır

656
0

Maddi açıdan kötü durumda olan, ticari açıdan başarısız bir iş hayatına sahip olan ve işleri kötü gidenler için yapılan zenginlik büyüsü le insanlar maddi açıdan refah bir hayata sahip olurlar. İş hayatında başarılar elde eden ve bereketli kazançlar ile maddi açıdan rahatlayan kişiler bu büyünün etkisi ile zengin olurlar. Farklı yöntemler ile yapılan zenginlik büyüsü bu alanda deneyimli ve tecrübeli olan medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Herkesin yapamayacağı zenginlik büyüsü için işinin ehli bir hocaya başvurmalısınız.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir beyaz mendili bir gece önceden tuzlu su içine koyun. Tuzlu su için 3 su bardağı su ve 2 yemek kaşığı tuz kullanın. Akşamdan tuzlu su içine koyduğunuz beyaz mendil suyun içine battığında ağzını bir streç yardımı ile iyice kapatın. Sabah imsak vakti güneş doğmadan önce mendili tuzlu su içinden çıkarın. Mendili çıkardığınız tuzlu suyu gölge olan bir alanda evin etrafındaki toprağa dökün. Daha sonra ıslak mendili katlayın ve zenginlik büyüsü yapmak istediğiniz kişinin kıyafetlerine ve kıyafetlerin iç tarafına sürün. Son olarak ailenizdeki mendili büyü yapılan kişinin o gün kullanmayacağı bir elbisenin iç kısmına yerleştirin ve akşama kadar bekletin. Akşam olduğunda mendili çıkarın ve mayalanması için kullandığınız tuzlu suyu döktünüz yere götürüp toprağa gömün. Mendili toprağa gömerken okumanız gereken tılsımlı sözler bulunuyor. Bu sözler için işinin ehli bir medyum hocadan yardım alabilirsiniz. Zengin büyüsü tılsımlı sözleri veya yapan hocaları bulabilirsiniz. Yalnız bu konuda gerçek medyum hocaları bulmaya dikkat etmelisiniz.

Zenginlik Büyüsü Etkileri

Zenginlik büyüsü yaptırmak isteyenler için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. Bu notaların başında tuzlu su için belirlenmiş olan oranların dikkatli bir şekilde yerine getirilmesi yer alıyor. Mendilin mayalanması için kullanılan tuzlu su için doğru oranları kullanmanız çok önemlidir. Mendilin tuzlu su içinde bekleme süresi de çok önemli. Mendil en az 10 saat tuzlu su içinde beklemelidir. Eğer bu sürenin altında bir süre bekletilirse mayalanma işlemi tamamlanmaz.  Mendilin mayalanması için kullandığınız suyu döktüğünüz yere mendilin gömülmesi de çok önemlidir. Eğer aynı yere gömülmez ise büyü yutmaz. Ayrıca mendilin gömülmesi için gece karanlığı beklenmelidir. Eğer mendili gece karanlığında gömmezseniz büyü tutmaz. Karanlıkta gömülmesi çok önemlidir. Mendilin mayalanması için bekletildiği tuzlu su içinden çıkarılması saati çok önemli olup sabah gün doğmadan, gün ışımadan tuzlu su içinden çıkarılmalıdır. Aksi durumda yapılan büyü tutmayacağı gibi olumsuz bir şekilde sizi etkileyebilir.

DİKKAT: Zenginlik büyüsünü gerçek medyumlar yaparak sizi yönlendirme ve gerekli hazırlıkları yapmalıdır. Büyülerde yanlış yapılacak bir hareket veya söz farklı tesirler yaratabilir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here