Ana sayfa Dualar Bağlama Duası Nedir

Bağlama Duası Nedir

451
0

Her ilişkide, dostlukta, sevgililikte ya da evlilikte bazı olmazsa olmaz durumlar vardır. Örneğin sevgi, saygı, hoşgörü gibi durumlar bunlardan sadece birkaç tanesidir. Bunların yanı sıra yanı zamanda bağlılık da önemli bir faktördür. Eğer bağlılık olmaz ise o ilişki asla yürümeyecektir. Yürüse bile ne yazık ki mutsuz bir ilişkiye sebep olunacaktır. İlişkilerinde bağlılık durumunun azaldığını ya da tamamen kaybolduğunun farkında olan kişiler bağlılık için bazı işlemlere başvururlar. Bunların arasında büyüler ve dualar vardır.

Bağlama büyülerinden çekinen insanlar genel olarak bağlama dualarını tercih etmektedirler. Bu yazımızda bağlama duaları ile ilgili her detaylı bilgiyi derledik. Bağlama duası nedir ve bağlama duası nasıl yapılır sorularından sonra bağlama duası günah mıdır sorusuna da bir açıklık getirdik.

Bağlama Duası Nedir?

Bağlama duası nedir sorusuna en net şekilde şu cevabı verebiliriz: Bağlama duası kişilerin birbirine karşı aidiyet, sadakat duygularını hissetmeleri ve ilişkide bunlardan kaynaklı olan sorunların ortadan kaldırılması için edilen bir dua türüdür. Bağlama duasını yapan insanlar genel olarak ilişkilerinde büyük, aşılmaz sorunlar yaşayan insanlardır. Bu sorunlardan en önemlisi de aldatılma gibi sadakatsizlik durumlarıdır. Kişiler aldatıldıklarının farkına vardıklarında ellerinde hiçbir şey gelemiyor ise bağlama dualarına başvururlar. Böylece yalnızca Allah’tan yardım dileyerek sevdikleri ile olan ilişkilerindeki önemli sorunların ortadan kalkmasını isterler.

Bağlama duası sonrasında kişiler birbirlerine istedikleri gibi güçlü bir şekilde bağlanırlar. Sadakat, sevgi ve saygı duyguları ön plana çıkar. İlişkideki aldatma gibi olaylar bir an önce son bulur.

Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Bağlama duası nedir sorusundan sonra bu soruyu açıklığa kavuşturalım. Bağlama duasının nasıl yapılacağı konusunda internette pek çok farklı sitede pek çok farklı dua yöntemi görürsünüz. Fakat bu duaların her birinin doğru olup olmadığından emin olamazsınız. Bu sebep ile eğer en doğru bağlama duasını etmek istiyor iseniz kesinlikle bu işi bilen uzman kişilerin dedikleri şeylere bakmalısınız. Bu kişiler de elbette güvenilir hocalardır. Sitemizde hangi hocanın doğru bağlama duası hakkında ne dediğini kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Bağlama Duası Günah Mıdır?

Bağlama büyülerinin günah olduğu konusu hep tartışılır ve kişiler bu sebep ile büyülerden uzak durmayı tercih ederler. Fakat duaların kesinlikle herhangi bir sakıncası yoktur. İslami açıdan dua etmek elbette günah değildir. Çünkü dua ederken yalnızca Allah’a sığınırsınız ve iyi dilekler ile dua edesiniz. Dolayısıyla bağlama duası iyi niyetlerle yaptığınız vakit elbette günah değildir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here