Ana sayfa Dualar Birini Kendine Bağlama Duası

Birini Kendine Bağlama Duası

288
0

Bağlama duaları, bağlama büyüleri gibi oldukça çok başvurulan bir yöntem olarak belirmektedir. Bağlama büyülerinden çekinen, günah olduğunu düşünen kişiler bağlama dualarını yapmayı tercih etmektedirler. Eğer istediğiniz, sevdiğiniz bir kişinin size bağlı hale gelmesi için elinizden gelen her şeyi yaptıysanız fakat gücünüz bağlılık kurmaya yetmediyse dua etmek iyi bir yol olabilir. Bu yazımızda anlatacak olduğumuz birini kendine bağlama duası da böyle bir duadır.

Yazıyı okumaya devam eder iseniz birini kendine bağlama duasının e odluğunu görecek ve ardından bu duayı kimlerin yapabileceğini öğreneceksiniz. Sonrasında da duanın günah olup olmadığını net şekilde öğreneceksiniz.

Birini Kendine Bağlama Duası Nedir

Birini kendine bağlama duası nedir sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz: Bu dua türü istenilen, sevilen bir kişiyi kendinize bağlayabilmeniz için edebileceğiniz bir duadır. Fakat duayı etme amacınız tamamen iyi niyetli olmalıdır. Yani, eğer birisi sizi hiçbir şekilde sevmiyor, istemiyor, hatta sizden uzak durmak için elinden gelen her şeyi yapıyor ise o kişi için bu duayı etmemelisiniz. Çünkü bu duayı etmeniz o kişiye aslında zarar vereceğinden, mutsuz edeceğinden kötü niyetli olmuş olursunuz.

Birini Kendine Bağlama Duasını Kimler Yapabilir

Birini kendine bağlama duasını, bu duanın amacındaki şeyi gerçekten isteyen ve inançlı olan herkes yapabilir. Duanın gerçekleşebilmesi için Allah’a inançlı olmanız gerekmektedir. Ve yanı zamanda duayı eder iken büyük bir istekle etmelisiniz. Kendinize bağlanmasını istediğiniz kişiyi gerçekten sevmeli ve istemelisiniz. Yani tamamen iyi niyetlere sahip olmalısınız. Yoksa dua etkilerini göstermeyecektir.

Eğer birini kendine bağlama duasını kendiniz yapamayacak iseniz de güvenilir, alanında iyi bir hoca bularak bu duayı sizin için yapmasını isteyebilirsiniz. Böylece istediğiniz kişi dua yolu ile size bağlı hale gelebilir, sizi sevebilir ve isteyebilir.

Peki, birini kendine bağlama duasını yapmak günah mıdır?

Birini Kendine Bağlama Duası Yapmak Günah Mı

Bu sorunun yanıtı çok fazla merak edilmektedir. Çünkü çoğu kişi bağlama büyülerinin günah olduğunu düşündüğü için bağlama dualarının da herhangi bir günahının olup olmadığını sorgulamaktadır. Net bir şekilde bu konu ile ilgili şu cevabı verebiliriz:

Birini kendine bağlama duası günah değildir. Duayı eder iken yalnızca Allah’tan yardım istersiniz, büyük bir inanç hali ile duayı tamamlarsınız. Ve iyi niyetle yapacağınız, kimseye zarar vermeyecek bir duadır.  Bu sebep ile birini kendine bağlama duasının İslami açıdan günah olmadığını net bir biçimde söyleyebiliriz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here