Ana sayfa Dualar Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası

592
0

Hepimiz ilişkilerimize büyük bir istekle, sevgi bağıyla ve tutkuyla başlarız. İlişkilerimizi başladığı şekliyle kuvvetli bir biçimde sürdürmek ve her zaman o kişiyle mutlu olmak isteriz. Bu herkesin en doğal, en normal isteğidir. Ama bazen araya üçüncü kişiler girer, ilişki onlar yüzünden bozulur. Özellikle de aldatma gibi sadakatsizlik durumlarında bunu çok baskın şekilde görürüz. Ne yazık ki çoğu ilişki aldatma gibi olaylar yüzünden bitmekte ya da mutsuz bir şekilde sürmektedir. Böyle durumlarda ayrılmayı istemeyen, eşinin aldatma işine son vermesini isteyen kişiler erkeği başka kadınlardan soğutma duasını yapmaktadır.

Bu yazımızda bu dua işle ilgili çeşitli bilgileri ele aldık. Erkeği başka kadınlardan soğutma duası nedir sorusundan başlayarak erkeği başka kadınlardan soğutma duasını hangi durumlarda yapmanız gerektiğini ve erkeği başka kadınlardan soğutma duasının günah olup olmadığını sizler açıkladık.

Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası Nedir?

Erkeği başka kadınlardan soğutma duası nedir sorusu yanıtı oldukça merak edilen bir sorudur çünkü bu dua çok önemlidir ve etkileri de oldukça baskın etkilerdir. Bu soruyu şu şekilde cevaplandıralım:

Erkeği başka kadınlardan soğutma ile ilgili olan dua eşi ya da sevgiliyi aldatma olayından vazgeçirmek, bir an önce buna bir son vermesini sağlamak amacı ile yapılır. Duanın tek amacı erkeği kendine bağlamak, erkeğin gözünün sadece duayı eden kişiyi görmesini sağlayabilmektir. erkeği başka kadınlardan soğutma duasının sayesinde erkek diğer kadınlara olan ilgisini yitirir ve sadece duayı yapan kişiye ilgili hale gelir.

Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası Hangi Durumlarda Yapılır?

Erkeği başka kadınlardan soğutma duasının yapılacağı pek çok farklı durum bulunur. Örneğin eğer sevgiliniz ya da eşiniz sizi başka bir kadın ile aldatıyor ise bu dua ile buna bir son verirsiniz ve sevdiğiniz kişi size bağlı hale gelir.

Ya da eğer sevdiğiniz kişi ile bir ilişkiniz bulunmuyor ise, size değil başka kadınlara sürekli ilgi gösteriyor ise bu durum bu dua ile sona erer. Sonucunda da yeni bir ilişki kurmanız mümkün hale gelmiş olur.

Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası Günah Mı?

Erkeği başka kadınlardan soğutma duası günah deldir. Çünkü tamamen Allah’tan yardım istenilerek edilen bir duadır. Büyülerde doğaüstü varlıklardan, cinlerden yardım alındığından dolayı bazı kişiler büyülerden çekinir. Fakat dualar böyle değildir. Dolayısıyla iyi bir niyetiniz var ise erkeği başka kadınlardan soğutma duasını rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here