Ana sayfa Dualar Sevgiliyle Arayı Düzeltme Duası

Sevgiliyle Arayı Düzeltme Duası

3132
1

İnsanlar sevgilileri ile kavga edebilmektedir. Bu oldukça normal bir durumdur. Ancak bazı inatçılık durumlarında yapılan kavgalar araların bozulmasına yol açabilmektedir. Gurur yüzünden ya da başka kişilerin araya girmesi nedeni ile de sevgililerin arası bozuk olarak kalmaktadır. Bunun için de arayı düzeltmeye dair sevgilerden ya da eşlerden birisi, çeşitli alternatif yollar aramaktadır. Bu yollardan bir tanesi de arayı düzeltmeye dair yapılan büyüler ya da okunacak olan dualardır. Bu yazımızda sevgiliyle arayı düzeltme duası hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bu sayede sizler de bu duayı okuyabilir ve anında sevgiliniz ile aranızı düzeltebilirsiniz.

Yasin Suresi

Sevgili ile arayı düzeltebilmek adına yapılacak olan birçok işlem vardır bunlar yapılırken, çeşitli büyü kitaplarındaki dualardan yararlanılır ya da Kur’ andan yararlanılır. Her duanın ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Bu duaların sayısı ve kudreti de oldukça önemlidir. Bu nedenle okunacak olan duaların sayısına bağlı bir şekilde okunması daha uygun olacaktır.

Yasin Suresi büyük kavga ve ayrılıklarda okunması gereken bir duadır. 41 adet Yasin’in her gece 12 de başlanarak gece yarında okunması ve buna 3 gün devam edilmesi önemlidir. Bununla birlikte kişinin sevgili ile barışmasına yönelik niyetinin edilmesi gereklidir. Bu dua etkili bir duadır.

Çevirgel Duası

Çevirgel duasının bir diğer ismi de Şahmeran duasıdır. Bu da ayrılıkalrda büyük kavgalarda giden sevgilinin ay da eşin gelmesi amacı ile okunan bir duadır. 7 gece boyunca her gece 41 adet olmak koşulu ile ilgili duanın okunması gereklidir. Çevirgel duasını internette ya da online her ortamda bulabilirsiniz. Bu dua orijinal hali ile online sitelerde mevcuttur. bu sitelere güvenebilir ve online ortamdan çevirgel duasını alarak anında okumaya başlayabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli özellik burada yer alan çevirgel in içerisinde bazı yerler noktalıdır. İlgili boşluk yerlerine sevginizin adı gelecek anlamındadır. Örneğin Ayşe oğlu Ali gibi anne adı ile birlikte söylenmesi gereklidir. Ardından çevrigel duasının bitiminde niyetinizi söylemek ve bunu kalben dilemek yeterlidir. Sevgilim bana dönsün, aramız düzelsin, kavga etmeyelim gibi dilekleri istemek gerekmektedir. Bu sayede duanın maçına uygunluğunu ortaya koymuş oluruz.

İhlas ve Fatiha’nın Gücü

İçten gelerek 3 ihlas suresi ve bir adet fatiha suresinin okunması ile birlikte her kapıyı açabilirsiniz. Kesme şekere bu duaları okuyarak sevgilinizin çayına atabilirsiniz. Suya okuyarak, sevgilinize içirebilirsiniz. Onun yediği be içtiği her şeye bu duaları okuyup bir de niyetinizi içinizden geçirerek üfleyebilirsiniz. Yedikçe sizi şirin görmeye başlayacak ve akabinde de aranız düzelecektir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

1 YORUM

  1. hocam sevgilimle cok zor gunler geciriyorum bana yardımcı olabilirmsiniz bunun icin etkili bir dua nedir hangi duayı etmeliyim nasıl okumalıyım.allah razı olsun hocam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here