Ana sayfa Etkili Büyüler Arkadaşıma Büyü Yapılmış

Arkadaşıma Büyü Yapılmış

179
0

Büyüler binlerce yıldır yapıldığı bilinen doğaüstü işlemlerdir. Bu işlemler günümüzde de çeşitli amaçlar ile sürekli olarak yapılmaktadır. Büyüler genelde diğer kişilerden gizli tutularak, hiçbir şekilde belli edilmeyerek yapılmaktadır. Bu da büyünün yapıldığı kişi için oldukça olumsuz bir durumdur. Çünkü kişi büyü belirtilerinin neler olduğunu bilmiyor ise ya da büyünün etkisi ile aklı bulanmış, büyü etkilerinin olduğunun farkına varamıyor ise durum oldukça zorlaşır. Bu durumda kişinin çevresindeki kişilerin büyü olup olmadığını anlaması gerekir. Çoğu insan çevresindeki birisine, sevdiği ve yakın olduğu birisine büyü yapıldığı zaman anlayabilmektedir. Özellikle arkadaşıma büyü yapılmış diyen insanların çok fazla olduğu görebiliyoruz.

Biz de bu yazıda eğer arkadaşınıza büyü yapılmış ise ne yapmanız gerektiğini anlatacağız. İlk olarak yapılan büyülerin genel belirtilerinden bahsedeceğiz. Sonrasında ise büyüyü ortadan kaldırmak için ne yapmak gerektiğini anlatacağız.

Genel Büyü Belirlileri Nelerdir?

Yukarıda da söylediğimiz gibi büyüler gizli saklı bir şekilde yapılıp uygulanırlar. Fakat elbette bir süre sonra, büyü etkisine göstermeye başladıktan sonra büyü yapıldığı hemen ortaya çıkarılabilir. Bunun için kişilerin genel büyü belirtilerini bilmesi gereklidir. Arkadaşıma büyü yapılmış diye düşünüyor iseniz genel büyü belirtileri sayesinde arkadaşınıza büyü yapılıp yapılmadığından emin olabilirsiniz.

  • Eğer herhangi bir amaç ile arkadaşınıza büyü yapılmış ise arkadaşınızın karakterinde büyük değişimler gözlemlersiniz. Eksiden sakin, neşeli, sevecen olan arkadaşınız biden bire sinirli, kötü kalpli birisine dönüşmüş ise büyü kaynaklıdır.
  • Eğer arkadaşınızın hayatında her şeyin olumsuz yönde gittiğiniz farkında iseniz de büyü kaynaklı olabilir. Örneğin arkadaşınızın mutlu ilişkisi hiçbir neden yok iken bittiyse, işini kaybettiyse, çevresindeki herkes ondan uzaklaştıysa büyü yapılmıştır. Burada önemli olan bu değişimlerin gözle görülür olumsuz etkiler olmasıdır.
  • Ayrıca eğer arkadaşınızın herhangi bir psikolojik sorunu yok ise fakat birden bire akıl sağlığını kaybettiyse, şizofreni ya da depresyon hastası olduysa, çok korkunç kâbuslar görmeye başlamış ise büyü var demektir.

Büyüyü Bozmak İçin

Arkadaşıma büyü yapılmış diyor iseniz en kısa zamanda bu büyüyü ortadan kaldırmalısınız ki arkadaşınız büyünün kötü ektilerinden b ir an önce kurtulsun. Bunun için mutlaka en kısa zamanda bir hocaya gitmelisiniz. Hocalar büyüleri bozabilecek olan kişilerdir. Kendi başınıza büyüyü bozmanızın imkânı bile yoktur.

Hocaya gittiğiniz zaman hoca, arkadaşınız üzerindeki büyünün ne olduğunu çok kısa bir sürede anlar ve bu büyüyü bozmak için gereken işlemlere başlar. Böylece arkadaşınız kendisine musallat olan bu olumsuz belirtilerden kurtulur.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here