Ana sayfa Etkili Büyüler Aşk Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Aşk Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

216
0

Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yüzyıllardır yapılan ve etkili sonuçlar ile insanların mutlu olmalarını sağlayan bir büyü türüdür. Günümüzde de yapılan aşk büyüsü farklı yöntemler ile farklı objeler kullanılarak yapılan, farklı teknikler ile insanların beklentilerini karşılayan aşk büyüsü medyumlar tarafından özel olarak yapılmaktadır. Medyumlar dışında yapıldığında etkisi olmayan aşk ve bağlanma büyüsü için etkili sonuçlar almak istiyorsanız yapmanız gereken tecrübeli ve deneyimli bir medyum ile çalışmak.

İslam dininin kurallarına uygun olarak yapılan, dinimizde haram olmayan aşk büyüsünün zararlı sonuçları olmadığı için herkes için yapılabilmektedir. Geçmişten günümüze kadar her dönem uygulanmış olan aşk büyüsü için medyum hocalar tırnak, saç teli, elbise parçaları isteyebileceği gibi sadece anne adı, kişi ismi, soy ismi gibi bilgiler ile de bu büyüyü yapabilmektedir. Halk arasında kara sevda olarak bilinen ve kara sevda hastalığı olarak tabir edilen hastalıkların dermanı olarak da bilinen aşk büyüsünün herhangi bir zararı veya olumsuz sonucu olmadığından gönül rahatlığı ile yaptırabilir, sevdiğinizi kendinize bağalayabilirsiniz.

Kimler Aşk Büyüsü Yaptırmalı

l Platonik olarak birine aşık olanlar, aşklarına karşılık almak için aşk büyüsü yaptırabilirler.

l Sevdikleri kişilerden karşılık bulamayanalar, sevgilerine ve aşklarına karşılık bulmak için aşk büyüsü yaptırabilirler.

l Evli olan ve aralarındaki ilişki sona yaklaşmış olan kişiler aşk büyüsü yaptırarak evliliklerinin ilk günlerindeki aşkı ve sevgiyi yeniden yakalayabilirler.

l Evlenmek için bir sürecin içine girmiş olanlar arasındaki özel bağın zayıflaması nedeni ile aşklarının seviyesi düşmüş olanlar,

l Sevdikleri kişinin başkasına ilgi duyması nedeni ile kendilerine ilgi duymaması durumunda,

l Çocuklarına hayırlı bir gelin veya koca bulmak isteyenler tarafından aşk büyüsü yaptırılmaktadır.

Aşk Büyüsü Tılsımı

Özel bir büyü olan aşk büyüsü yaptırdığınızda sevdiğinize kısa süre de kavuşabiliyorsunuz. Özel tılsımlar ile yapılan bu büyü türünde medyum hocalar sahip oldukları özel yetenekler ile büyü yapılmasını istediğiniz kişi için büyü yapar. Sizden aldığı bilgileri ve o kişiye ait eşyaları, kıyafetleri kullanarak yapılan tılsımlar ile büyü yaptırdığınız kişi üzerinde farklı etkiler oluşur. Medyumların yapmış olduğu tılsımlı büyüler ile kısa süre de sevdiğiniz veya eşiniz, size karşı aşırı ilgi duymaya başlar. Büyü yapılan kişi farklı bir kişiye ilgi duyuyor olsa da zihinsel olarak medyum tarafından yapılan büyünün tılsımları ile bu kişiye karşı olan duygu ve düşünceleri değişir ve zayıflar. Sürekli aklında ve zihninde sizi düşünen kişi kısa bir süre içinde size aşık olur ve size olan aşkını dile getirir.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Süre De Etkili Olur

Aşk büyüsü yapılan kişi ve büyüyü yapan medyum hocanın tercih ettiği tekniğe göre farklı sürelerde etkisini gösterir. Adet kanı büyüsü olarak bilinen aşk büyüsü yapıldığında çok hızlı bir şekilde etki gösterirken kırmızı mum ile yapılan aşk büyüsü ise biraz daha uzun süre de etkisini göstermektedir. Tırnak veya saç teli kullanılarak yapılan aşk büyülerinin etkisini gösterme süreleri ise diğerlerine göre daha uzun sürmektedir.

En Etkili Aşk Büyüleri

l Adet kanı ile yapılan aşk büyüsü en etkili aşk büyüsüdür.

l Kırmızı mum ile yapılan aşk büyüsü etkili bir büyü türüdür.

l İp ve düğümle yapılan aşk büyüsü etkili olan bir büyü türüdür.

l 41 karabiber ile yapılan aşk büyüsü türü de etkili büyülerden biridir.

l Nohut tanesi ile yapılan aşk büyüsü,

l Mercimek ile yapılan aşk büyüsü türleri de etkili aşk büyüleri arasındadır.

l Tırnak ile yapılan aşk büyüsü.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here