Ana sayfa Etkili Büyüler Ayırma Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır

Ayırma Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır

135
0

Farklı amaçlar için yaptırılan ayırma büyüsü istenilen etkiyi gösterebilmesi için işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılmalı ve usulüne uygun bir şekilde yapılmalıdır. Mutsuz giden evliliklerin sonlandırılarak çiftin daha da mutsuz olmasını önlemek, sevdiğiniz birinin başkası ile mutlu olmasına dayanamadığınızda bu kişileri ayırmak, mutlu olmasına dayanamadığınız ve nefret ettiğiniz kişilerin ilişkilerini veya evliliklerini sonlandırmak istediğinizde yaptırabileceğiniz ayırma büyüsü doğru bir şekilde ritüellerine uygun olarak yapıldığında çok kısa süre de etkisini göstermektedir.

Ayırma Büyüsü Yapılma Nedenleri ?

Toplum arasında kara büyü olarak da bilinen ayırma büyüsü niyete göre farklılık gösteren bir büyü türüdür. Sevdiğiniz kişinin mutlu giden ilişkisini bozmak, ailesinin dağılmasını sağlayarak size dönmesini sağlamak amacı ile yapılabilen ayırma büyüsü aynı zamanda mutsuz giden evliliğinizin veya ilişkinizin sonlanmasını sağlamak amacı ile de yapılmaktadır. Sevdiğiniz kişiyi elde etmek niyeti ile yapılan ayırma büyüsü mutsuz olduğunuz kişileri hayatınızdan çıkarmak ve daha fazla mutsuz olmamak niyeti ile de yapılmaktadır.

Ayırma Büyüsü Kimler Tarafından Yaptırılır?

Ayırma büyüsü yaptırmak için özel bir duruma sahip olmak gerekli değildir. Bir ilişkinin tarafı olmanız, bir evliliğinin eşi olmanız veya platonik olarak sevgi duyan biri olmanızın yanı sıra sevmediğiniz insanların mutsuz olmasını isteyen biri de olabilirsiniz. Herkes için yapılan ve yaptırılan ayırma büyüsü yapılırken medyum hoca tarafı olup olmadığınızı sorgulamamaktadır. Büyü yapılırken büyü yapılacak kişi ile ilgili eşyalar isteneceği için büyü yaptırmak istediğiniz kişiyi tanıyor olmanız çok önemelidir. Büyü yapılacak kişileri tanıdığınızda onların eşyalarına daha kolay bir şekilde ulaşabilecek ve büyü için gerekli eşyaları tedarik ederek etkisinin daha hızlı görülmesini sağlayacaksınız.

Ayırma Büyüsü Aşamaları

Ayırma büyüsü yapan medyum hocalar bazı ritüelleri aşama aşama olarak uygularlar. Bu nedenle ayırma büyüsü birkaç aşamadan meydana gelir. Ayırma büyüsü aşamalarını şu şekilde sırlayabiliriz.

l İlk aşama olarak medyum hoca tarafından istenilen bilgilerin iletilmesi aşaması gelir. Bu aşamada medyum hocanın sizden istediği bilgileri ve araç, gereçleri medyum hocaya eksiksiz bir şekilde iletmek çok önemidir. Büyü yapılacak kişi ve sizin kişisel bilgileriniz doğru bir şekilde medyum hocaya ulaştırıldığında ayırma büyüsü için ikinci aşamaya geçilir.

l İkinci aşama olarak medyum hoca tarafından hazırlanan tılsım evde kimsenin ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edilmelidir. Tılsımın etkisini göstermesi için çok önemli olan kimsenin ulaşamayacağı bir yere aynı zamanda sizde kolay ulaşmamalısınız.

l Tılsımı muhafaza ettiğiniz yerde 7 gün boyunca muhafaza ettiğinizde tılsımın etkilerini gördüğünüz üçüncü aşamaya geçmiş olursunuz. Bu aşamada büyü yapılan kişinin evinde veya ilişkisinde huzursuzluklar baş gösterecektir. 10. Günden itibaren kişinin evinden, eşinden veya sevgilisinden ayrıldığını görebilirsiniz.

Ayırma büyüsü karı – koca ayırma büyüsü, nişanlı ayırma büyüsü, sevgili ayırma büyüsü, sözlü ayırma büyüsü olarak farklı kategorilerde yapılmaktadır. Her bir kategori için kişilerin aralarındaki ilişkinin gücüne yapılan ayırma büyüsü için medyum hocaya bilgileri kısa süre de ulaştırmalısınız.

Ayırma Büyüsü Yapılan Çiftler Nasıl Davranır ?

l Evli olan çiftlerin aralarındaki bağ zayıflar ve çiftler birbirlerinden soğumaya başlarlar. Birbirlerine karşı duygularını minimum seviyeye indiren çiftler üçüncü günden itibaren birbirilerinden huzursuz olmaya başlarlar. 5. Günde evi terk ederek birbirlerinden uzakta yaşamaya başlarlar.

l Nişanlı veya sözlü olan kişiler birbirilerini düşünmemeye başlarlar. Birbirilerinden soğudukları için her seferinde nefret duygusu pekişmeye başlar. 5. Günden itibaren ayrılan çiftler bir daha görüşmezler.

l Ayırma büyüsü yapılan sevgililer ilk günden itibaren birbirlerinden soğurlar ve birbirlerini görmek istemezler. En etkili olarak sevgililer üzerine uygulanan ayırma büyüsü günümüzde ne fazla yaptırılan büyüler arasındadır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here